átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Versenyeredmények

Sakk megyei amatőr lány: Béla Izabella 12E 1. hely

Egyéni értékszámos  sakk megyei versenyben: fiú IV. korcsoportban Papp Levente 7B osztály 1. helyezést,

fiú V. korcsoportban Csendi Balázs 10H  3.helyezést, Mengyán Márton 9C 4. helyezést,

Lány V. korcsoportban Szuhai Barbara 9C 3. helyezést ért el. Csapatban: Papp Levente, Csendi Balázs, Mengyán Márton, és Molnár Ádám összetételű csapat 2. helyet szerezte meg.

Mindenki tovább jutott az Országos döntőbe! Gratulálunk!

 

Kosárlabda Amatőr Megyei Döntő

1. helyezés Kovács  Attila, Gazsi Ádám 12B, Kurusta Zsolt, Lukács Ábel, Kormos Balázs, Labancz Péter 12H, Macsok Ádám, Tenkely Péter 12C, Géczi Levente 11B, Tóth Áron 10C

 

Kosárlabda 5. korcsoport megyei

2. helyezés: PURGEL DÓRA 7B, ERDŐDI ANNA 8H, RICZKÓ ZSÓFIA 9H, ZAKÁR ADRIENN 9D, BODROGI JULIANNA 10B, BENKŐ GLÓRIA, LETEK NÓRA, PETRIK ESZTER 10H, TÓTH LILI 11B, KISS LÍVIA MIRA 11H

 

Torna:

Fiú: Országos Elődöntő 10. helyezés: Simkó Kornél 9D, Ignácz Bendegúz 9D, Orosz Dávid 9D, Kádár Bálint 9H, Debreczeni Ákos 9H, Vad Gergely 9C.

2015.03.10.

Aktuális eredmények

  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Szabó András (9.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Rácz Kata (9.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Kövics Máté György (10.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Kelecsényi Imola Ágnes (10.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Barkai Zalán Sólyom (10.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Kőhegyi Imre (10.D)

    Felkészítő: Lőrincz Adrienne

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Biri-Hasulyó Károly (10.D)

    Felkészítő: Lőrincz Adrienne

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Windecker Csenge Zoé (10.A)

    Felkészítő: Fazekas Krisztina

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Mártonffy Benedek (10.E)

    Felkészítő: Chalupeckyné Guba Zsuzsanna

     
  • történelem - 47. Istvánffy Gyula Megyei Honismereti Gyűjtőpályázat

    megyei 3. helyen végzett (bronz minősítés)

    Karajz Gréta (12.A)

    Felkészítő: Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet

     

Gratulálunk!