átváltás akadálymentes nézetre

Alapítványaink

"KORSZERŰ ISKOLÁÉRT" ALAPÍTVÁNY

Székhelye: 
Földes Ferenc Gimnázium
3525 Miskolc, Kelemen Didák utca 5.

Adószám: 18404100-1-05

Bankszámlaszám: MKB 10300002-25510740-00003285

Az alapítványunk célja:

- az oktatás korszerűségét és hatékonyságát szolgáló tárgyi eszközök biztosítása,
- tanulóink tudásának hatékony elősegítése,
- oktatási, képzési folyamatok, versenyeztetések támogatása


FÖLDES FERENC GIMNÁZIUM DIÁKSPORT EGYESÜLET

Adószám: 18428803-2-05


Adójának 1%-val támogathatja az alapítvány céljainak megvalósulását! Előre is köszönjük!

A Földes Ferenc Gimnázium Diáksport Egyesület nevében köszönjük az adójuk 1 %-át (640610 Ft). A leadott összegből, az egyik alagsori tornatermünk felújítását végeztük el és pótoltuk elhasználódott sportszereinket.

Nagy segítséget jelentene számunkra, ha a jövőben is támogatnák Sportegyesületünket. Jövőbeli céljaink a kondicionáló terem felújítása és sporteszközeink bővítése, szakosztályaink biztonságos működtetése. Támogatásukat köszönjük!

A DSE vezetősége

 

Versenyeredmények


Dürer Matematika Csapatverseny regionális forduló,
2. hely (döntőbe jutottak) Marsalkó Petra 8.B Révész Máté 8.B Fazekas István 7.B ,
regionális forduló,
10. hely (döntőbe jutottak) Tasnádi Bence 8.B Orosz Olivér 8.B Makai Petra 7.B Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina, Gulyás Tibor, Győry Ákos


Varga Tamás Matematikaverseny
2. fordulóba jutott Ágoston Igor Milán 7.B,
2. fordulóba jutott Bényei Zsigmond 7.B,
2. fordulóba jutott Fazekas István 7.B,
2. fordulóba jutott Hazadi Noémi 7.B,
2. fordulóba jutott Katona Mátyás 7.B,
2. fordulóba jutott Keresztes Alex Zsolt 7.B Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

2. fordulóba jutott Marsalkó Petra 8.B Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina

2. fordulóba jutott Molnár Zalán 7.B Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

2. fordulóba jutott Révész Máté 8.B,
2. fordulóba jutott Szász Csenge Gabriella 8.B Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina


Informatika Dusza Árpád Országos Programozói Emlékverseny (országos, csapat, 11-13. osztály kategória) regionális forduló,
országos 6. hely (döntőbe jutottak) Gáspár Attila (12.h), Pál Diána (11.h), Robotka István Adrián (12.c),
(országos, csapat, 9-10. osztály kategória) regionális forduló,
országos 6. hely Suszter Ágnes Eleonóra (10.c), Révész Máté (8.b), Bethlen Máté (10.c) Felkészítő tanár: Csató Endre


dráma OKTV
2. fordulóba jutott Kovács Zsófia 12.H Felkészítő tanár: Jobbágy László


Informatika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (I. alkalmazás kategória ) 1. forduló forduló,
országos 29. hely, 312 pont (2. fordulóba jutott) Pál Diána (11.h),
országos 42. hely, 290 pont (2. fordulóba jutott) Robotka Adrián (12.c) Felkészítő tanár: Takács Imre


biológia OKTV 2. fordulóba jutott forduló,
Molnár Ádám Felkészítő tanár: Rémiás Ferenc

Pál Diána Felkészítő tanár: Szepesiné Medve Judit, Szentesi Csilla, Nyéki Attila, Kondi Géza

Reviczki Dénes Felkészítő tanár: Nyéki Attila

Zakár Adrienn Felkészítő tanár: Szentesi Csilla


Gratulálunk!

Gratulálunk!