átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Versenyeredmények

2016/2017

DEIK (Debreceni Egyetem Informatikai Kar) Regionális programozói csapatverseny (középiskolás kategória)
1. hely (különdíj a legtöbb elsőre jól beadott feladatért) Gáspár Attila (11.H), Lencsés Ádám (12.C), Robotka Adrián (11.C) (2016. 12. 04.) Felkészítő tanár: Csató Endre

19. hely Benkő Glória (12.H), Pál Diána (10.H), Sillinger Péter (12.H) (2016. 12. 04.) Felkészítő tanár: Csató Endre, Takács Imre


Informatika diákolimpiai selejtező (országos, meghívásos) 6. döntő forduló,
1. helyezett (a nemzetkjözi informatikai diákolimpiára és a közép-európai informatikai diákolimpiára utazó csapat tagja első helyen) Gáspár Attila (11.H) (2017. 04. 21.) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Dusza Árpád Országos Programozói Emlékverseny (mobil alkalmazás kategória, csapatverseny) 2. országos döntő forduló,
országos 2. hely Bidlek Márton (11.C), Gyulai Márton (10.C), Robotka Adrián (11.C) (2017. 03. 28.) Felkészítő tanár: Csató Endre

Informatika (országos, csapat, 11-13. osztály kategória) országos döntő forduló,
4. hely Bagány Viktor (12.E), Lencsés Ádám (12.C), Sillinger Péter (12.H) (2017. 02. 23.) Felkészítő tanár: Csató Endre, Takács Imre

(országos, csapat, 11-13. osztály kategória ) országos döntő forduló,
országos 1. hely (különdíjat kaptak) Gáspár Attila (11.h), Pál Diána (10.h), Robotka István Adrián (11.c) (2017. 02. 23.) Felkészítő tanár: Csató Endre


Informatika Microsoft Imagine Learn to Win Contest (országos, progromozói csapatverseny, középiskolai kategória) 3., döntő forduló,
országos 1. hely Bagány Viktor (12.e) Lencsés Ádám (12.c) Robotka Adrián (11.c) (2017. 05. 30.) ,
országos 2. hely Suszter Ágnes (9.a) Tóth Anna (9.a) Révész Máté (7.b) (2017. 05. 30.) Felkészítő tanár: Csató Endre


Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny (alkalmazás kategória) 3. (országos) forduló,
országos 18. hely Pál Diána (10.h) (2017. 03. 21.) ,
(Alkalmazás kategória, 7-8. korcsoport) 1. forduló,
132 pont (2. fordulóba jutott) Csató Balázs (7.B) (2017. 01. 22.) ,
134 pont (2. fordulóba jutott) Fegyverneki Ádám (7.B) (2017. 01. 22.) ,
137 pont (2. fordulóba jutott) Halász Dorka (7.B) (2017. 01. 22.) ,
140 pont (2. fordulóba jutott) Apró Balázs (7.B) (2017. 01. 22.) Felkészítő tanár: Takács Imre

140 pont (2. fordulóba jutott) Révész Máté (7.B) (2017. 01. 22.) Felkészítő tanár: Csató Endre, Takács Imre

188 pont (2. fordulóba jutott) Orosz Olivér (7.B) (2017. 01. 22.) Felkészítő tanár: Csató Endre

(programozás kategória) 3., országos döntő forduló,
94. hely Pál Diána (10.H) (2017. 03. 30.) Felkészítő tanár: Csató Endre, Takács Imre


informatika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (I. alkalmazás kategória) 3., országos döntő forduló,
országos 1. hely (389 pont) Lencsés Ádám 12.C (2017. 03. 30.) Felkészítő tanár: Takács Imre, Csató Endre

(II. programozás kategória) 2., megyei forduló forduló,
146 pont (3., döntő fordulóba jutott) Gáspár Attila 11.H (2017. 02. 03.) Felkészítő tanár: Csató Endre

(II. programozás kategória) 3., országos döntő forduló,
24. hely (a diákolimpiai selejtezőbe megívást kapott) Lencsés Ádám 12.C (2017. 03. 30.) Felkészítő tanár: Csató Endre, Takács Imre


informatika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny   (I. alkalmazás kategória) 3., országos döntő forduló,
országos 22. hely (295 pont) Robotka Adrián 11.C (2017. 03. 30.) Felkészítő tanár: Takács Imre


informatika Városi Kommunikációs Verseny
városi 3. hely Nácsa Dominik 7. B (2017. 05. 31.) Felkészítő tanár: Csató Endre


2015/2016

Informatika BeeSmarter (Mobil alkalmazás fejlesztés (12 órás) csapatverseny) döntő forduló,
1. hely Robotka Adrián (10.C) (2016. 02. 29.)


