átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Járványügyi időszak intézkedései 2012.12.01-től

TÁJÉKOZTATÁS

1. Az Emberi Erőforrások Minisztere 29/2021. (XI.19.) EMMI határozata alapján, 2021. december 1-jétől a köznevelési intézményekbe csak és kizárólag védettségi igazolvánnyal lehet belépni ill. tartózkodni külsős személyeknek. Ezt a portán köteles mindenki bemutatni!

2. Az épületbe érkezéskor kötelező a kézfertőtlenítés!

3. A MASZK viselése KÖTELEZŐ

• az iskola minden alkalmazottjának és tanulójának az intézmény épületében
• az iskolába ügyintézésre érkezőknek,
• más iskolákból érkező tanulóknak, pedagógusoknak, sportolóknak, edzőknek, bérlőknek

• közösségi terekben,
• tantermekben,
• csoportszobákban,
• tanári szobákban, szertárakban, pihenőkben.

Felnőtt kísérők csak a főporta előtti részen várakozhatnak!

NEM KÖTELEZŐ a maszk viselése
• testnevelés öltöző-ben, tornaterem-ben, iskolaudvaron,
• tanteremben a biz-tonságos távolság-tartás esetén,
• étkezés közben,
• ha egészségügyi okból nem javasolt.

4. A bérlők/sportolók/tanítványok a főportán belépve, az udvaron keresztül közelítsék meg a bérelt helyiséget!

5. Kérjük, hogy a bérlő a terembérléssel kapcsolatos „jelenléti ívet” naprakészen (minden alkalommal) töltse ki, az esetleges ellenőrzések miatt!

 

További tájékoztatásig kérjük a fentiek betartását ill. betartatását!

Érvényes 2021. 12. 01-től, visszavonásig.

Fazekas Róbert
intézményvezető

amaszk 20211201

Aktuális eredmények

  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Polgár Sándor Bendegúz (11.C)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Lajgut Attila Álmos (10.D)

    Felkészítő: Endrész Gyöngyi

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Zalasch Bence Csaba (11.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 4. helyen végzett

    Fehérvári Donát (10.B)

    Felkészítők: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Madarász Péter

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 3. helyen végzett

    Molnár István Ádám (9.B)

    Felkészítők: Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Kovács Attiláné, Madarász Péter, Tóth Tibor

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fenyvesi Bence (11.B)

    Felkészítők: Nyéki Attila, Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fekete Martin (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Kárpáti Donát (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 9. helyen végzett

    Tóth Kinga (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 6. helyen végzett

    Rácz Kata (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     

Gratulálunk!