átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Hírek, aktualitások

Ismét kitűnő eredmények a MEMO-n!

Iskolánk tanulója, Gáspár Attila (10. H osztály), aranyérmet szerzett a Közép-európai Matematikai Diákolimpián!

 

 

 

Bővebben...

TÁMOP-3.3.10 beszámoló

A beszámoló szövege fdf-ben.

TÁMOP-3.3.10 évközi beszámoló

A beszámoló anyaga pdf formátumban letölthető.

 

Várjuk a Zrínyi versenyen a matematika tehetséggondozó szakkörre meghívást nyert tanulókat!

Az 4. osztályos matematika tehetséggondozó szakkör első foglalkozása szeptember 22-én, kedden 15 órakor lesz a fsz. 12. teremben. A további szakkörök keddenként 15 -16.40 között lesznek ugyanitt.

Szabadfalviné Kormányos Anikó

Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

 

Az 5. osztályos matematika tehetséggondozó szakkör időpontja kedd 15 óra, fsz. 10. Első foglalkozás előrelátható időpontja : szeptember 22.

Fejér Szabolcs

Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

 

2015.09.14.

Iskolánk tanárainak elismerése

A tehetséggondozás terén elért kiemelkedő teljesítményéért Graphisoft díjat kapott iskolánk 4 tanára 2015. május 29-én:

Gulyás Tibor

Győry Ákos

Kovács Attiláné

Marosszéky Gábor

Gratulálunk!

2015.06.02.

Sikeresen szerepeltek a FÖLDES diákjai az OKTV matematika, fizika döntőn

 

Tari Balázs, fizika 26. hely; Porupsánszki István, matematika 14. hely; Szőke Tamás, matematika 12. hely; Szabó Dániel, matematika 35. hely

 2015.04.22.

PRO TALENTO – A TEHETSÉGÉRT

 

Veres Pál igazgató úr az Arany János Tehetséggondozó Programban végzett kiemelkedő munkájáért, PRO TALENTO – A TEHETSÉGÉRT  emlékplakett díjban részesült.

Gratulálunk!

2015.04.01.

28. Ifjú Fizikusok Nemzetközi Tornája

Plaszkó Noel László 11.c osztályos tanuló

a többfordulós válogatóversenyen nyújtott teljesítménye alapján
tagja lett annak az 5 fős csapatnak, akik Magyarországot
képviselhetik a thaiföldi Nakhonratchisma-ban rendezett

28. Ifjú Fizikusok Nemzetközi Tornáján.

Felkészítő tanárai: Pál Mihály, Zámborszky Ferenc

Gratulálunk!

2015.03.20.

IRINYI JÁNOS KÉMIAVERSENY megyei döntő

I/A kategória

     1.    helyezett: Molnár Ádám 9. c
  országos döntőbe jutott

                    Felkészítő tanára: Szepesiné Medve Judit

I/B kategória

1.    helyezett: Sajgó Mátyás 9. D a mezőny legmagasabb pontszáma, kupagyőztes

           2.    helyezett: Kiss Gábor 9. d

Mindketten bejutottak az országos döntőbe.

                Felkészítő tanáruk: Endrész Gyöngyi.

II/A kategória

          1.    helyezett: Major Ábel 10. h

          2.    helyezett: Sillinger Péter 10. h

          3.    helyezett: Szabadfalvi Dániel 10. h

Mindhárman bejutottak az országos döntőbe.

                Felkészítő tanáruk: Endrész Gyöngyi.

II/B kategória

        1.    helyezett: Novák Márk 10. c, országos döntőbe jutott

Felkészítő tanára: Kenéz Erika

       2.    helyezett: Bodnár Bence 10. b, országos döntőbe jutott

       3.    helyezett: Jurkó Dávid 10. b, országos döntőbe jutott

       4.    helyezett: Fegyverneki Bence 10. b

       5.    helyezett: Horváth Lívia 10. b

                 Felkészítő tanáruk: Endrész Gyöngyi

2015.03.13.

Tájékoztató a hit- és erkölcstanoktatás szervezéséről

Katolikus hittan 1

Katolikus hittan 2

Református hittan 1

Református hittan 2

2015.03.11.

Versenyeredmények


informatika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (II. programozás kategória) 2. megyei forduló,
197 pont (3. döntő fordulóba jutott) Győrffi Ádám György (11.b) Felkészítő tanár: Csató Endre


Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny (Alkalmazás kategória, 7-8. o. korcsoport) 1. forduló,
227 pont (2. fordulóba jutott) Pocsay Levente László (7.b),
301 pont (2. fordulóba jutott) Molnár István Ádám (7.b),
(Alkalmazás kategória, 9-10. o. korcsoport) 1. forduló,
242 pont (2. fordulóba jutott) Farkas Marcell (10.E),
274 pont (2. fordulóba jutott) Tóth Zsuzsanna (10.a),
280 pont (2. fordulóba jutott) Csató Balázs (10.b) Felkészítő tanár: Takács Imre

(programozás kategória 5-8. o.) 2. regionális forduló,
160 pont (3. döntő fordulóba jutott) Kun Tamás (8.b) Felkészítő tanár: Elek Zoltán

377 pont, országos 1. helyen (3. döntő fordulóba jutott) Molnár István Ádám (7.b) Felkészítő tanár: Takács Imre, Csató Endre

58 pont Bottyán Márton (8.b),
(programozás kategória, 9-10.o.) 1. forduló,
183 pont Apró Balázs (10.b),
(programozás kategória, 9-10.o.) 2. regionális forduló,
103 pont Csapó Alex Patrik (10.d),
110 pont Nácsa Dominik (10.b),
120 pont Szabó Péter Bence (10.c),
178 pont (3. döntő fordulóba jutott) Kozári Dominik (10.b),
179 pont (3. döntő fordulóba jutott) Kiss Dániel Bendegúz (9.b),
383 pont, országos 2. helyen (3. döntő fordulóba jutott) Révész Máté (10.b),
55 pont Bartha Balázs Mátyás (9.c),
62 pont Suszter Roland (9.c),
78 pont Kovács Nándor (9.c) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Dusza Árpád Országos Programozói Emlékverseny (országos, csapat, 9-10. osztály kategória) regionális forduló,
11. hely Apró Balázs (10.b), Nácsa Dominik (10.b), Kozári Dominik (10.b) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika ME-GÉIK Vadász Dénes Középiskolai Programozó Verseny (csapatverseny) 2. döntő forduló forduló,
8. hely Apró Balázs (10.b), Nácsa Dominik (10.b) Felkészítő tanár: Csató Endre


Gratulálunk!

Gratulálunk!