DEIK (Debreceni Egyetem Informatikai Kar) Regionális programozói csapatverseny (Középiskolás kategória)
1. hely Gáspár Attila (10.H), Lencsés Ádám (11.C), Robotka Adrián (10.C) (2015. 11. 28.) Felkészítő tanár: Csató Endre


Informatika Dusza Árpád Országos Programozói Emlékverseny (országos, csapat, 11-13. osztály kategória ) regionális forduló,
országos 2. hely Bagány Viktor (11.E), Lencsés Ádám (11.C), Sillinger Péter (11.H) (2016. 02. 22.) ,
(országos, csapat, 9-10. osztály kategória ) regionális forduló,
országos 2. hely Gáspár Attila (10.h), Pál Diána (9.h), Robotka István Adrián (10.c) (2016. 02. 22.) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika KÖMAL pontverseny 2014/2015 (S-jelű informatika feladatok versenye, 1-12. osztályosok) országos, levelező forduló,
2. hely Gáspár Attila (9.h) (2015. 09. 30.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek, Csató Endre


Informatika KÖMAL pontverseny 2015/2016 (S-jelű informatika feladatok versenye, 1-12. osztályosok) országos, levelező forduló,
1. hely Gáspár Attila (10.h) (2016. 08. 27.) Felkészítő tanár: Csató Endre


Közép-Európai Informatikai Diákolimpia (CEOI) (nemzetközi) döntő forduló,
ezüstérem Gáspár Attila (10.h) (2016. 08. 27.) Felkészítő tanár: Csató Endre


Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny (Alkalmazás kategória) 3. döntő forduló,
országos 7. hely Robotka Adrián (10.c) (2016. 03. 29.) Felkészítő tanár: Takács Imre, Csató Endre, Kovács Benedek

országos 73. hely Pál Diána (9.h) (2016. 03. 29.) Felkészítő tanár: Takács Imre, Csató Endre


Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny (Programozás kategória, 2. korcsoport ) 3. döntő forduló,
199/200 pont, országos 2. hely (diákolimpiai válogatóba jutott) Gáspár Attila (10.h) (2016. 02. 28.) Felkészítő tanár: Csató Endre


Informatika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (I. alkalmazás kategória) 1. forduló,
222 pont (2. fordulóba jutott ) Bogyay Botond (12.h) (2016. 01. 10.) Felkészítő tanár: Takács Imre

(I. alkalmazás kategória) 3. döntő forduló,
országos 2. hely Lencsés Ádám (11.c) (2016. 03. 31.) Felkészítő tanár: Takács Imre, Csató Endre


Informatika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (II. programozás kategória) 3. döntő forduló,
országos 15. hely (diákolimpiai válogatóba jutott) Lencsés Ádám (11.C) (2016. 03. 03.) Felkészítő tanár: Csató Endre, Takács Imre


2014/2015

DEIK (Debreceni Egyetem Informatikai Kar) Regionális programozói csapatverseny (Középiskolás kategória)
3. bronz Gáspár Attila (9.H), Szabó Dániel (12.H), Szőke Tamás (12.H) (2014. 11. 29.) Felkészítő tanár: Csató Endre


Informatika Diákolimpiai válogatóverseny (Közép-európai kategória) döntő forduló,
6. hely (visegrádi országok programozási táborába jutott) Gáspár Attila (9.h) (2015. 04. 17.) Felkészítő tanár: Csató Endre, Kovács Benedek


Informatika Kommunikációs verseny (városi)
1. hely Béres András (7.b) (2015. 06. 03.) ,
5. hely Pércsi Balázs (7.b) (2015. 06. 03.) Felkészítő tanár: Csató Endre


Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny (Alkalmazás kategória) 1. forduló,
186 pont (2. fordulóba jutott) Robotka Adrián (9.C) (2015. 01. 31.) Felkészítő tanár: Mártonné Kiss Ágnes (Zrínyi), Csató Endre

(Alkalmazás kategória) országos forduló,
359 ponttal országos 1. hely Lencsés Ádám (10.c) (2015. 04. 02.) Felkészítő tanár: Takács Imre, Csató Endre, Pál Mihály

(Programozás kategória, 2. korcsoport) 1. forduló,
118 pont (2. fordulóba jutott) Bagány Viktor (10.e) (2014. 12. 09.) Felkészítő tanár: Csató Endre

