átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Kétszeres olimpikon a Földesben!

Iskolánk 11. H osztályos tanulója, Gáspár Attila, tagja lett a Közép-európai Informatikai Diákolimpiára (CEOI), az 58. Nemzetközi Matematikai Diákolimpiára (IMO) és a 29. Nemzetközi Informatikai Diákolimpiára (IOI) utazó magyar csapatnak!

A Közép-európai Informatikai Diákolimpiát Ljubljanában (Szlovénia) július 10-e és 15-e között, a Nemzetközi Matematikai Diákolimpiát Rio de Janeiroban (Brazília) július 12-e és 23-a között, míg a Nemzetközi Informatikai Diákolimpiát Teheránban (Irán) rendezik július 28-a és augusztus 4-e között. 

Eredményéhez gratulálunk! 

Felkészítő tanárai a Földes Ferenc Gimnáziumból: 

informatika: Csató Endre (tehetséggondozó mentortanár) 

matematika: Gulyás Tibor és Győry Ákos (tehetséggondozó mentortanár) 

Aktuális eredmények

  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Polgár Sándor Bendegúz (11.C)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Lajgut Attila Álmos (10.D)

    Felkészítő: Endrész Gyöngyi

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Zalasch Bence Csaba (11.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 4. helyen végzett

    Fehérvári Donát (10.B)

    Felkészítők: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Madarász Péter

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 3. helyen végzett

    Molnár István Ádám (9.B)

    Felkészítők: Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Kovács Attiláné, Madarász Péter, Tóth Tibor

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fenyvesi Bence (11.B)

    Felkészítők: Nyéki Attila, Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fekete Martin (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Kárpáti Donát (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 9. helyen végzett

    Tóth Kinga (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 6. helyen végzett

    Rácz Kata (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     

Gratulálunk!