átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Hírek, aktualitások

Graphisoft-díj 2019

Gratulálunk Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Grallert Krisztina  tanárnőnek, és Fejér Szabolcs tanárúrnak, akik országosan is kiemelkedő tehetséggondozó munkájukért Graphisoft-díjat kaptak.

 

2019.06.04.

Érettségi témakörök 2019

Magyar nyelv és irodalom   12.C   12.D   12.E   12.H   -   
Történelem   12.C   12.D   12.E   12.H   -  
Fizika   12.C   12.D   12.E   12.H
  -  
Informatika   12.C   12.D   12.E   12.H   előrehozott  
Kémia   12.C   12.D   12.E   -   -  
Testnevelés   -   -   12.E   12.H   -  

2019. 03.01.

Felvételi eredmények 2019

A Földes Ferenc Gimnázium központi írásbeli felvételi vizsga eredményei:

4-5 évfolyamos (oktatási azonosító szerint)

 

6 évfolyamos (oktatási azonosító szerint)

 

Szóbeli felvételi időpontok:

 

2019.01.22.

Rátz Tanár Úr Életműdíj 2018

 

Gratulálunk Zámborszky Ferenc tanár úrnak, aki a mai napon "Rátz Tanár Úr Életműdíjat” kapott.


A díjat tantárgyanként, évente legfeljebb ketten kaphatják meg az országban.

 2018.11.28.

 

Aktuális eredmények

  • Nemes Tihamér Nemzetközi Programozási Verseny 2022 3. korcsoport 2. forduló (2)

    döntőbe jutott

    Kiss Dániel Bendegúz (11.b)

    Felkészítő tanár(ok): Csató Endre  

  • Nemes Tihamér Nemzetközi Programozási Verseny 2022 3. korcsoport 2. forduló

    regionális 1. (országos 5.) döntőbe jutott

    Kozári Dominik (12.b)

    Felkészítő tanár(ok): Csató Endre  

  • Nemes Tihamér Nemzetközi Programozási Verseny 2022 2. korcsoport 2. forduló (2)

    döntőbe jutott

    Nagy Martin (9.b)

    Felkészítő tanár(ok): Takács Imre, Csató Endre  

  • Nemes Tihamér Nemzetközi Programozási Verseny 2022 2. korcsoport 2. forduló

    regionális 1. hely (országos 2. hely) döntőbe jutott

    Molnár István Ádám (9.b)

    Felkészítő tanár(ok): Takács Imre, Csató Endre, Weisz Ágoston, Zsakó László, Nikházy László  

  • Dusza Árpád Országos Programozói Emlékverseny regionális eredmény 2021

    országos 2. helyen döntőbe jutott csapat

    Molnár István Ádám (9.b), Kiss Dániel Bendegúz (11.b) Suszter Roland (11.c)

    Felkészítő tanár(ok): Csató Endre  

  • OKTV spanyol nyelv I. 2021

    2. fordulóba jutott

    Fenyvesi Lilla Anna (11.A)

    Felkészítő tanár(ok): Havasiné Schultz Mária  

  • OKTV informatika I. 2021

    2. fordulóba jutott

    Csató Balázs (12.B)

    Felkészítő tanár(ok): Takács Imre  

  • OKTV dráma 2021

    2. fordulóba jutott

    Gyurcsik Petra (12.E)

    Felkészítő tanár(ok): Pászthy-Sipos Andrea  

  • Dürer E kategória 2021 regionális

    országos fordulóba jutott

    Varga Ildikó Kata (10.b), Molnár István Ádám (9.b), Töreczki Gábor (10.b)

    Felkészítő tanár(ok): Grallert Krisztina, Tóth Tibor, Győry Ákos  

  • Dürer C kategória 2021 regionális (3)

    országos fordulóba jutott

    Mészáros Lilla (9.b), Homolya Dániel (9.b), Gál András (9.b)

    Felkészítő tanár(ok): Grallert Krisztina, Tóth Tibor  

Gratulálunk!