(Programozás kategória, 2. korcsoport) döntő forduló,
200/200 pont (országos 1. hely) (diákolimpiai selejtezőbe jutott) Gáspár Attila (9.h) (2015. 03. 09.) Felkészítő tanár: Csató Endre, Kovács Benedek

országos 38. hely Lencsés Ádám (10.c) (2015. 03. 09.) Felkészítő tanár: Takács Imre, Pál Mihály, Csató Endre

országos 40. hely Sillinger Péter (10.h) (2015. 03. 09.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek, Csató Endre

országos 67. hely Robotka Adrián (9.C) (2015. 03. 09.) Felkészítő tanár: Mártonné Kiss Ágnes (Zrínyi), Csató Endre


Informatika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (I. alkalmazás kategória) 1. forduló,
202 pont (2. fordulóba jutott) Deák Orsolya (12.a) (2015. 01. 09.) Felkészítő tanár: Takács Imre

209 pont (2. fordulóba jutott) Apatóczky Marcell (11.h) (2015. 01. 09.) Felkészítő tanár: Csató Endre

224 pont (2. fordulóba jutott) Bogyay Botond (11.h) (2015. 01. 09.) Felkészítő tanár: Takács Imre, Csató Endre

(II. programozás kategória) 1. forduló,
168 pont (2. fordulóba jutott) Porupsánszki István (12.C) (2014. 12. 03.) ,
183 pont (2. fordulóba jutott) Szabó Dániel (12.H) (2014. 12. 03.) ,
(II. programozás kategória) 3. döntő forduló,
48. hely Szőke Tamás (12.H) (2015. 03. 09.) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Országos LOGO Számítástechnikai tanulmányi Verseny (4. korcsoport, 9-10. osztály) 3., döntő forduló forduló,
országos 1. Lencsés Ádám (10.c) (2015. 04. 29.) ,
országos 21. Gáspár Attila (9.h) (2015. 04. 29.) Felkészítő tanár: Csató Endre


2013/2014

DEIK (Debreceni Egyetem Informatikai Kar) Regionális programozói csapatverseny (Középiskolás kategória)
3. bronz Matkovics Gábor (12.c), Pércsi Máté (12.h), Virág Fausztin Asztrik (12.h) (2013. 12. 02.) Felkészítő tanár: Csató Endre


Informatika Dusza Árpád Országos Programozói Emlékverseny (országos, csapat, 11-13. osztály kategória) döntő forduló,
3. hely Gribovszki Máté (12.h), Pércsi Máté (12.h), Virág Fausztin Asztrik (12.h) (2014. 02. 22.) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Első Avasi Gimnáziumi Robotfoci - kupa (A kategória, csapat, meghívásos, 2 LEGO NXT) döntő forduló,
1. hely, kupa Kiss Péter (11.b), Szeszák Ádám (11.c), Hunyor László (11.b), Nagy Martin (11.b) (2014. 05. 19.) Felkészítő tanár: Csató Endre


Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny (Alkalmazás kategória) döntő forduló,
országos 15. hely Lencsés Ádám (9.c) (2014. 04. 07.) Felkészítő tanár: Takács Imre

országos 21. hely Deák Orsolya (11.a) (2014. 04. 07.) Felkészítő tanár: Takács Imre, Csató Endre

(Programozás kategória, 1. korcsoport) országos döntő forduló,
198/200 pont, országos 1. hely (korcsoportjából az országban egyedüliként meghívták a diákolimpiai selejtezőbe) Gáspár Attila (8.h) (2014. 03. 03.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek, Csató Endre

(Programozás kategória, 2. korcsoport) 1. forduló,
118 pont (2. fordulóba jutott) Bagány Viktor (9.e) (2013. 12. 08.) Felkészítő tanár: Csató Endre

121 pont (2. fordulóba jutott) Zán Martin Márk (9.c) (2013. 12. 08.) Felkészítő tanár: Takács Imre, Csató Endre

141 pont (2. fordulóba jutott) Szunyogh Örs Péter (10.h) (2013. 12. 08.) ,
182 pont (2. fordulóba jutott) Krakkai Ádám (10.h) (2013. 12. 08.) ,
(Programozás kategória, 2. korcsoport) országos döntő forduló,
országos 27. hely Szacsuri Norbert (11.e) (2014. 03. 03.) Felkészítő tanár: Csató Endre

országos 38. hely Lencsés Ádám (9.c) (2014. 03. 03.) Felkészítő tanár: Takács Imre, Csató Endre

országos 46. hely Szilágyi Dávid (11.a) (2014. 03. 03.) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (I. alkalmazás kategória) 1. forduló,
281 pont (2. fordulóba jutott) Pércsi Máté (12.h) (2014. 01. 10.) Felkészítő tanár: Takács Imre, Csató Endre

