átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

IRINYI JÁNOS KÉMIAVERSENY megyei döntő

I/A kategória

     1.    helyezett: Molnár Ádám 9. c
  országos döntőbe jutott

                    Felkészítő tanára: Szepesiné Medve Judit

I/B kategória

1.    helyezett: Sajgó Mátyás 9. D a mezőny legmagasabb pontszáma, kupagyőztes

           2.    helyezett: Kiss Gábor 9. d

Mindketten bejutottak az országos döntőbe.

                Felkészítő tanáruk: Endrész Gyöngyi.

II/A kategória

          1.    helyezett: Major Ábel 10. h

          2.    helyezett: Sillinger Péter 10. h

          3.    helyezett: Szabadfalvi Dániel 10. h

Mindhárman bejutottak az országos döntőbe.

                Felkészítő tanáruk: Endrész Gyöngyi.

II/B kategória

        1.    helyezett: Novák Márk 10. c, országos döntőbe jutott

Felkészítő tanára: Kenéz Erika

       2.    helyezett: Bodnár Bence 10. b, országos döntőbe jutott

       3.    helyezett: Jurkó Dávid 10. b, országos döntőbe jutott

       4.    helyezett: Fegyverneki Bence 10. b

       5.    helyezett: Horváth Lívia 10. b

                 Felkészítő tanáruk: Endrész Gyöngyi

2015.03.13.

Aktuális eredmények

  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Polgár Sándor Bendegúz (11.C)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Lajgut Attila Álmos (10.D)

    Felkészítő: Endrész Gyöngyi

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Zalasch Bence Csaba (11.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 4. helyen végzett

    Fehérvári Donát (10.B)

    Felkészítők: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Madarász Péter

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 3. helyen végzett

    Molnár István Ádám (9.B)

    Felkészítők: Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Kovács Attiláné, Madarász Péter, Tóth Tibor

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fenyvesi Bence (11.B)

    Felkészítők: Nyéki Attila, Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fekete Martin (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Kárpáti Donát (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 9. helyen végzett

    Tóth Kinga (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 6. helyen végzett

    Rácz Kata (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     

Gratulálunk!