átváltás akadálymentes nézetre

Eredmények

IIOT (INTERNATIONAL INFORMATICS OLYMPIAD IN TEAMS, nemzetközi informatikai csapat diákolimpia)

nemzetközi 3. helyen végzett (bronzérem)

Molnár István Ádám (9.B)

Felkészítők: Takács Imre, Csató Endre, Weisz Ágoston, Zsakó László, Nikházy László

IIOT (INTERNATIONAL INFORMATICS OLYMPIAD IN TEAMS, nemzetközi informatikai csapat diákolimpia)

nemzetközi 3. helyen végzett (bronzérem)

Kiss Dániel Bendegúz (11.B), Nagy Martin (9.B), Suszter Roland (11.C)

Felkészítő: Csató Endre

matematika - MATEGYE megyei

megyei 9. helyen végzett

Kriston Regő Márton (7.B)

Felkészítők: Gulyás Tibor, Grallert Krisztina

matematika - MATEGYE megyei

megyei 9. helyen végzett

Tóth Áron (12.C)

Felkészítők: Grallert Krisztina, Vass Iván

matematika - MATEGYE megyei

megyei 8. helyen végzett

Farkas Roland (10.C)

Felkészítők: Kovács Attiláné, Nagy Edina

matematika - MATEGYE megyei

megyei 8. helyen végzett

Mártonffy Ábel (11.C)

Felkészítők: Kovács Attiláné, Kurunczi Gábor

matematika - MATEGYE megyei

megyei 8. helyen végzett

Szojka Róza (7.B)

Felkészítők: Gulyás Tibor, Grallert Krisztina

matematika - MATEGYE megyei

megyei 8. helyen végzett

Szász Csenge Gabriella (12.B)

Felkészítők: Grallert Krisztina, Vass Iván

matematika - MATEGYE megyei

megyei 7. helyen végzett

Fekete Patrik (11.B)

Felkészítők: Gulyás Tibor, dr. Győry Ákos

matematika - MATEGYE megyei

megyei 7. helyen végzett

Kolencsik Nándor (7.B)

Felkészítők: Gulyás Tibor, Grallert Krisztina

Aktuális eredmények

  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Polgár Sándor Bendegúz (11.C)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Lajgut Attila Álmos (10.D)

    Felkészítő: Endrész Gyöngyi

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Zalasch Bence Csaba (11.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 4. helyen végzett

    Fehérvári Donát (10.B)

    Felkészítők: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Madarász Péter

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 3. helyen végzett

    Molnár István Ádám (9.B)

    Felkészítők: Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Kovács Attiláné, Madarász Péter, Tóth Tibor

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fenyvesi Bence (11.B)

    Felkészítők: Nyéki Attila, Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fekete Martin (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Kárpáti Donát (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 9. helyen végzett

    Tóth Kinga (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 6. helyen végzett

    Rácz Kata (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     

Gratulálunk!