Informatika (II. Programozás kategória) 1. forduló,
195/200 pont (2. fordulóba jutott) Molnár Máté Lajos (11.c) (2013. 12. 06.) ,
(II. Programozás kategória) 3. országos döntő forduló,
11. hely (diákolimpiai selejtezőbe jutott) Matkovics Gábor (12.c) (2014. 03. 23.) ,
38. hely Virág Fausztin Asztrik (12.h) (2014. 03. 23.) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Országos LOGO Számítástechnikai tanulmányi Verseny (3. korcsoport, 7-8. osztály) 2. forduló,
megyei 10. hely Kádár Bálint (8.h) (2014. 03. 05.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek, Csató Endre

(4. korcsoport, 9-10. osztály) 3. országos döntő forduló,
országos 7. hely Lencsés Ádám (9.c) (2014. 04. 22.) Felkészítő tanár: Takács Imre, Csató Endre


2012/2013

Informatika Eötvös József tanulmányi verseny (országos) döntő forduló,
2. hely Pércsi Máté (11.h) (2012. 12. 02.) Felkészítő tanár: Csató Endre


Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny (Alkalmazás kategória) 1. forduló,
100 pont (2. fordulóba jutott) Linczenbold Éva (10.a) (2012. 12. 16.) Felkészítő tanár: Takács Imre

129 pont (2. fordulóba jutott) Deák Orsolya (10.a) (2012. 12. 16.) Felkészítő tanár: Csató Endre, Takács Imre

140 pont (2. fordulóba jutott) Tóth Márk (11.d) (2012. 12. 16.) ,
175 pont (2. fordulóba jutott) Balogh Ákos (9.h) (2012. 12. 16.) Felkészítő tanár: Takács Imre

(Programozás kategória, 1. korcsoport) 3. (döntő) forduló,
14. hely Sillinger Péter (8.h) (2013. 03. 19.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek, Csató Endre

(Programozás kategória, 2. korcsoport) 3. (döntő) forduló,
58. hely Botos Árpád Szilveszter (10.h) (2013. 03. 19.) Felkészítő tanár: Botos Artúr, Csató Endre


informatika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (I. alkalmazás kategória) 1. forduló,
166 pont (2. fordulóba jutott) Pércsi Máté (11.h) (2012. 12. 16.) ,
Informatika (II. programozás kategória) 3. (döntő) forduló,
16. (diákolimpiai selejtezőbe jutott) Matkovics Gábor (11.c) (2013. 03. 20.) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Országos LOGO Számítástechnikai tanulmányi Verseny (4. korcsoport, 9-10. osztály) 3. (döntő) forduló,
10. hely (országos) Botos Árpád Szilveszter (10.h) (2013. 05. 10.) Felkészítő tanár: Botos Artúr, Csató Endre


Informatika Regionális programozói csapatverseny (Regionális csapat)
6. Botos Árpád Szilveszter (10.h), Pércsi Máté (11.h), Virág Fausztin Asztrik (11.h) (2012. 11. 26.) Felkészítő tanár: Csató Endre


2011/2012

informatika Dusza Árpád Országos Programozói Emlékverseny (csapat, 11-13. osztály kategória) döntő forduló,
1. hely (+különdíj) Barta Szilveszter Marcell (11.c), Bíró Máté (11.c), Soltész Adrián (12.h) (2012. 02. 11.) ,
(csapat, 9-10. osztály kategória) döntő forduló,
3. hely (+különdíj) Gribovszki Máté (10.h), Pércsi Máté (10.h), Virág Fausztin Asztrik (10.h) (2012. 02. 11.) Felkészítő tanár: Csató Endre


Közép-Európai Informatikai Diákolimpia válogató (országos, meghívásos) válogató forduló,
14. hely Virág Fausztin Asztrik (10.h) (2012. 04. 17.) Felkészítő tanár: Csató Endre


Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny (alkalmazói) 1. forduló,
(2. fordulóba jutott) Gribovszki Máté (10.h) (2012. 01. 05.) Felkészítő tanár: Csató Endre

(2. fordulóba jutott) Tóth Márk (10.d) (2012. 01. 05.) Felkészítő tanár: Takács Imre

