átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

EUROSCOLA 2016 Strasbourg

http://euroscola.hu/2016/11/23/az-euroscola-jatek-20162017-tanevenek-oszi-versenyidoszakaban-a-kovetkezo-iskolak-nyertek-euroscola-utat/

Az Európai Parlament magyarországi Tájékoztatási Irodája által szervezett Euroscola-játék 2016. őszi versenyidőszakában iskolánk csapata (KÖTELES ÁDÁM 12.C, PETRIK ESZTER 12.H, PÉTER GÁBOR 11.C, SERES MÁRK 12.C, SOMOSI FANNI 11.H és SZABADFALVI DÁNIEL 12.H, felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara) iskolánk 24 tanulója számára újabb részvételi lehetőséget nyert a 2017. február 17-én Strasbourgban megrendezésre kerülő EUROSCOLA napra.

A strasbourgi eseményen a kiutazó diákok egy egész napos program keretében az Európai Parlament plenáris üléstermében mérhetik össze tudásukat a többi 27 uniós tagállamból érkező középiskolás fiatallal.

Gratulálunk!

 2016.11.27.

Aktuális eredmények

  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Polgár Sándor Bendegúz (11.C)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Lajgut Attila Álmos (10.D)

    Felkészítő: Endrész Gyöngyi

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Zalasch Bence Csaba (11.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 4. helyen végzett

    Fehérvári Donát (10.B)

    Felkészítők: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Madarász Péter

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 3. helyen végzett

    Molnár István Ádám (9.B)

    Felkészítők: Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Kovács Attiláné, Madarász Péter, Tóth Tibor

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fenyvesi Bence (11.B)

    Felkészítők: Nyéki Attila, Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fekete Martin (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Kárpáti Donát (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 9. helyen végzett

    Tóth Kinga (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 6. helyen végzett

    Rácz Kata (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     

Gratulálunk!