átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

V. Tradíció Országos Néprajzi Gyűjtőpályázat

Az V. Tradíció Országos Néprajzi Gyűjtőpályázat budapesti eredményhirdetésén, 2017. november 11-én a Földes Honismereti és Médiaszakkörének a tavalyi tanévben készült 3 kisfilmjét a szakmai zsűri kiváló minősítésben, és abban a megtiszteltetésben részesítette, hogy a Néprajzi Múzeum Etnológiai Archívumában elhelyezte.

A filmek – „Megélt évszázad”, az „Azok a boldog szép napok 1956 nem feledünk” és az „Aki túlélte a malenkij robotot” - megtekinthetők az iskola honlapján, a http://www.ffg.hu/tanuloknak/szakkorok oldalon.

A filmek készítői: a jelenleg 12. C-s Robotka Adrián, Péter Gábor, és a tavalyi tanévben érettségizett Osztermann Anna, Petrik Eszter, Köteles Ádám és Juga Péter voltak.


A szakkör vezetője: Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet mentortanár.

Gratulálunk!

2017.11.14.

Aktuális eredmények

  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Polgár Sándor Bendegúz (11.C)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Lajgut Attila Álmos (10.D)

    Felkészítő: Endrész Gyöngyi

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Zalasch Bence Csaba (11.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 4. helyen végzett

    Fehérvári Donát (10.B)

    Felkészítők: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Madarász Péter

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 3. helyen végzett

    Molnár István Ádám (9.B)

    Felkészítők: Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Kovács Attiláné, Madarász Péter, Tóth Tibor

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fenyvesi Bence (11.B)

    Felkészítők: Nyéki Attila, Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fekete Martin (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Kárpáti Donát (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 9. helyen végzett

    Tóth Kinga (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 6. helyen végzett

    Rácz Kata (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     

Gratulálunk!