átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

OKTV továbbjutók 2015

NÉV, OSZTÁLY

TANTÁRGY

FELKÉSZÍTŐ TANÁR

Csendi Balázs 11. H

történelem

Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet

Simon Bence 12. H

történelem

Jobbágy László,

Dr. Szabó Istvánné

Lencsés Ádám 11. C

informatika II:

Csató Endre, Takács Imre

Mizser Fruzsina 13. A

magyar irodalom

Pólik Magdolna

Szunyogh Örs Péter 12. H

angol nyelv I.

Dr. Ladányiné Varga Karolina

Bodolai Előd 11. H

fizika I.

Kovács Benedek

Tompa Tamás Lajos 11. C

fizika I.

Zámborszky Ferenc

Tóth Miklós 11. H

fizika I.

Kovács Benedek

Lukács Miklós Ágoston 11. C

fizika II.

Kovács Benedek

Plaszkó Noel László 12. C

fizika II.

Bíró István, Zámborszky Ferenc

Major Ábel 11. H

kémia I.

Endrész Gyöngyi, Szepesiné Medve Judit

Szabadfalvi Dániel 11. H

kémia I.

Endrész Gyöngyi, Szepesiné Medve Judit

Novák Márk 11. C

kémia II.

Endrész Gyöngyi, Szepesiné Medve Judit

Deák Orsolya 13. A

biológia I.

Szentesi Csilla, Kenéz Erika

Korpás Kristóf 11. B

biológia II.

Rémiás Ferenc

Tardi Réka 12.B

biológia II.

Nyéki Attila

Kovács Rita 12. B

német nyelv

Sebő Sára

Bogyay Botond 12. H

informatika I.

Takács Imre

Lencsés Ádám 11. C

informatika I.

Csató Endre, Takács Imre

Bodolai Előd 11. H

matematika III.

Gulyás Tibor, Győry Ákos

 
2016.01.14

Aktuális eredmények

  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Polgár Sándor Bendegúz (11.C)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Lajgut Attila Álmos (10.D)

    Felkészítő: Endrész Gyöngyi

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Zalasch Bence Csaba (11.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 4. helyen végzett

    Fehérvári Donát (10.B)

    Felkészítők: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Madarász Péter

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 3. helyen végzett

    Molnár István Ádám (9.B)

    Felkészítők: Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Kovács Attiláné, Madarász Péter, Tóth Tibor

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fenyvesi Bence (11.B)

    Felkészítők: Nyéki Attila, Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fekete Martin (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Kárpáti Donát (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 9. helyen végzett

    Tóth Kinga (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 6. helyen végzett

    Rácz Kata (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     

Gratulálunk!