átváltás akadálymentes nézetre
Holnap, február 24. (szombat) - Bolyai Matematika Csapatverseny, 9-12. osztály, döntő /Matematika/
A jövő héten, február 27. (kedd) 14:00 - 17:00 Varga Tamás Matematikaverseny, 7-8. osztály, döntő (Földes Gimnázium) /Matematika/
A jövő héten, március 1. (csütörtök) 11:00 - 16:00 OKTV matematika, III. kategória, döntő /Matematika/
A jövő héten, március 3. (szombat) 10:00 - 16:00 Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny - Programozás kategória - 3. forduló, döntő (ELTE IK, Budapest) /Informatika/
igény esetén, regionálisan, a Földes Ferenc Gimnáziumban, I. korcsoport, 5-8. o. 10:00-13:00
A jövő héten, március 3. (szombat) 10:00 - 16:00 OKTV II. kategória - Programozói - 3. forduló, döntő (ELTE IK, Budapest) /Informatika/
március 10. (szombat) 10:00 - 16:00 OKTV I. kategória - Alkalmazói - 3. forduló, döntő (ELTE IK, Budapest) /Informatika/
március 10. (szombat) 10:00 - 16:00 Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny - Alkalmazás kategória - 3. forduló, döntő (ELTE IK, Budapest) /Informatika/
igény esetén, regionálisan, a Földes Ferenc Gimnáziumban, I. korcsoport, 5-8. o. 10:00-13:00
március 14. (szerda) - március 18. (vasárnap) Nemzetközi Magyar Matematikaverseny, Kaposvár /Matematika/
március 19. (hétfő) 10:00 - 15:00 OKTV matematika, II. kategória, döntő /Matematika/
március 20. (kedd) - Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny, 2-12. osztály (Földes Gimnázium) /Matematika/
március 24. (szombat) 10:00 - 11:30 Kalmár László Matematikaverseny, 3 – 8. évf., megyei forduló /Matematika/
március 24. (szombat) 10:00 - 18:00 Nemes Tihamér Online Programozói Verseny - 4. forduló (Online - változott az időpont!) /Informatika/
március 28. (szerda) - március 30. (péntek) Zrínyi Ilona Matematikaverseny, 3-12. osztály, döntő /Matematika/
április 7. (szombat) 10:30 - 16:00 Medve Matekverseny, Eger /Matematika/
április 12. (csütörtök) 11:00 - 15:00 Arany Dániel Matematika Tanulóverseny, kezdők/haladók, I., II., III. kategória, döntő /Matematika/
április 21. (szombat) 09:00 - 12:00 Kecske Kupa, 5 – 10. évf., II. forduló /Matematika/
április 27. (péntek) - április 30. (hétfő) Nemzetközi Magyar Matematikaverseny, 5 – 8., Szabadka /Matematika/
május 12. (szombat) 10:00 - 11:00 Nemes Tihamér Online Programozói Verseny - 5. forduló (Online - változott az időpont!) /Informatika/
május 19. (szombat) - Kecske Kupa, 5 – 10., III. forduló, Kecskemét /Matematika/
május 25. (péntek) - május 26. (szombat) Kalmár László Matematikaverseny, 3 – 8. évf., döntő /Matematika/

Versenyeredmények


Informatika Dusza Árpád Országos Programozói Emlékverseny (országos, csapat, 11-13. osztály kategória) országos döntő forduló,
2. hely Gáspár Attila (12.h), Pál Diána (11.h), Robotka István Adrián (12.c) Felkészítő tanár: Csató Endre


Informatika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (II. programozás kategória ) 2. forduló,
199/200 ponttal, országos osztott 1. helyen (3., döntő fordulóba jutott) Gáspár Attila (12.h) Felkészítő tanár: Csató Endre


Gratulálunk!

Gratulálunk!