(alkalmazói) 3. döntő forduló,
Pércsi Máté (10.h) (2012. 04. 12.) Felkészítő tanár: Csató Endre, Takács Imre

(programozás) 1. forduló,
(2. fordulóba jutott) Gribovszki Máté (10.h) (2012. 01. 05.) Felkészítő tanár: Csató Endre

(programozás) 3. döntő forduló,
Botos Árpád Szilveszter (9.h) (2012. 03. 25.) Felkészítő tanár: Csató Endre, Botos Artúr

Pércsi Máté (10.h) (2012. 03. 25.) ,
országos 8. hely (közép-európai diákolimpia selejtezőbe jutott) Virág Fausztin Asztrik (10.h) (2012. 03. 25.) Felkészítő tanár: Csató Endre


Informatika Neumann napok (Jubileumi OKTV szintű csapatverseny)
3. Pércsi Máté (10.h), Virág Fausztin Asztrik (10.h) (2012. 03. 25.) Felkészítő tanár: Csató Endre


Informatika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (alkalmazói) 1. forduló,
(2. fordulóba jutott) Matisz Kamilla (11.h) (2012. 01. 08.) Felkészítő tanár: Csató Endre

(2. fordulóba jutott) Sóvári Dénes (11.b) (2012. 01. 08.) Felkészítő tanár: Molnár Istvánné

informatika (programozás) 1. forduló,
46. hely (II. fordulóba jutott) Soltész Adrián (12.h) (2011. 12. 07.) ,
56. hely (II. fordulóba jutott) Barta Szilveszter Marcell (11.c) (2011. 12. 07.) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Országos LOGO Számítástechnikai tanulmányi Verseny (3. korcsoport, 7-8. osztály) 2. forduló,
országos 130. hely Petró Ádám (8.h) (2012. 01. 13.) ,
országos 179. hely Apatóczky Marcell (8.h) (2012. 01. 13.) Felkészítő tanár: Csató Endre

(4. korcsoport, 9-10. osztály) 2. forduló,
országos 21. hely (döntőbe jutott) Botos Árpád Szilveszter (9.h) (2012. 03. 26.) Felkészítő tanár: Csató Endre, Botos Artúr


2010/2011

informatika Diákolimpia (nemzetközi) döntő forduló,
dícséret Danyluk Tamás (12.h) (2011. 08. 27.) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Diákolimpiai válogató (országos, meghívásos) válogató forduló,
4. hely (Olimpiai csapattag lett, kijutott az IOI2011-re Thaiföldre) Danyluk Tamás (12.h) (2011. 04. 18.) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Nemes Tihamér Országos Középiskolai Alkalmazói Tanulmányi Verseny
(II. fordulóba jutott) Bíró Máté (10.c),
(II. fordulóba jutott) Matisz Kamilla (10.h),
(II. fordulóba jutott) Pércsi Máté (9.h) Felkészítő tanár: Csató Endre

döntő forduló,
30. hely Sóvári Dénes (10.b) (2011. 04. 18.) Felkészítő tanár: Molnár Istvánné


informatika Nemes Tihamér Országos Középiskolai Programozói Tanulmányi Verseny (1. korcsoport, 5-8. évfolyam) országos döntő forduló,
14. hely Botos Árpád Szilveszter (8.h) (2011. 03. 23.) ,
(9-10. osztályosok)
(II. fordulóba jutott) Barta Szilveszter Marcell (10.c),
(II. fordulóba jutott) Gribovszki Máté (9.h),
(II. fordulóba jutott) Matkovics Gábor (9.c),
(II. fordulóba jutott) Pércsi Máté (9.h),
(9-10. osztályosok) országos döntő forduló,
4. hely (diákolimpiai válógatóba jutott) Virág Fausztin Asztrik (9.h) (2011. 03. 23.) ,
21. hely Bíró Máté (10.c) (2011. 03. 23.) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Országos Dusza Árpád Programozói Emlékverseny (csapat)
1. hely Sebők Márton (12.h), Lipták Levente (12.h), Danyluk Tamás (12.h) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (alkalmazói)
(II. fordulóba jutott) Fónagy Ferenc (12.b) Felkészítő tanár: Csató Endre, Molnár Istvánné

