átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Földesista Öregdiákok Egyesülete

Tisztelt Földesista Öregdiákok!

Megalakult a Földes Öregdiákok Egyesülete.

Az Egyesületbe történő belépés remélhetőleg október végétől a www.foldesoregdiak.hu címen történik majd. Aki esetleg már addig is szeretne belépni az Egyesületbe, a mellékelt belépési nyilatkozat kitöltésével és a gimnázium titkárságán történő leadásával megteheti. 

A tagsági viszony 2000 Ft/év tagdíjfizetési kötelezettséggel jár, amelyet az alábbi bankszámlaszámra kell utalni a jelentkezést követő hónap 10. napjáig:

Számlatulajdonos neve: Földes Ferenc Gimnázium Öregdiák Egyesület
Székhelye: 3530 Miskolc, Arany J. u. 2. II./4.
Számlavezető bankfiók neve: Unicredit Bank Hungary Zrt.
Számlavezető bankfiók címe: 3500 – Miskolc, Széchenyi út 35.
Bankszámlaszám: 10918001-00000111-13320008
IBAN: HU95 1091 8001 0000 0111 1332 0008

A tagdíjakból származó bevételt az Egyesület által szervezett öregdiák rendezvényeken túl az Iskola támogatására fordítjuk majd. Az Egyesület első rendezvénye előreláthatólag november 26-án lenne a Gimnázium épületének "A" tornatermében.

Az Egyesület már a facebook-on is megtalálható az alábbi címen:
http://www.facebook.com/#!/pages/F%C3%B6ldes-Ferenc-Gimn%C3%A1zium-%C3%96regdi%C3%A1k-Egyes%C3%BClet/295103737167899

Az Egyesület Alapszabálya és a Belépési nyilatkozat (doc formátumban) letölthető az Öregdiákok menüpont alól ! 

Aktuális eredmények

  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Polgár Sándor Bendegúz (11.C)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Lajgut Attila Álmos (10.D)

    Felkészítő: Endrész Gyöngyi

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Zalasch Bence Csaba (11.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 4. helyen végzett

    Fehérvári Donát (10.B)

    Felkészítők: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Madarász Péter

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 3. helyen végzett

    Molnár István Ádám (9.B)

    Felkészítők: Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Kovács Attiláné, Madarász Péter, Tóth Tibor

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fenyvesi Bence (11.B)

    Felkészítők: Nyéki Attila, Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fekete Martin (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Kárpáti Donát (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 9. helyen végzett

    Tóth Kinga (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 6. helyen végzett

    Rácz Kata (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     

Gratulálunk!