átváltás akadálymentes nézetre

Eredmények

BARCS Országos Angol nyelvi Verseny 1. kategória

országos 4. helyen végzett

Kiss Hunor (9.C)

Felkészítő: Fazekas Krisztina

BARCS Országos Angol nyelvi Verseny 1. kategória

országos 11. helyen végzett

Dudás Dorka (9.D)

Felkészítő: Fazekas Krisztina

magyar nyelv - Simonyi helyesírási verseny

megyei 57. helyen végzett

Krisztián Bendegúz András (7.A)

Felkészítő: Horváth Ibolya

magyar nyelv - Simonyi helyesírási verseny

megyei 45. helyen végzett

Malinkó Dioméd (8.B)

Felkészítő: Pólik Magdolna

magyar nyelv - Simonyi helyesírási verseny

megyei 37. helyen végzett

Szarka Dóra (8.A)

Felkészítő: Túróczyné Bényei Szilvia

magyar nyelv - Simonyi helyesírási verseny

megyei 24. helyen végzett

Kajati Csilla (8.B)

Felkészítő: Pólik Magdolna

magyar nyelv - Simonyi helyesírási verseny

megyei 19. helyen végzett

Rácz Kata (8.B)

Felkészítő: Pólik Magdolna

magyar nyelv - Pro és kontra-Érvekkel elő

országos 9. helyen végzett

Hornyik Ákos (9.A), Kolozsvári Adél (9.A), Windecker Zalán Csaba (9.A)

Felkészítő: Pólik Magdolna

magyar irodalom - Az én Pannóniám

nemzetközi ezüst helyen végzett (Kárpát-medencei döntő)

Tóth Lizett (9.E)

Felkészítő: Pászthy-Sipos Andrea

magyar irodalom - Az én Pannóniám

nemzetközi ezüst helyen végzett (Kárpát-medencei döntő)

Bócz Amanda (12.E)

Felkészítő: Pászthy-Sipos Andrea

Aktuális eredmények

  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Polgár Sándor Bendegúz (11.C)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Lajgut Attila Álmos (10.D)

    Felkészítő: Endrész Gyöngyi

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Zalasch Bence Csaba (11.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 4. helyen végzett

    Fehérvári Donát (10.B)

    Felkészítők: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Madarász Péter

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 3. helyen végzett

    Molnár István Ádám (9.B)

    Felkészítők: Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Kovács Attiláné, Madarász Péter, Tóth Tibor

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fenyvesi Bence (11.B)

    Felkészítők: Nyéki Attila, Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fekete Martin (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Kárpáti Donát (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 9. helyen végzett

    Tóth Kinga (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 6. helyen végzett

    Rácz Kata (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     

Gratulálunk!