átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Újabb nemzetközi siker matematikából!

 

Gáspár Attila 10. H osztályos tanuló ezüstérmet szerzett a Romanian Master of Mathematics nemzetközi matematikaversenyen!

Idén nyolcadik alkalommal rendezték meg Bukarestben a Romanian Master of Mathematics nemzetközi matematikaversenyt. A hatfős magyar csapat remek eredménnyel zárt: két arany-, egy ezüst-, két bronzérmet és egy dicséretet szerzett, összességében az ötödik helyen végzett a 20 ország 113 versenyzőjét felvonultató olimpiai lebonyolítási rendszerű versenyen. Iskolánk tanulója, Gáspár Attila, tagja volt a csapatnak, és ezüstéremmel térhetett haza, amihez szívből gratulálunk.

Felkészítő tanárai: Győry Ákos (tehetséggondozó mentortanár), Kovács Attiláné, Gulyás Tibor, Szűcs Gábor, Pósa Lajos, Dobos Sándor.

A verseny honlapja: Romanian Master of Mathematics: http://rmms.lbi.ro/rmm2016/index.php?id=home

Aktuális eredmények

  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Polgár Sándor Bendegúz (11.C)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Lajgut Attila Álmos (10.D)

    Felkészítő: Endrész Gyöngyi

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Zalasch Bence Csaba (11.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 4. helyen végzett

    Fehérvári Donát (10.B)

    Felkészítők: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Madarász Péter

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 3. helyen végzett

    Molnár István Ádám (9.B)

    Felkészítők: Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Kovács Attiláné, Madarász Péter, Tóth Tibor

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fenyvesi Bence (11.B)

    Felkészítők: Nyéki Attila, Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fekete Martin (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Kárpáti Donát (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 9. helyen végzett

    Tóth Kinga (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 6. helyen végzett

    Rácz Kata (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     

Gratulálunk!