(alkalmazói) döntő forduló,
6. hely Sebők Márton (12.h) (2011. 04. 12.) ,
(programozás)
(II. fordulóba jutott) Gulyás Gergely (12.c),
(programozás) döntő forduló,
11. hely (diákolimpiai válógatóba jutott) Danyluk Tamás (12.h) (2011. 03. 24.) ,
16. hely (diákolimpiai válógatóba jutott) Sebők Márton (12.h) (2011. 03. 24.) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Országos LOGO Számítástechnikai tanulmányi Verseny (3. korcsoport, 7-8. osztály)
(II. fordulóba jutott) Apatóczki Marcell (7.h),
(II. fordulóba jutott) Petró Ádám (7.h),
(3. korcsoport, 7-8. osztály) 2., megyei forduló,
országos 49. hely Botos Árpád Szilveszter (8.h) (2011. 03. 22.) Felkészítő tanár: Csató Endre

(4. korcsoport, 9-10. osztály) 2., megyei forduló,
9. hely (döntőbe jutott) Barta Szilveszter (10.c) (2011. 03. 22.)

országos 38. hely Szajkó Márk Péter (9.h),
országos 50. hely Gribovszki Máté (9.h) Felkészítő tanár: Csató Endre


2009/2010

informatika Diákolimpiai válogató (országos, meghívásos) válogató forduló,
5. hely Hegedűs Tamás (12.h) (2010. 05. 01.) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Dusza Árpád Országos Programozói Emlékverseny (országos, csapat, 11-13. osztály kategória) döntő forduló,
1. hely Hegedűs Tamás (11.h), Szedlák Máté (11.h), Tóth Ákos (11.h) (2010. 02. 26.) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Megyei Számítástechnika Verseny, Sátoraljaújhely (megyei, alkalmazói) 2., döntő forduló,
1. hely Tarjáni Gábor (11.b) (2010. 02. 19.) ,
4. hely Fónagy Ferenc (11.b) (2010. 02. 19.) ,
(megyei, programozó) 2., döntő forduló,
1. hely Tringel Balázs (12.c) (2010. 02. 19.) ,
2. hely Berecz Dénes (12.c) (2010. 02. 19.) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Nemes Tihamér Országos Középiskolai Alkalmazói Tanulmányi Verseny 3., döntő forduló,
46. hely Sóvári Dénes (9.b) (2010. 03. 27.) Felkészítő tanár: Molnár Istvánné

61. hely Matisz Kamilla (10.h) (2010. 03. 27.) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Nemes Tihamér Országos Középiskolai Számítástechnikai Tanulmányi Verseny (I. korcsoport 5-8. osztály) 3., döntő forduló,
27. hely Virág Fausztin Asztrik (8.h) (2010. 03. 06.) ,
30. hely Gribovszki Máté (8.h) (2010. 03. 06.) ,
(II. korcsoport, 9-10. osztály) 3., döntő forduló,
50. hely Soltész Adrián (10.h) (2010. 03. 06.) Felkészítő tanár: Csató Endre

63. hely Barta Szilveszter Marcell (9.c) (2010. 03. 06.)


informatika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (alkalmazói) 3., döntő forduló,
6. hely Danyluk Tamás (11.h) (2010. 03. 26.) Felkészítő tanár: Csató Endre

40. hely Gönczi Tamás (12.c) (2010. 03. 26.) Felkészítő tanár: Takács Imre, Csató Endre

(programozó) 3., döntő forduló,
1. hely Hegedűs Tamás (12.h) (2010. 03. 05.) Felkészítő tanár: Csató Endre

7. hely Gönczi Tamás (12.c) (2010. 03. 05.) ,
13. hely Tringel Balázs (12.c) (2010. 03. 05.) Felkészítő tanár: Takács Imre, Csató Endre

16. hely Tóth Ákos (12.h) (2010. 03. 05.) ,
22. hely Szedlák Máté (12.h) (2010. 03. 05.) ,
23. hely Berecz Dénes (12.c) (2010. 03. 05.) ,
26. hely Sebők Márton (11.h) (2010. 03. 05.) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Országos LOGO Számítástechnikai tanulmányi Verseny (7-8. osztály) 3., döntő forduló,
33. hely Szajkó Márk (8.h) (2010. 05. 01.) ,
54. hely Botos Árpád Szilveszter (7.h) (2010. 05. 01.) Felkészítő tanár: Csató Endre

(9-10. osztály) 3., döntő forduló,
11. hely Barta Szilveszter Marcell (9.c) (2010. 05. 01.)


