átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Öveges József Országos Fizikaverseny

megyei 6. helyen végzett

Gaál Gergely (8.B)

Felkészítő: Csetneki Csilla

Aktuális eredmények

  • Kalmár László Matematikaverseny

    megyei 3. helyen végzett

    Fazekas Dávid (7.B)

    Felkészítők: dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Tóth Tibor

     
  • irodalom - Városi Szabó Lőrinc Szavalóverseny

    városi 2. helyen végzett

    Mikó Petra (7. B)

    Felkészítő: Pólik Magdolna

     
  • irodalom - Városi József Attila Szavalóverseny

    városi 3. helyen végzett

    Engi Zita (9. C)

    Felkészítő: Pólik Magdolna

     
  • irodalom - Regionális Diákszínjátszó Találkozó

    regionális 3. helyen végzett (ezüst minősítést kapott)

    Balázs Patrik Márk (10. A), Berencsi Máté (10. A), Földesi Boglárka (10. A), Hornyik Ákos (10. A), Júrus Dániel (10. A), Király Botond (10. A), Kolozsvári Adél (10. A), Komáromi Adél Alexandra (10. A), Krajnyák Nikoletta (10. A), Kós Máté (10. A), Laczkó Dóra (10. A), Rékó Balázs (10. A), Simkó Benedek (10. A), Szabó Máté (10. A), Tolnai Szilveszter (10. A), Túróczy Ádám (10. A), Varga Laura Klára (10. A), Virág Réka (10. A), Windecker Csenge Zoé (10. A), Windecker Zalán Csaba (10. A)

    Felkészítők: Pólik Magdolna, Szücs Tamás

     
  • Arany János Irodalom Verseny

    országos 11. helyen végzett

    Rácz Kata (9.B)

    Felkészítő: Pólik Magdolna

     
  • Testnevelés - Szertorna V.-VI. korcsoport

    regionális 4. helyen végzett

    Szarka Boglárka (12.D)

    Felkészítő: Péter Ágnes

     
  • Testnevelés - Szertorna V.-VI. korcsoport

    regionális 4. helyen végzett

    Szakács Réka (11.B)

    Felkészítő: Péter Ágnes

     
  • Testnevelés - Szertorna V.-VI. korcsoport

    regionális 4. helyen végzett

    Kiss Enikő (12.A)

    Felkészítő: Péter Ágnes

     
  • Testnevelés - Szertorna V.-VI. korcsoport

    regionális 4. helyen végzett

    Kismartoni Laura Csenge (12.A)

    Felkészítő: Péter Ágnes

     
  • Testnevelés - Szertorna V.-VI. korcsoport

    regionális 4. helyen végzett

    Kerékjártó Réka (12.D)

    Felkészítő: Péter Ágnes

     

Gratulálunk!