átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

A 2021/2022-es tanév őszi szünetidőszaki gyermekétkeztetésről

Miskolc Megyei Jogú Város jegyzője a 2021/2022-es tanév őszi szünetidőszaki gyermekétkeztetésről az alábbi információkat osztotta meg:

Az étkeztetés időtartama:
2021. október 25. – 2021. október 29. közötti munkanapok (5 munkanap összesen)

Helyszínek:

1. Belvárosi Konyha (volt központi leánykollégium) - 3525 Miskolc, Pálóczy utca. 1.
2. Miskolci Könyves Kálmán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola - 3534 Miskolc, Könyves Kálmán utca 2.
3. Miskolci Petőfi Sándor Középiskolai Fiúkollégium - 3527 Miskolc, Bajcsy-Zsilinszky utca 33.
4. Avastetői Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Széchenyi István Általános és Alapfokú Művészeti Tagiskolája - 3524 Miskolc, Hajós Alfréd utca 5.


További segítséget a család és gyermekjóléti szolgálattól kérhetnek a jogosultak, a 46/562-276-os telefonszám hívásával, vagy személyesen a hivatal Szociális és Köznevelési Osztály ügyfélszolgálatán (3530 Miskolc, Petőfi utca 39.).

2021.10.07.

Aktuális eredmények

  • Nemes Tihamér Nemzetközi Programozási Verseny 2022 3. korcsoport 2. forduló (2)

    döntőbe jutott

    Kiss Dániel Bendegúz (11.b)

    Felkészítő tanár(ok): Csató Endre  

  • Nemes Tihamér Nemzetközi Programozási Verseny 2022 3. korcsoport 2. forduló

    regionális 1. (országos 5.) döntőbe jutott

    Kozári Dominik (12.b)

    Felkészítő tanár(ok): Csató Endre  

  • Nemes Tihamér Nemzetközi Programozási Verseny 2022 2. korcsoport 2. forduló (2)

    döntőbe jutott

    Nagy Martin (9.b)

    Felkészítő tanár(ok): Takács Imre, Csató Endre  

  • Nemes Tihamér Nemzetközi Programozási Verseny 2022 2. korcsoport 2. forduló

    regionális 1. hely (országos 2. hely) döntőbe jutott

    Molnár István Ádám (9.b)

    Felkészítő tanár(ok): Takács Imre, Csató Endre, Weisz Ágoston, Zsakó László, Nikházy László  

  • Dusza Árpád Országos Programozói Emlékverseny regionális eredmény 2021

    országos 2. helyen döntőbe jutott csapat

    Molnár István Ádám (9.b), Kiss Dániel Bendegúz (11.b) Suszter Roland (11.c)

    Felkészítő tanár(ok): Csató Endre  

  • OKTV spanyol nyelv I. 2021

    2. fordulóba jutott

    Fenyvesi Lilla Anna (11.A)

    Felkészítő tanár(ok): Havasiné Schultz Mária  

  • OKTV informatika I. 2021

    2. fordulóba jutott

    Csató Balázs (12.B)

    Felkészítő tanár(ok): Takács Imre  

  • OKTV dráma 2021

    2. fordulóba jutott

    Gyurcsik Petra (12.E)

    Felkészítő tanár(ok): Pászthy-Sipos Andrea  

  • Dürer E kategória 2021 regionális

    országos fordulóba jutott

    Varga Ildikó Kata (10.b), Molnár István Ádám (9.b), Töreczki Gábor (10.b)

    Felkészítő tanár(ok): Grallert Krisztina, Tóth Tibor, Győry Ákos  

  • Dürer C kategória 2021 regionális (3)

    országos fordulóba jutott

    Mészáros Lilla (9.b), Homolya Dániel (9.b), Gál András (9.b)

    Felkészítő tanár(ok): Grallert Krisztina, Tóth Tibor  

Gratulálunk!