2008/2009

informatika Dusza Árpád Országos Programozói Emlékverseny (országos, csapat, 9-10. osztály kategória) döntő forduló,
országos 1. hely Danyluk Tamás (10.h),
országos 1. hely Lipták Levente (10.h),
országos 1. hely Sebők Márton (10.h),
(országos, csapat, 9-13. osztály kategória) döntő forduló,
országos 2. hely Kiss Sándor (12.c),
országos 2. hely Nagy Ákos (12.h),
országos 2. hely Soltész Adrián (9.h) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Megyei Számítástechnika Verseny, Sátoraljaújhely (programozás)
1. hely Szedlák Máté (11.h),
2. hely Tóth Ákos (11.h) Felkészítő tanár: Csató Endre


Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny (programozás)
országos döntőbe jutott Danyluk Tamás (11.H),
országos döntőbe jutott Sebők Márton (10.H) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Nemes Tihamér Országos Középiskolai Számítástechnikai Tanulmányi Verseny (programozó kategória)
országos 23. hely Sebők Márton (10.h),
országos 4. hely Danyluk Tamás (10.h) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Neumann János Nemzetközi Tehetségkutató Programtermék Verseny
1. hely grafika Molnár Luca (12.B) Felkészítő tanár: Takács Imre


informatika Országos Dusza Árpád Programozói Emlékverseny
1. helyezett Csapattagok: Sebők Márton 10.H, Danyluk Tamás 10.H, Lipták Levente 10.H () Felkészítő tanár: Csató Endre

2. helyezett Csapattagok: Nagy Ákos 12.H, Kiss Sándor 12.H, Soltész Adrián 9.H ()


informatika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (alkalmazói kategória)
országos 22. hely Czakó Zsuzsanna (12.B) Felkészítő tanár: Molnár Istvánné, Csató Endre

országos döntőbe jutott Csakó Zsuzsanna (12.B) Felkészítő tanár: Csató Endre - Molnár Istvánné

(programozás kategória)
országos 24. hely Szedlák Máté (11.h),
országos 25. hely Hegedűs Tamás (11.h),
országos 36. hely Tringel Balázs (11.c),
országos 45. hely Gönczi Tamás (11.c),
országos 49. hely Tóth Ákos (11.h),
országos döntőbe jutott Gönczi Tamás (11.C),
országos döntőbe jutott Hegedűs Tamás (11.H),
országos döntőbe jutott Szedlák Máté (11.H),
országos döntőbe jutott Tóth Ákos (11.H),
országos döntőbe jutott Trindel Balázs (11.C) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Országos LOGO Számítástechnikai tanulmányi Verseny
országos 1. hely Sebők Márton (10.h) Felkészítő tanár: Csató Endre


2007/2008

informatika Megyei Számítástechnika Verseny, Sátoraljaújhely (alkalmazói) megyei forduló,
1. Zsják Soma (12.B) Felkészítő tanár: Takács Imre

3. Czakó Zsuzsanna (11.B) Felkészítő tanár: Molnár Istvánné

(programozói kategória) megyei forduló,
1. Hegedűs Tamás (10.H),
1. Tóth Ákos (10.H) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Nemes Tihamér OKSZTV Alkalmazói megyei forduló,
9. Tarjáni Gábor (9.B) Felkészítő tanár: Csató Endre

10. Páll Liliána (10.B) Felkészítő tanár: Molnár Istvánné, Csató Endre

12. Fónagy Ferenc (9.B) Felkészítő tanár: Molnár Istvánné

17. Szabó Dalma (10.B),
megyei, országos forduló,
6., 88. Balog Lóránd (10.B) Felkészítő tanár: Molnár Istvánné, Csató Endre


informatika Nemes Tihamér OKSZTV Programozói megyei, országos forduló,
1., 45. Hegedűs Tamás (10.H),
6., 29. Sebők Márton (9.H),
14., 20. Soltész Adrián (8.H),
17., 51. Tóth Ákos (10.H),
27., 35. Szedlák Máté (10.H),
39., 32. Danyluk Tamás (9.H) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Neumann János Nemzetközi Tehetségkutató Programtermék Verseny, Szekszárd nemzetközi forduló,
1. Molnár Luca (11.B) Felkészítő tanár: Takács Imre

2. Somosi Dávid (12.H) Felkészítő tanár: Molnár Istvánné


informatika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (alkalmazói kategória) megyei forduló,
7. Selling István (12.B),
(alkalmazói kategória) megyei, országos forduló,
1., 7. Zsják Soma (12.B) Felkészítő tanár: Takács Imre

