átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet tanárnő irányításával média szakkör alakult iskolánkban

Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet tanárnő irányításával média szakkör alakult iskolánkban, melynek tagjai, a TÁMOP-3.4.5-12-201-0001 „Tehetséghidak Program” nevű kiemelt projekt keretében portréinterjúkat és kisfilmeket készítettek olyan sikeres ifjú tehetségekkel, akik az ország különböző iskoláiban az Arany János Tehetséggondozó Program diákjai voltak. Iskolánk három volt diákjával – Broda Balázzsal, Osváth Kristóffal és Szegő Csillával - is készült interjú, melyek a következő linken érhetők el: 

Broda Balázs: http://youtu.be/Ugg6MR2gOjc

Osváth Kristóf:  http://youtu.be/9Vbnzapc9c0

Szegő Csilla:  http://youtu.be/AXOw0QqW-Rk

A médiaszakkör tagjai:

Sélley Fanny 11.A, Gál Gabriella 11.D, Farkas Beatrix 11.D, Herczeg Panna 11.D, Horváth Réka 11.D , Papp Friderika 11.D, Rakaczki Zsanett 11.D, Szalontai Barbara 11.D, Tóth Márk 11.D, Farkas Noémi 12.E AJTP, Plaszkó Noel 9.C

2013. június 12.

Aktuális eredmények

  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Polgár Sándor Bendegúz (11.C)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Lajgut Attila Álmos (10.D)

    Felkészítő: Endrész Gyöngyi

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Zalasch Bence Csaba (11.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 4. helyen végzett

    Fehérvári Donát (10.B)

    Felkészítők: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Madarász Péter

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 3. helyen végzett

    Molnár István Ádám (9.B)

    Felkészítők: Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Kovács Attiláné, Madarász Péter, Tóth Tibor

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fenyvesi Bence (11.B)

    Felkészítők: Nyéki Attila, Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fekete Martin (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Kárpáti Donát (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 9. helyen végzett

    Tóth Kinga (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 6. helyen végzett

    Rácz Kata (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     

Gratulálunk!