átváltás akadálymentes nézetre

Eredmények

matematika - Naboj (senior)

országos 15. helyen végzett

Mártonffy Ábel (11.C)

Felkészítők: Kovács Attiláné, Kurunczi Gábor

matematika - Naboj (senior)

országos 15. helyen végzett

Fazekas István (11.B), Fekete Patrik (11.B), Fenyvesi Bence (11.B), Hazadi Noémi (11.B)

Felkészítők: Gulyás Tibor, dr. Győry Ákos

matematika - Naboj (senior)

országos 12. helyen végzett

Csima Borbála (10.B)

Felkészítők: Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos

matematika - Naboj (senior)

országos 12. helyen végzett

Nagy Martin (9.B), Pitti Péter Csongor (9.B), Pocsay Levente László (9.B), Szolyák Balázs (9.B)

Felkészítők: Grallert Krisztina, Tóth Tibor

matematika - Naboj (senior)

országos 6. helyen végzett

Zsova Levente (10.C)

Felkészítő: Pál Mihály

matematika - Naboj (senior)

országos 6. helyen végzett

Fekete Martin (10.B), Szűcs Botond (10.B), Töreczki Gábor (10.B)

Felkészítők: Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos

matematika - Naboj (senior)

országos 6. helyen végzett

Molnár István Ádám (9.B)

Felkészítők: Grallert Krisztina, Tóth Tibor

matematika - Naboj (senior)

országos 15. helyen végzett

Mártonffy Ábel (11.C)

Felkészítők: Kovács Attiláné, Kurunczi Gábor

matematika - Naboj (senior)

országos 15. helyen végzett

Fazekas István (11.B), Fekete Patrik (11.B), Fenyvesi Bence (11.B), Hazadi Noémi (11.B)

Felkészítők: Gulyás Tibor, dr. Győry Ákos

matematika - Naboj (senior)

országos 12. helyen végzett

Csima Borbála (10.B)

Felkészítők: Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos

Aktuális eredmények

  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Szabó András (9.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Rácz Kata (9.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Kövics Máté György (10.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Kelecsényi Imola Ágnes (10.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Barkai Zalán Sólyom (10.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Kőhegyi Imre (10.D)

    Felkészítő: Lőrincz Adrienne

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Biri-Hasulyó Károly (10.D)

    Felkészítő: Lőrincz Adrienne

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Windecker Csenge Zoé (10.A)

    Felkészítő: Fazekas Krisztina

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Mártonffy Benedek (10.E)

    Felkészítő: Chalupeckyné Guba Zsuzsanna

     
  • történelem - 47. Istvánffy Gyula Megyei Honismereti Gyűjtőpályázat

    megyei 3. helyen végzett (bronz minősítés)

    Karajz Gréta (12.A)

    Felkészítő: Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet

     

Gratulálunk!