átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Újabb nemzetközi siker matematikából!

 

Gáspár Attila 10. H osztályos tanuló ezüstérmet szerzett a Romanian Master of Mathematics nemzetközi matematikaversenyen!

Idén nyolcadik alkalommal rendezték meg Bukarestben a Romanian Master of Mathematics nemzetközi matematikaversenyt. A hatfős magyar csapat remek eredménnyel zárt: két arany-, egy ezüst-, két bronzérmet és egy dicséretet szerzett, összességében az ötödik helyen végzett a 20 ország 113 versenyzőjét felvonultató olimpiai lebonyolítási rendszerű versenyen. Iskolánk tanulója, Gáspár Attila, tagja volt a csapatnak, és ezüstéremmel térhetett haza, amihez szívből gratulálunk.

Felkészítő tanárai: Győry Ákos (tehetséggondozó mentortanár), Kovács Attiláné, Gulyás Tibor, Szűcs Gábor, Pósa Lajos, Dobos Sándor.

A verseny honlapja: Romanian Master of Mathematics: http://rmms.lbi.ro/rmm2016/index.php?id=home

Versenyeredmények


angol nyelv Litteratum (7. évfolyam)
megyei 1. hely Csomós Bence 7. B Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara, Pilz Mónika

megyei 3. hely Kun Borostyán 7. A Felkészítő tanár: Dr. Ladányiné Varga Karolina

megyei 4. hely Révész Máté 7. B Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara, Pilz Mónika

(8. évfolyam)
megyei 1. hely Kurmai Márton 8. A Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara

megyei 2. hely Ézsöl András 8. B ,
megyei 3. hely Faragó Zsombor 8. B Felkészítő tanár: Pilz Mónika

megyei 4. hely Kocsis Bálint 8. A ,
megyei 5. hely Maticsek Márta 8. A Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara


ERKEL DIÁKÜNNEPEK 2017 (Irodalmi színpad kategória)
1. hely Földes Diákszínpad Felkészítő tanár: Szűcs Tamás

3. hely Földes KIS Színpad,
legjobb férfi színész Puskás Balázs Felkészítő tanár: Dr. Puskás István

(kamarazene kategória)
1. hely FFG Line Oktett Felkészítő tanár: Petrány Mihály


sport Karate Magyar Bajnokság
országos 3. hely Nagy Gréta 7.A


magyar nyelv és irodalom MCC Debate Országos Vitaverseny
országos 3. hely Hatvani Anna 10.H, Nagy Marcell 10.H, Schweickhardt Gyula 10.H Felkészítő tanár: Jobbágy László, Pólik Magdolna


Nemzetközi Kémia Diákolimpia
Magyarországot képviselő csapat tagja Sajgó Mátyás 11. D Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


német nyelv Városi Kommunikációs Verseny
városi 1. hely Farkas Angéla 7.A Felkészítő tanár: Sebő Sára

angol nyelv városi 1. hely Kun Borostyán 7.A Felkészítő tanár: Dr. Ladányiné Varga Karolina

informatika városi 3. hely Nácsa Dominik 7. B Felkészítő tanár: Csató Endre

magyar nyelv és irodalom városi 3. hely Papp Adrienn 7.A Felkészítő tanár: Jobbágy László


Gratulálunk!

Gratulálunk!