átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Biológia

Biológia- versenyeredmények

2015/2016

biológia „Kedves Egészségünkre! Értsd! Csináld! Szeresd!” Középiskolai Tanulmányi Verseny országos forduló,
4. hely Domonkos Dominika 12.H, Levenda Zsófia 12.H, Lévay Balázs 12.H (2015. 10. 18.) Felkészítő tanár: Szentesi Csilla


biológia Bugát Pál XXXIII. Országos Középiskolai Természetismereti Műveltségi Vetélkedő
országos elődöntő 15. hely, országos döntősök Sajgó Mátyás 10.D, Kiss Gábor 10.D, Nagy Radó Péter 10.D (2016. 05. 23.)

országos elődöntő 3. hely, országos döntősök Major Ábel 11.H, Bodolai Előd 11.H, Tóth Miklós 11.H (2016. 05. 23.)

országos elődöntő 9. hely, országos döntősök Kiss Dorottya 11.H, Kertész Attila 11.H, Sillinger Péter 11.H (2016. 05. 23.)


Dr. Árokszállásy Zoltán Biológia-Környezetvédelmi Verseny (II. kategória)
országos 8. hely Reviczki Dénes 9. D (2016. 03. 11.) ,
(III. kategória)
országos 1. hely Tardi Réka 12. B (2016. 03. 11.) Felkészítő tanár: Nyéki Attila

országos 5. hely Korpás Kristóf 11. B (2016. 03. 11.) Felkészítő tanár: Rémiás Ferenc


Kitaibel Pál Középiskolai Biológiai és Környezetvédelmi Tanulmányi verseny (9. évfolyam) megyei forduló,
1. hely, országos döntős Reviczki Dénes 9.D (2016. 03. 16.) ,
2. hely, országos döntős Tóth Fanni 9.D (2016. 03. 16.) ,
3. hely Lecső Dániel 9.D (2016. 03. 16.) Felkészítő tanár: Nyéki Attila

(10. évfolyam) megyei forduló,
1. hely, országos döntős Szarvas Csenge Anna 10.D (2016. 03. 16.) ,
3. hely Ignácz Bendegúz 10.D (2016. 03. 16.) Felkészítő tanár: Szentesi Csilla, Nyéki Attila


biológia Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (I. kategória)
2. fordulóba jutott Deák Orsolya 13.A (2016. 01. 17.) Felkészítő tanár: Szentesi Csilla, Kenéz Erika

(II. kategória)
2. fordulóba jutott Korpás Kristóf 11.B (2016. 01. 17.) Felkészítő tanár: Rémiás Ferenc

2. fordulóba jutott Tardi Réka 12.B (2016. 01. 17.) Felkészítő tanár: Nyéki Attila


Gratulálunk!

Bővebben...

Versenyeredmények


angol nyelv Litteratum (7. évfolyam)
megyei 1. hely Csomós Bence 7. B Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara, Pilz Mónika

megyei 3. hely Kun Borostyán 7. A Felkészítő tanár: Dr. Ladányiné Varga Karolina

megyei 4. hely Révész Máté 7. B Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara, Pilz Mónika

(8. évfolyam)
megyei 1. hely Kurmai Márton 8. A Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara

megyei 2. hely Ézsöl András 8. B ,
megyei 3. hely Faragó Zsombor 8. B Felkészítő tanár: Pilz Mónika

megyei 4. hely Kocsis Bálint 8. A ,
megyei 5. hely Maticsek Márta 8. A Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara


ERKEL DIÁKÜNNEPEK 2017 (Irodalmi színpad kategória)
1. hely Földes Diákszínpad Felkészítő tanár: Szűcs Tamás

3. hely Földes KIS Színpad,
legjobb férfi színész Puskás Balázs Felkészítő tanár: Dr. Puskás István

(kamarazene kategória)
1. hely FFG Line Oktett Felkészítő tanár: Petrány Mihály


sport Karate Magyar Bajnokság
országos 3. hely Nagy Gréta 7.A


magyar nyelv és irodalom MCC Debate Országos Vitaverseny
országos 3. hely Hatvani Anna 10.H, Nagy Marcell 10.H, Schweickhardt Gyula 10.H Felkészítő tanár: Jobbágy László, Pólik Magdolna


Nemzetközi Kémia Diákolimpia
Magyarországot képviselő csapat tagja Sajgó Mátyás 11. D Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


német nyelv Városi Kommunikációs Verseny
városi 1. hely Farkas Angéla 7.A Felkészítő tanár: Sebő Sára

angol nyelv városi 1. hely Kun Borostyán 7.A Felkészítő tanár: Dr. Ladányiné Varga Karolina

informatika városi 3. hely Nácsa Dominik 7. B Felkészítő tanár: Csató Endre

magyar nyelv és irodalom városi 3. hely Papp Adrienn 7.A Felkészítő tanár: Jobbágy László


Informatika Microsoft Imagine Learn to Win Contest (országos, progromozói csapatverseny, középiskolai kategória) 3., döntő forduló,
országos 1. hely Bagány Viktor (12.e) Lencsés Ádám (12.c) Robotka Adrián (11.c),
országos 2. hely Suszter Ágnes (9.a) Tóth Anna (9.a) Révész Máté (7.b) Felkészítő tanár: Csató Endre


Középiskolai Kémiai Lapok pontversenye (Feladatmegoldó (K) - kategória, 10. évfolyam)
országos 2. hely Al-Hag Johanna 10.D Felkészítő tanár: Szepesiné Medve Judit

(Német szakfordítói kategória)
országos 1. hely Al-Hag Johanna 10.D Felkészítő tanár: Barna László


sport XVII. WKF Karate Magyar Bajnokság
országos 1. hely (kvalifikáció a 2017-es világbajnokságra) Tóth Vanda 9. Nyek/AJTP


Gratulálunk!

Gratulálunk!