átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Versenyeredmény

Örömmel tudatjuk, hogy iskolánk a B-A-Z Megyei Diáksport és Szabadidő Egyesület által meghirdetett Diákolimpiai és Sportszövetségi versenyrendszerben az alábbi eredményeket érte el:

Középiskolák - kis létszámú iskolák leány kategória

1. Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
2. Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
3. Diósgyőri Gimnázium, Miskolc

 

Középiskolák - nagy létszámú iskolák fiú kategória

1. Eötvös József Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Tiszaújváros
2. Miskolci Herman Ottó Gimnázium
3. Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc

 

Köszönjük azoknak a tanulóknak, akik versenyeredményeikkel és a felkészítő tanáraiknak, akik munkájukkal hozzájárultak a dobogós helyek megszerzéséhez.
Az iskola az eredményes szereplés után pénzjutalomban részesül, melyet sportszerek fejlesztésére, pótlására költhet el.

2015. január 15.

Aktuális eredmények

  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Szabó András (9.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Rácz Kata (9.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Kövics Máté György (10.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Kelecsényi Imola Ágnes (10.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Barkai Zalán Sólyom (10.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Kőhegyi Imre (10.D)

    Felkészítő: Lőrincz Adrienne

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Biri-Hasulyó Károly (10.D)

    Felkészítő: Lőrincz Adrienne

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Windecker Csenge Zoé (10.A)

    Felkészítő: Fazekas Krisztina

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Mártonffy Benedek (10.E)

    Felkészítő: Chalupeckyné Guba Zsuzsanna

     
  • történelem - 47. Istvánffy Gyula Megyei Honismereti Gyűjtőpályázat

    megyei 3. helyen végzett (bronz minősítés)

    Karajz Gréta (12.A)

    Felkészítő: Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet

     

Gratulálunk!