átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Jutalomban részesültek

A Neumann János Számítógép-tudományi Társaság jutalomban részesítette a Földes Ferenc Gimnázium informatika versenyeken legeredményesebb diákjait.
A jutalmazottak: Robotka Adrián 12. C, Gáspár Attila 12. H, Révész Máté 8. B, Suszter Ágnes 10. C és Tóth Anna 10. A osztályos tanulók. A képen felkészítő tanárukkal, Csató Endre tanár úrral láthatóak.

DEIK (Debreceni Egyetem Informatikai Kar) Regionális programozói csapatverseny (középiskolás kategória)
1. hely (különdíj a legtöbb elsőre jól beadott feladatért) Gáspár Attila (12.H), Robotka Adrián (12.C), Révész Máté (8.B) (2017. 12. 02.)

Informatika Dusza Árpád Országos Programozói Emlékverseny (web alkalmazás kategória, csapatverseny) 2. döntő forduló,
országos 1. hely Suszter Ágnes (10.c), Tóth Anna (10.a), Robotka Adrián (12.c) (2017. 11. 25.)

Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny (programozás kategória 5-8. o.) 1. forduló,
191 pont (2. fordulóba jutott) Révész Máté (8.B) (2017. 12. 03.)

Informatika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (II. programozás kategória ) 1. iskolai forduló,
197/200 pont (2. fordulóba jutott) Gáspár Attila (12.h) (2017. 12. 11.)

Informatika Diákolimpia (IOI) (nemzetközi) döntő forduló,
aranyérem Gáspár Attila (11.h) (2017. 06. 14.)

Informatika inf0(1) cup (nemzetközi meghívásos online programozói verseny)
ezüstérem Gáspár Attila (11.h) (2017. 06. 14.)

Közép-Európai Informatikai Diákolimpia (CEOI) (nemzetközi) döntő forduló,
bronzérem Gáspár Attila (11.h) (2017. 06. 14.)

2017.12.12.

Aktuális eredmények

  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Polgár Sándor Bendegúz (11.C)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Lajgut Attila Álmos (10.D)

    Felkészítő: Endrész Gyöngyi

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Zalasch Bence Csaba (11.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 4. helyen végzett

    Fehérvári Donát (10.B)

    Felkészítők: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Madarász Péter

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 3. helyen végzett

    Molnár István Ádám (9.B)

    Felkészítők: Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Kovács Attiláné, Madarász Péter, Tóth Tibor

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fenyvesi Bence (11.B)

    Felkészítők: Nyéki Attila, Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fekete Martin (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Kárpáti Donát (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 9. helyen végzett

    Tóth Kinga (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 6. helyen végzett

    Rácz Kata (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     

Gratulálunk!