Eredmények
Úszás diákolimpia megyei döntő
- 100m-es fiú gyorsúszásban
- Minka Botond 10.D 3. hely
- Csordás Kornél 11.D 5. hely
- 100m-es fiú mellúszásban
- Juhász Dániel 10.C 3. hely
- Bukó Bence 9.D 4. hely
- 100m-es lány mellúszásban
- Hatvani Zsófia 11.B 5. hely
- Merkel Emma 10.B 6. hely
- 100m-es fiú hátúszásban
- Csordás Kornél 11.D 2. hely
- 100m-es lány hátúszásban
- Kismartoni Laura 11.A 3. hely
- Hatvani Zsófia 11.B 6. hely
- 4x50m-es fiú gyorsváltó 2. hely
- Bukó Bence 9.D
- Csordás Kornél 11.D
- Minka Botond 10.D
- Sári Károly 12.C
- Részletek
- (2022. február 07. hétfő, 04:00)
Nemes Tihamér Nemzetközi Programozási Verseny 2022 3. korcsoport 2. forduló (2)
döntőbe jutott
Kiss Dániel Bendegúz (11.b)
Felkészítő tanár(ok): Csató Endre
- Részletek
- (2022. január 10. hétfő, 06:00)
Nemes Tihamér Nemzetközi Programozási Verseny 2022 3. korcsoport 2. forduló
regionális 1. (országos 5.) döntőbe jutott
Kozári Dominik (12.b)
Felkészítő tanár(ok): Csató Endre
- Részletek
- (2022. január 10. hétfő, 05:00)
Nemes Tihamér Nemzetközi Programozási Verseny 2022 2. korcsoport 2. forduló (2)
döntőbe jutott
Nagy Martin (9.b)
Felkészítő tanár(ok): Takács Imre, Csató Endre
- Részletek
- (2022. január 10. hétfő, 04:00)
OKTV spanyol nyelv I. 2021
2. fordulóba jutott
Fenyvesi Lilla Anna (11.A)
Felkészítő tanár(ok): Havasiné Schultz Mária
- Részletek
- (2022. január 06. csütörtök, 00:00)
OKTV dráma 2021
2. fordulóba jutott
Gyurcsik Petra (12.E)
Felkészítő tanár(ok): Pászthy-Sipos Andrea
- Részletek
- (2022. január 05. szerda, 00:00)
OKTV informatika I. 2021
2. fordulóba jutott
Csató Balázs (12.B)
Felkészítő tanár(ok): Takács Imre
- Részletek
- (2022. január 05. szerda, 00:00)
Dürer E kategória 2021 regionális
országos fordulóba jutott
Varga Ildikó Kata (10.b), Molnár István Ádám (9.b), Töreczki Gábor (10.b)
Felkészítő tanár(ok): Grallert Krisztina, Tóth Tibor, Győry Ákos
- Részletek
- (2022. január 04. kedd, 07:00)
Dürer C kategória 2021 regionális (3)
országos fordulóba jutott
Mészáros Lilla (9.b), Homolya Dániel (9.b), Gál András (9.b)
Felkészítő tanár(ok): Grallert Krisztina, Tóth Tibor
- Részletek
- (2022. január 04. kedd, 06:00)
Dürer C kategória 2021 regionális (2)
országos fordulóba jutott
Peiker Flóra (9.b), Pocsay Levenete László (9.b), Szolyák Balázs (9.b)
Felkészítő tanár(ok): Grallert Krisztina, Tóth Tibor, Győry Ákos
- Részletek
- (2022. január 04. kedd, 05:00)