átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Aranykoszorús Földes-jelvény 2020

A Földes Ferenc Gimnázium egyik legjelentősebb kitüntetésének, az Aranykoszorús Földes-jelvénynek az átadására került ma sor. ARANYKOSZORÚS FÖLDES JELVÉNY-t az a végzős tanuló kaphat, aki kimagasló közösségi munkát végzett, kiemelkedő tanulmányi eredményt ért el és magatartása is példamutató. Gratulálunk a díjazottaknak!

12.A: Bölkény Melinda, Deményi Kamilla, Kaprinyák Cintia, Nagy Eszter, Tálas Lilla

12.B: Bordás Milán, Ézsöl András Zalán, Győrffi Ádám György, Komáromi Brigitta Tünde Merkel Tamás, Molnár Bálint, Orosz Bence Zsolt

12.C: Al-Hag Máté Amin, Schein Péter

12.D: Bársony Alexandra, Halász Fábián, Kalocsai Édua Mária, Sajgó Zsófia, Tóth Bence

12.E: Tóth Vanda, Varga Borbála Kincső

akfj2020

 2020.11.06.

Aktuális eredmények

  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Polgár Sándor Bendegúz (11.C)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Lajgut Attila Álmos (10.D)

    Felkészítő: Endrész Gyöngyi

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Zalasch Bence Csaba (11.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 4. helyen végzett

    Fehérvári Donát (10.B)

    Felkészítők: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Madarász Péter

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 3. helyen végzett

    Molnár István Ádám (9.B)

    Felkészítők: Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Kovács Attiláné, Madarász Péter, Tóth Tibor

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fenyvesi Bence (11.B)

    Felkészítők: Nyéki Attila, Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fekete Martin (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Kárpáti Donát (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 9. helyen végzett

    Tóth Kinga (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 6. helyen végzett

    Rácz Kata (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     

Gratulálunk!