átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Irinyi János Kémiaverseny, megyei döntő 2016

I. A kategória

1. helyezett:       Reviczki Dénes 9. d      országos döntőbe jutott

                            Felkészítő tanár: Szepesiné Medve Judit

I. B kategória

1. helyezett:       Al-Hag Johanna Iman          9. d   országos döntőbe jutott

                            Felkészítő tanár: Szepesiné Medve Judit

2. helyezett:       Tóth Gergely Zoltán    9. d   országos döntőbe jutott

                            Felkészítő tanár: Szepesiné Medve Judit

3. helyezett:                   Forgó Krisztián             9. d

                            Felkészítő tanár: Szepesiné Medve Judit

II. B kategória

1. helyezett:       Sajgó Mátyás     10. d           országos döntőbe jutott,             

                                                                                 kupagyőztes

                            Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi

2. helyezett:       Kiss Gábor          10. d           országos döntőbe jutott

                            Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi

3. helyezett:        Molnár Ádám      10. c          

                            Felkészítő tanár: Kenéz Erika

4. helyezett:        Orosz Dávid        10. d

                            Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi

5. helyezett:        Lükő Levente       10. d

                            Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi

                                                                  GRATULÁLUNK!

2016.03.11.

Aktuális eredmények

  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Polgár Sándor Bendegúz (11.C)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Lajgut Attila Álmos (10.D)

    Felkészítő: Endrész Gyöngyi

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Zalasch Bence Csaba (11.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 4. helyen végzett

    Fehérvári Donát (10.B)

    Felkészítők: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Madarász Péter

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 3. helyen végzett

    Molnár István Ádám (9.B)

    Felkészítők: Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Kovács Attiláné, Madarász Péter, Tóth Tibor

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fenyvesi Bence (11.B)

    Felkészítők: Nyéki Attila, Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fekete Martin (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Kárpáti Donát (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 9. helyen végzett

    Tóth Kinga (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 6. helyen végzett

    Rácz Kata (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     

Gratulálunk!