átváltás akadálymentes nézetre

Eredmények

MATEGYE Megyei Matematikaverseny

megyei fordulóban részt vett

Gulyás Péter (7.B)

Felkészítők: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Tóth Tibor

MATEGYE Megyei Matematikaverseny

megyei fordulóban részt vett

Fazekas Dávid (7.B)

Felkészítők: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Tóth Tibor

MATEGYE Megyei Matematikaverseny

megyei fordulóban részt vett

Szabó András (9.B)

Felkészítők: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor

matematika - Dürer

országos 2. helyen végzett

Dienes Csenge (8.B), Kolencsik Nándor (8.B)

Felkészítők: Gulyás Tibor, Grallert Krisztina

matematika - Dürer

országos 2. helyen végzett

Leitner-Takács Bende (7.B)

Felkészítők: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Grallert Krisztina

matematika - Dürer

országos 6. helyen végzett

Kriston Regő Márton (8.B), Szörényi Zalán András (8.B)

Felkészítők: Gulyás Tibor, Grallert Krisztina

matematika - Dürer

országos 6. helyen végzett

Elekes Emma (7.B)

Felkészítők: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Tóth Tibor

magyar nyelv - Bolyai Anyanyelvi verseny

regionális 84. helyen végzett

Kömlei Viktor (9.B), Pusztai Zsombor (9.B), Tóth Kinga (9.B), Vojcsik Liliom (9.B)

Felkészítő: Pólik Magdolna

magyar nyelv - Bolyai Anyanyelvi verseny

regionális 74. helyen végzett

Engi Zita (9.C), Nagy Nándor (9.C), Nádasdi Lara Zoé (9.C), Török Borbála (9.C)

Felkészítő: Pólik Magdolna

magyar nyelv - Bolyai Anyanyelvi verseny

regionális 72. helyen végzett

Bereczki Szabolcs Márton (9.C), Gyöngyösi Dorottya (9.C), Harmati Lőrinc Kenese (9.C), Kozicska Dóra (9.C)

Felkészítő: Pólik Magdolna

Aktuális eredmények

  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Szlivka Mihály (9.B)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Szabó András (9.B)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Fürjes Evelin (9.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Töttös Maja (9.D)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Nagy Dávid (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Kádas Olivér (9.D)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Jankovics Gábor (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Homolya Dániel (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Gyurján Lujza (9.D)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Mágocs-Bahur Szente (10.D)

    Felkészítő: Endrész Gyöngyi

     

Gratulálunk!