2., döntőbe jutott Czakó Zsuzsanna (11.B) Felkészítő tanár: Molnár Istvánné


informatika Országos LOGO Számítástechnikai tanulmányi Verseny megyei, országos forduló,
2., 9. Sebők Márton (9.H),
3. döntőbe jutott Szabó Péter (7.H) Felkészítő tanár: Csató Endre


2006/2007

informatika Megyei Számítástechnika Verseny, Sátoraljaújhely (alkalmazói,) megyei forduló,
3. Zsják Soma (11.B) Felkészítő tanár: Takács Imre

(alkalmazói, ) megyei forduló,
12. Czakó Zsuzsanna (10.B) Felkészítő tanár: Molnár Istvánné

(programozói, ) megyei forduló,
1. Varga Dániel (12.C),
2. Gémes György (12.C) Felkészítő tanár: Dusza Árpád


informatika Nemes Tihamér OKSZTV Alkalmazói (9-10. évf., ) országos forduló,
19. Czakó Zsuzsanna (10.B) Felkészítő tanár: Molnár Istvánné


informatika Nemes Tihamér OKSZTV Programozói (5-8. évf., ) országos forduló,
3. Sebők Márton (8.H),
20. Soltész Adrián (7.H),
(9-10. évf., ) országos forduló,
4. Hegedűs Tamás (9.H),
13. Tóth Ákos (9.H),
43. Szedlák Máté (9.H),
57. Polgári Andor (9.B) Felkészítő tanár: Dusza Árpád

68. Bacsó András (10.B) Felkészítő tanár: Molnár Istvánné


informatika Országos LOGO Számítástechnikai Tanulmányi Verseny országos forduló,
1. Sebők Márton (8.H),
4. Hegedűs Tamás (9.H),
18. Tóth Ákos (9.H) Felkészítő tanár: Dusza Árpád


informatika PC Kismester Országos Számítástechnikai Verseny (csapat, )
1. Földes csapat () Felkészítő tanár: Dusza Árpád


2005/2006

Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny (7-10. évf., ) országos forduló,
1. hely Hegedűs Tamás (8.H),
13. hely Tóth Ákos (8.H) Felkészítő tanár: Dusza Árpád

17. hely Zsják Soma (10.B) Felkészítő tanár: Takács Imre

19. hely Szedlák Máté (8.H) Felkészítő tanár: Dusza Árpád

(9-10. évf., ) országos forduló,
12. hely Zsják Soma (10.B) Felkészítő tanár: Takács Imre

52. hely Czakó Zsuzsanna (9.B) Felkészítő tanár: Molnár Istvánné

72. hely Sebők Tamás (10.B) Felkészítő tanár: Takács Imre


informatika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (Programozói) országos forduló,
17. hely (olimpiai válogatón részt vett) Hegedűs Tibor (12.H) Felkészítő tanár: Dusza Árpád


informatika Országos LOGO Számítástechnikai tanulmányi Verseny országos forduló,
1. hely Hegedűs Tamás (8.H),
10. hely Tóth Ákos (8.H),
12. hely Sebők Márton (7.H) Felkészítő tanár: Dr. Hegmanné Ilosvay Zsuzsanna


informatika PC Kismester Országos Számítástechnikai Verseny (7-8. évf., csapat, ) országos forduló,
1. hely Hegedűs Tamás, Tóth Ákos, Szedlák Máté (8.H),
2. hely Sebők Márton, Farkas Gábor, Velenyák Tamás (7.H) Felkészítő tanár: Dusza Árpád


2004/2005

informatika Megyei Számítástechnika Verseny, Sátoraljaújhely (programozói kategória) megyei forduló,
1. hely Varga Dániel (10.C) Felkészítő tanár: Dusza Árpád


informatika Nemes Tihamér Országos Középiskolai Számítástechnikai Tanulmányi Verseny (megyei, országos)
1. hely, 1. hely Hegedűs Tamás (7.H),
1. hely, 12. hely Varga Dániel (10.C),
2. hely, 34. hely Kiss Attila (10.H),
3. hely, 12. hely Gémes György (10.C),
3. hely, 40. hely Tóth Ákos (7.H),
4. hely, 29. hely Nagy Ákos (8.H),
4. hely, 56. hely Zsják Soma (9.B),
5. hely, 32. hely Szedlák Máté (7.H) Felkészítő tanár: Dusza Árpád


informatika PC Kismester (országos, csapat)
4. hely Lengyel Tamás (7.H), Hegedűs Tamás (7.H), Szedlák Máté (7.H) Felkészítő tanár: Dusza Árpád


Gratulálunk!

Versenyeredmények

Gratulálunk!