átváltás akadálymentes nézetre

Hasznos

LanguageCert államilag elismert nemzetközi angol nyelvvizsga

Nyelvvizsga információk

Nyelvvizsga leírása:
https://www.languagecert.hu/miert_a_languagecert
https://www.languagecert.hu/vizsga_felepitese

Vizsgaidőpontok 2023-ban:
https://www.languagecert.hu/vizsgaidopontok

Vizsgaárak:
https://www.languagecert.hu/cat/206

Nyelvvizsga jelentkezés:
https://www.languagecert.hu/jelentkezes

2024-es felvételihez nyelvvizsga tájékoztató:
https://www.languagecert.hu/2024_felveteli

 

 

Ügyfélszolgálat
Krajnyákné Kovács Darina
Hétfő-péntek: 9:30-14:00
Telefon: 46/508-459
Email: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Cím: 3525 Miskolc, Kelemen Didák u. 5.
MEGHATALMAZÁS vizsgabizonyítvány átvételére

LanguageCert logo

 

Aktuális eredmények

  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Szabó András (9.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Rácz Kata (9.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Kövics Máté György (10.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Kelecsényi Imola Ágnes (10.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Barkai Zalán Sólyom (10.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Kőhegyi Imre (10.D)

    Felkészítő: Lőrincz Adrienne

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Biri-Hasulyó Károly (10.D)

    Felkészítő: Lőrincz Adrienne

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Windecker Csenge Zoé (10.A)

    Felkészítő: Fazekas Krisztina

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Mártonffy Benedek (10.E)

    Felkészítő: Chalupeckyné Guba Zsuzsanna

     
  • történelem - 47. Istvánffy Gyula Megyei Honismereti Gyűjtőpályázat

    megyei 3. helyen végzett (bronz minősítés)

    Karajz Gréta (12.A)

    Felkészítő: Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet

     

Gratulálunk!