átváltás akadálymentes nézetre

Eredmények

magyar nyelv - Bolyai Anyanyelvi verseny

regionális 72. helyen végzett

Bereczki Szabolcs Márton (9.C), Gyöngyösi Dorottya (9.C), Harmati Lőrinc Kenese (9.C), Kozicska Dóra (9.C)

Felkészítő: Pólik Magdolna

magyar nyelv - Bolyai Anyanyelvi verseny

regionális 66. helyen végzett

Barsi Kíra Jázmin (9.B), Illés Hanna Jázmin (9.B), Kajati Csilla (9.B), Kovács Nóra (9.B)

Felkészítő: Pólik Magdolna

magyar nyelv - Bolyai Anyanyelvi verseny

regionális 54. helyen végzett

Fábián Bertalan (9.B), Kondi Ádám (9.B), Kárpáti Donát György (9.B), Szilágyi Balázs (9.B)

Felkészítő: Pólik Magdolna

magyar nyelv - Bolyai Anyanyelvi verseny

regionális 31. helyen végzett

Csima Márton (10.B), Kövics Máté György (10.B), Monos Máté (10.B), Pocsay Levente László (10.B)

Felkészítő: Horváth Ibolya

magyar nyelv - Bolyai Anyanyelvi verseny

regionális 23. helyen végzett

Kiss Hunor (10.C), Pónus Marcell (10.C), Simon Bálint (10.C), Éliás Kristóf (10.C)

Felkészítő: Pólik Magdolna

magyar nyelv - Bolyai Anyanyelvi verseny

regionális 5. helyen végzett

Malinkó Dioméd (9.B), Rácz Kata (9.B), Szabó András (9.B), Szabó Zétény Attila (9.B)

Felkészítő: Pólik Magdolna

dráma - OKTV

regionális fordulóba jutott

Varga Boglárka (11.B)

Felkészítők: Túróczyné Bényei Szilvia, Pólik Magdolna

francia nyelv - OKTV I.

regionális fordulóba jutott

Molnár Zalán (12.B)

Felkészítő: Kéri Henriett

matematika - Varga Tamás

városi fordulóban részt vett

Szörényi Zalán András (8.B)

Felkészítők: Gulyás Tibor, Grallert Krisztina

matematika - Varga Tamás

városi fordulóban részt vett

Kriston Regő Márton (8.B)

Felkészítők: Gulyás Tibor, Grallert Krisztina

Aktuális eredmények

  • Kémia - OKTV I.

    országos 18. helyen végzett

    Fenyvesi Bence (12.B)

    Felkészítők: Szepesiné Medve Judit, Nyéki Attila

     
  • informatika - Nemes Tihamér Online Programozási Verseny

    regionális 1. helyen végzett (100%-os eredménnyel)

    Kiss Dániel Bendegúz (12.B)

    Felkészítő: Csató Endre

     
  • Zrínyi Ilona Matematikaverseny 7-8

    megyei 15. helyen végzett

    Bálint Barnabás (7.B)

    Felkészítők: dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Tóth Tibor

     
  • Zrínyi Ilona Matematikaverseny 7-8

    megyei 12. helyen végzett

    Kiss Luca Édua (8.A)

    Felkészítő: Merkelné Vodila Noémi

     
  • Zrínyi Ilona Matematikaverseny 7-8

    megyei 11. helyen végzett

    Tóth Emma Luca (7.B)

    Felkészítők: dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Grallert Krisztina

     
  • Zrínyi Ilona Matematikaverseny 7-8

    megyei 8. helyen végzett

    Gulyás Péter (7.B)

    Felkészítők: dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Tóth Tibor

     
  • Zrínyi Ilona Matematikaverseny 7-8

    megyei 8. helyen végzett

    Dienes Csenge (8.B)

    Felkészítők: Gulyás Tibor, Grallert Krisztina

     
  • Zrínyi Ilona Matematikaverseny 7-8

    megyei 7. helyen végzett

    Elekes Sándor (8.B)

    Felkészítők: Gulyás Tibor, Grallert Krisztina

     
  • Zrínyi Ilona Matematikaverseny 7-8

    megyei 6. helyen végzett

    Kriston Regő Márton (8.B)

    Felkészítők: Gulyás Tibor, Grallert Krisztina

     
  • Zrínyi Ilona Matematikaverseny 7-8

    megyei 3. helyen végzett

    Szörényi Zalán András (8.B)

    Felkészítők: Gulyás Tibor, Grallert Krisztina

     

Gratulálunk!