átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Aranykoszorús Földes-jelvény 2020

A Földes Ferenc Gimnázium egyik legjelentősebb kitüntetésének, az Aranykoszorús Földes-jelvénynek az átadására került ma sor. ARANYKOSZORÚS FÖLDES JELVÉNY-t az a végzős tanuló kaphat, aki kimagasló közösségi munkát végzett, kiemelkedő tanulmányi eredményt ért el és magatartása is példamutató. Gratulálunk a díjazottaknak!

12.A: Bölkény Melinda, Deményi Kamilla, Kaprinyák Cintia, Nagy Eszter, Tálas Lilla

12.B: Bordás Milán, Ézsöl András Zalán, Győrffi Ádám György, Komáromi Brigitta Tünde Merkel Tamás, Molnár Bálint, Orosz Bence Zsolt

12.C: Al-Hag Máté Amin, Schein Péter

12.D: Bársony Alexandra, Halász Fábián, Kalocsai Édua Mária, Sajgó Zsófia, Tóth Bence

12.E: Tóth Vanda, Varga Borbála Kincső

akfj2020

 2020.11.06.

Aktuális eredmények

  • Bolyai Természettudományi Csapatverseny

    megyei 4. helyen végzett

    Bálint Barnabás (8.B), Fazekas Dávid (8.B), Leitner-Takács Bende (8.B), Pocsay Bence Máté (8.B)

    Felkészítők: Szepesiné Medve Judit, Szentesi Csilla, Biró István

     
  • Bolyai Természettudományi Csapatverseny

    országos fordulóba jutott

    Bódi-Máté András (8.B), Csoma Hunor (8.B), Dombovári Máté (8.B), Gulyás Péter (8.B)

    Felkészítők: Szepesiné Medve Judit, Szentesi Csilla, Biró István

     
  • Kémia - Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny I. kategória

    2. fordulóba jutott

    Tóth Petra Lili (12.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Kémia - Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny I. kategória

    2. fordulóba jutott

    Nagy Dávid (11.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Kémia - Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny I. kategória

    2. fordulóba jutott

    Bodor Zétény (11.D)

    Felkészítő: Endrész Gyöngyi

     
  • Irinyi János Országos Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Török Hanga (9.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Szabó András (10.B)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Rácz Kata (10.B)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Nagy Hunor (9.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Molnár Benedek (9.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     

Gratulálunk!