Eredmények
Hevesy György Kárpát-medencei Kémiaverseny
megyei 5. helyen végzett
Szörényi Zalán András (8.B)
Felkészítő: Endrész Gyöngyi
- Részletek
- (2023. máj. 03. szerda, 08:13)
Hevesy György Kárpát-medencei Kémiaverseny
megyei 2. helyen végzett
Kolencsik Nándor (8.B)
Felkészítő: Endrész Gyöngyi
- Részletek
- (2023. máj. 03. szerda, 08:13)
Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny, Programozás kategória, II. korcsoport
országos 31. helyen végzett
Koós Andor (10.B)
Felkészítő: Csató Endre
- Részletek
- (2023. április 04. kedd, 07:17)
Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny, Programozás kategória, II. korcsoport
országos 8. helyen végzett (Diákolimpiai selejtezőbe jutott)
Nagy Martin (10.B)
Felkészítők: Takács Imre, Csató Endre
- Részletek
- (2023. április 04. kedd, 07:17)
Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny, Programozás kategória, II. korcsoport
országos 1. helyen végzett (Diákolimpiai selejtezőbe jutott)
Molnár István Ádám (10.B)
Felkészítők: Csató Endre, Horváth Gyula, Nikházy László, Takács Imre, Tóth Gellért, Weisz Ágoston, Zsakó László
- Részletek
- (2023. április 04. kedd, 07:16)
digitális kultúra - Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny, Programozás kategória, II. korcsoport
országos 68. helyen végzett
Tóth Ádám (10.C)
Felkészítő: Csató Endre
- Részletek
- (2023. április 04. kedd, 07:16)
digitális kultúra - Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny, Programozás kategória, II. korcsoport
országos 65. helyen végzett
Nagy Edömér Tamás (10.C)
Felkészítő: Csató Endre
- Részletek
- (2023. április 04. kedd, 07:16)
digitális kultúra - Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny, Programozás kategória, I. korcsoport
országos 32. helyen végzett
Szörényi Zalán András (8.B)
Felkészítő: Csató Endre
- Részletek
- (2023. április 04. kedd, 07:16)
Kosáry Domokos Országos Történelemverseny (7. osztály)
országos 22. helyen végzett
Barnóczki Bence (7.A)
Felkészítő: Chalupeckyné Guba Zsuzsanna
- Részletek
- (2023. március 29. szerda, 07:39)
filozófia - OKTV
regionális 2. helyen végzett (döntőbe jutott)
Molnár Zalán (12.B)
Felkészítő: Biró István
- Részletek
- (2023. március 29. szerda, 07:39)