átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Hírek, aktualitások

Érettségi témakörök 2021

Magyar nyelv és irodalom   12.A   12.B   12.C   12.D   12.E   -   
Történelem   12.A   12.B   12.C   12.D   12.E   -  
Informatika   12.A   12.B   12.C   12.D   12.E   előrehozott  
Fizika   12.A   12.B   12.C   -   -   -  
Kémia   -   12.B   12.C   12.D   -   -   
Testnevelés   12.A   12.B   12.C   -   -   -  

2021.03.02.

Felvételi eredmények 2021

A Földes Ferenc Gimnázium központi írásbeli felvételi vizsga eredményei:

(A módosított javítási-értékelési útmutatók figyelembe vétele utáni eredmények) 

4-5 évfolyamos (oktatási azonosító szerint)

6 évfolyamos (oktatási azonosító szerint)

A védelmi intézkedések alkalmazhatóságának meghosszabbításáról

Tisztelt Szülők, Diákok!

A Kormány 3/2021. (I. 8.) Korm. rendelete alapján a 7-8. évfolyam számára folytatódik az iskolai személyes jelenléti tanítás, a 9-12. évfolyam számára a digitális munkarend marad érvényben 2021. február 1-ig.

Fazekas Róbert
mb. igazgató

Osztályozó vizsga angol nyelvből - 2021

Írásbeli vizsga: 2021. febr. 8.
Szóbeli vizsga: 2021. febr. 10.
További részletes információ a Teams felületén található.

2021.01.11.

Aktuális eredmények

  • Nemes Tihamér Nemzetközi Programozási Verseny 2022 3. korcsoport 2. forduló (2)

    döntőbe jutott

    Kiss Dániel Bendegúz (11.b)

    Felkészítő tanár(ok): Csató Endre  

  • Nemes Tihamér Nemzetközi Programozási Verseny 2022 3. korcsoport 2. forduló

    regionális 1. (országos 5.) döntőbe jutott

    Kozári Dominik (12.b)

    Felkészítő tanár(ok): Csató Endre  

  • Nemes Tihamér Nemzetközi Programozási Verseny 2022 2. korcsoport 2. forduló (2)

    döntőbe jutott

    Nagy Martin (9.b)

    Felkészítő tanár(ok): Takács Imre, Csató Endre  

  • Nemes Tihamér Nemzetközi Programozási Verseny 2022 2. korcsoport 2. forduló

    regionális 1. hely (országos 2. hely) döntőbe jutott

    Molnár István Ádám (9.b)

    Felkészítő tanár(ok): Takács Imre, Csató Endre, Weisz Ágoston, Zsakó László, Nikházy László  

  • Dusza Árpád Országos Programozói Emlékverseny regionális eredmény 2021

    országos 2. helyen döntőbe jutott csapat

    Molnár István Ádám (9.b), Kiss Dániel Bendegúz (11.b) Suszter Roland (11.c)

    Felkészítő tanár(ok): Csató Endre  

  • OKTV spanyol nyelv I. 2021

    2. fordulóba jutott

    Fenyvesi Lilla Anna (11.A)

    Felkészítő tanár(ok): Havasiné Schultz Mária  

  • OKTV informatika I. 2021

    2. fordulóba jutott

    Csató Balázs (12.B)

    Felkészítő tanár(ok): Takács Imre  

  • OKTV dráma 2021

    2. fordulóba jutott

    Gyurcsik Petra (12.E)

    Felkészítő tanár(ok): Pászthy-Sipos Andrea  

  • Dürer E kategória 2021 regionális

    országos fordulóba jutott

    Varga Ildikó Kata (10.b), Molnár István Ádám (9.b), Töreczki Gábor (10.b)

    Felkészítő tanár(ok): Grallert Krisztina, Tóth Tibor, Győry Ákos  

  • Dürer C kategória 2021 regionális (3)

    országos fordulóba jutott

    Mészáros Lilla (9.b), Homolya Dániel (9.b), Gál András (9.b)

    Felkészítő tanár(ok): Grallert Krisztina, Tóth Tibor  

Gratulálunk!