átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Kötelező olvasmányok

Kötelező olvasmányok a 7. évfolyam számára
Szabó Magda: Abigél
Karinthy Frigyes: Tanár úr, kérem
Mikszáth Kálmán: Szent Péter esernyője
Jókai Mór: A kőszívű ember fiai

Kötelező olvasmányok a 9. évfolyam számára
Homérosz: Odüsszeia (részletek)
Szophoklész: Antigoné
Biblia (részletek az Ószövetségből és az Újszövetségből.
Dante Alighieri: Isteni színjáték – Pokol (részletek)
François Villon: A nagy testamentum (részletek)
Boccaccio: Dekameron, Első nap 3. novella
William Shakespeare: Romeo és Júlia
Zrínyi Miklós: Szigeti veszedelem (részletek)

Aktuális eredmények

  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Polgár Sándor Bendegúz (11.C)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Lajgut Attila Álmos (10.D)

    Felkészítő: Endrész Gyöngyi

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Zalasch Bence Csaba (11.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 4. helyen végzett

    Fehérvári Donát (10.B)

    Felkészítők: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Madarász Péter

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 3. helyen végzett

    Molnár István Ádám (9.B)

    Felkészítők: Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Kovács Attiláné, Madarász Péter, Tóth Tibor

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fenyvesi Bence (11.B)

    Felkészítők: Nyéki Attila, Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fekete Martin (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Kárpáti Donát (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 9. helyen végzett

    Tóth Kinga (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 6. helyen végzett

    Rácz Kata (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     

Gratulálunk!