átváltás akadálymentes nézetre

Eredmények

irodalom - 56 Városi szavalóverseny

városi 2. helyen végzett

Daruka Balázs (12.C)

Felkészítő: Dr. Vékony Katalin

irodalom - 56 Városi szavalóverseny

városi 1. helyen végzett

Mikó Petra (8.B)

Felkészítő: Pólik Magdolna

Fizika - Ifjú Fizikusok Nemzetközi Versenye

országos 7. helyen végzett

Biró Kata (11.B)

Felkészítő: Biró István

Dürer fizika verseny

regionális 5. helyen végzett

Rózsa Bíborka Dorka (12.C), Zsova Levente (12.C)

Felkészítő: Pál Mihály Imre

Dürer fizika verseny

regionális 5. helyen végzett

Bódi Áron Csanád (11.C)

Felkészítő: Biró István

Dürer fizika verseny

regionális 4. helyen végzett

Peiker Flóra (11.B)

Felkészítő: Kovács Benedek

Dürer fizika verseny

regionális 4. helyen végzett

Biró Kata (11.B), Szolyák Balázs (11.B)

Felkészítők: Kovács Benedek, Biró István

Dürer fizika verseny

regionális 2. helyen végzett

Novák Péter (12.C)

Felkészítő: Pál Mihály Imre

Dürer fizika verseny

regionális 2. helyen végzett

Kéki Edit (12.B)

Felkészítők: Pál Mihály Imre, Biró István

Dürer fizika verseny

regionális 2. helyen végzett

Éliás Kristóf (11.C)

Felkészítő: Biró István

Aktuális eredmények

  • Bolyai Természettudományi Csapatverseny

    megyei 4. helyen végzett

    Bálint Barnabás (8.B), Fazekas Dávid (8.B), Leitner-Takács Bende (8.B), Pocsay Bence Máté (8.B)

    Felkészítők: Szepesiné Medve Judit, Szentesi Csilla, Biró István

     
  • Bolyai Természettudományi Csapatverseny

    országos fordulóba jutott

    Bódi-Máté András (8.B), Csoma Hunor (8.B), Dombovári Máté (8.B), Gulyás Péter (8.B)

    Felkészítők: Szepesiné Medve Judit, Szentesi Csilla, Biró István

     
  • Kémia - Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny I. kategória

    2. fordulóba jutott

    Tóth Petra Lili (12.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Kémia - Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny I. kategória

    2. fordulóba jutott

    Nagy Dávid (11.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Kémia - Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny I. kategória

    2. fordulóba jutott

    Bodor Zétény (11.D)

    Felkészítő: Endrész Gyöngyi

     
  • Irinyi János Országos Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Török Hanga (9.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Szabó András (10.B)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Rácz Kata (10.B)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Nagy Hunor (9.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Molnár Benedek (9.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     

Gratulálunk!