átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

A 2021/2022-es tanév őszi szünetidőszaki gyermekétkeztetésről

Miskolc Megyei Jogú Város jegyzője a 2021/2022-es tanév őszi szünetidőszaki gyermekétkeztetésről az alábbi információkat osztotta meg:

Az étkeztetés időtartama:
2021. október 25. – 2021. október 29. közötti munkanapok (5 munkanap összesen)

Helyszínek:

1. Belvárosi Konyha (volt központi leánykollégium) - 3525 Miskolc, Pálóczy utca. 1.
2. Miskolci Könyves Kálmán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola - 3534 Miskolc, Könyves Kálmán utca 2.
3. Miskolci Petőfi Sándor Középiskolai Fiúkollégium - 3527 Miskolc, Bajcsy-Zsilinszky utca 33.
4. Avastetői Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Széchenyi István Általános és Alapfokú Művészeti Tagiskolája - 3524 Miskolc, Hajós Alfréd utca 5.


További segítséget a család és gyermekjóléti szolgálattól kérhetnek a jogosultak, a 46/562-276-os telefonszám hívásával, vagy személyesen a hivatal Szociális és Köznevelési Osztály ügyfélszolgálatán (3530 Miskolc, Petőfi utca 39.).

2021.10.07.

Aktuális eredmények

  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Polgár Sándor Bendegúz (11.C)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Lajgut Attila Álmos (10.D)

    Felkészítő: Endrész Gyöngyi

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Zalasch Bence Csaba (11.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 4. helyen végzett

    Fehérvári Donát (10.B)

    Felkészítők: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Madarász Péter

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 3. helyen végzett

    Molnár István Ádám (9.B)

    Felkészítők: Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Kovács Attiláné, Madarász Péter, Tóth Tibor

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fenyvesi Bence (11.B)

    Felkészítők: Nyéki Attila, Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fekete Martin (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Kárpáti Donát (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 9. helyen végzett

    Tóth Kinga (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 6. helyen végzett

    Rácz Kata (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     

Gratulálunk!