átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Kémia

Kémia - versenyeredmények

2015/2016

kémia Dürer Csapatverseny
országos 4. hely Horváth Lívia 11.B, Major Ábel 11.H, Sajgó Mátyás 10.D (2016. 02. 11.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi, Szepesiné Medve Judit


kémia EUSO (Európai Unió Természettudományos Diákolimpiája)
az ezüstérmes magyar csapat tagja Sajgó Mátyás 10.D (2016. 05. 16.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


Irinyi János Kémiaverseny (I./A kategória)
megyei 1. hely, országos 20. hely Reviczki Dénes 9. D (2016. 05. 11.) ,
(I./B kategória)
megyei 1. hely, országos 14. hely Al-Hag Johanna Iman 9.D (2016. 05. 11.) ,
megyei 2. hely, országos 19. hely Tóth Gergely Zoltán 9.D (2016. 05. 11.) ,
(I./B kategória) megyei forduló,
3. hely Forgó Krisztián 9.D (2016. 03. 16.) Felkészítő tanár: Szepesiné Medve Judit

(II./B kategória)
megyei 1. hely, kupagyőztes, országos 7. hely Sajgó Mátyás 10.D (2016. 05. 11.) ,
megyei 2. hely, országos 21. hely Kiss Gábor 10.D (2016. 05. 11.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi

(II./B kategória) megyei forduló,
3. hely Molnár Ádám 10.C (2016. 03. 16.) Felkészítő tanár: Kenéz Erika

4. hely Orosz Dávid 10.D (2016. 03. 16.) ,
5. hely Lükő Levente 10.D (2016. 03. 16.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


Kémia olimpiai válogató
országos 6. hely (Ezzel tagja lett a jövő évi (Mengyelejev) olimpiai csapatnak) Sajgó Mátyás 10.D (2016. 05. 31.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


kémia OKTV
2. fordulóba jutott Novák Márk 11.C (2015. 12. 10.) ,
2. fordulóba jutott Szabadfalvi Dániel 11.H (2015. 12. 10.) ,
országos 25. hely Major Ábel 11.H (2016. 03. 30.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi, Szepesiné Medve Judit


Gratulálunk!

Bővebben...

Kémia

Feltöltés alatt...

Versenyeredmények


angol nyelv OKTV
második fordulóba jutott Dojcsák Milla 12.C Felkészítő tanár: Kéri Henriett

magyar nyelv és irodalom második fordulóba jutott Pál Diána 12.H Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


angol nyelv 4 FOR EUROPE ORSZÁGOS KÖZÉPISKOLAI VETÉLKEDŐ regionális forduló,
3. hely Kiss Tamás 12.H, Schweickhardt Gyula 12.H, Takács Anna 12.D, Trembóczki Liliána 12.D,
4. hely Bendicskó Laura 11.B, Csordás Henrik 11.B, Hallai Gréta 11.B, , Fenyvesi Tamás 11.B Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara


angol nyelv TÚL AZ ELSŐ X-EN EU VERSENY regionális forduló,
2. hely (országos döntőbe jutott csapat) Hatvani Anna 12. H, Schweickhardt Gyula 12. H, Takács Anna 12. D, Trembóczki Liliána 12. D,
4. hely Bendicskó Laura 11. B, Csordás Henrik 11. B, Fenyvesi Tamás 11. B, Keresztes Kornél 11. B Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara


történelem OKTV
második fordulóba jutott Illés Dorottya Lilla 12.H Felkészítő tanár: Jobbágy László

második fordulóba jutott Tóth Kornél 12.C Felkészítő tanár: Erdődi István, Jobbágy László


DÜRER MATEMATIKA CSAPATVERSENY (B kategória) helyi forduló,
1. hely (döntőbe jutottak) Fehérvári Donát 7. B, Kéki Edit 7. B, Tomesz László Gergő 7. B,
2. hely (döntőbe jutottak) Csima Borbála 7. B, Hazadi Noémi 8. B, Fazekas István 8. B,
2. hely (döntőbe jutottak) Varga Ildikó Kata 7. B, Szűcs Botond 7. B, Töreczki Gábor 7. B Felkészítő tanár: Grallert Krisztina, Győry Ákos, Gulyás Tibor


Arany János Tehetséggondozó Program Fizika Becslési Versenye
1.hely Stefán Boglárka Abigél 12.E, Tóth Nikoletta 12.E, Balogh Dávid 10.E Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna, Kovács Benedek


Bolyai Matematika Csapatverseny (7. évfolyam, csapat)
2. hely Varga Ildikó Kata 7.B, Töreczki Gábor 7.B, Kun Tamás 7.B, Tomesz László Gergő 7.B ,
5. hely Szűcs Botond 7.B, Fekete Martin 7.B, Dobos Dávid 7.B, Gömze László Norken 7.B ,
6. hely Fehérvári Donát 7.B, Forinyák Judit Virág 7.B, Major Ádám 7.B, Fazekas Ádám 7.B ,
7. hely Dobos Julianna 7.B, Tóth Petra Lili 7.B, Erdélyi Botond 7.B, Bottyán Márton Péter 7.B Felkészítő tanár: Győry Ákos, Grallert Krisztina

(8. évfolyam, csapat)
1. hely, országos 8. hely Fazekas István 8.B, Fekete Patrik 8.B, Fenyvesi Bence 8.B, Hazadi Noémi 8.B,
3. hely Bényei Zsigmond 8.B, Katona Mátyás 8.B, Keresztes Alex Zsolt 8.B, Purgel Márton 8.B Felkészítő tanár: Győry Ákos, Gulyás Tibor

4. hely Kerekes Balázs 8.A, Kiss Enikő 8.A, Szabó Dóra 8.A, Szabó Zsuzsanna 8.A Felkészítő tanár: Kurunczi Gábor

7. hely Juhász Péter Marcell 8.B, Kovács Marcell 8.B, Varga Domonkos 8.B, Lisznyai Ádám 8.B Felkészítő tanár: Győry Ákos, Gulyás Tibor


történelem Gloria Victis Kárpát-medencei történelmi verseny (országos)
4. hely Begál Gábor 12.E, Illés Dorottya 12.H, Tóth Kornél 12.C Felkészítő tanár: Jobbágy László, Erdődi István


filozófia NEMZETKÖZI NÁBOJ FIZIKAVERSENY (senior kategória)
magyarországi rangsorban: 7. hely Csécsi Marcell, Detki Pongrác, Farkas Szabolcs, Xu Dávid és Zámbori Zalán 11.C Felkészítő tanár: Biró István


francia nyelv X. Megyei Idegennyelvű Szavalóverseny (egyéni) megyei forduló,
1. hely Takács Anna 12.D Felkészítő tanár: Sashegyi Virág


Gratulálunk!

Gratulálunk!