átváltás akadálymentes nézetre

Eredmények

MATEGYE Megyei Matematikaverseny

megyei fordulóban részt vett

Helyes Márk Róbert (8.B)

Felkészítők: Gulyás Tibor, Grallert Krisztina

MATEGYE Megyei Matematikaverseny

megyei fordulóban részt vett

Gaál Gergely (8.B)

Felkészítők: Gulyás Tibor, Grallert Krisztina

MATEGYE Megyei Matematikaverseny

megyei fordulóban részt vett

Fekete Patrik (12.B)

Felkészítők: Gulyás Tibor, Fejér Szabolcs

MATEGYE Megyei Matematikaverseny

megyei fordulóban részt vett

Fazekas István (12.B)

Felkészítők: Gulyás Tibor, Fejér Szabolcs

MATEGYE Megyei Matematikaverseny

megyei fordulóban részt vett

Tóth Kinga (9.B)

Felkészítők: Gulyás Tibor, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

MATEGYE Megyei Matematikaverseny

megyei fordulóban részt vett

Szilágyi Balázs (9.B)

Felkészítők: Gulyás Tibor, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

MATEGYE Megyei Matematikaverseny

megyei fordulóban részt vett

Rácz Kata (9.B)

Felkészítők: Gulyás Tibor, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

MATEGYE Megyei Matematikaverseny

megyei fordulóban részt vett

Malinkó Dioméd (9.B)

Felkészítők: Gulyás Tibor, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

MATEGYE Megyei Matematikaverseny

megyei fordulóban részt vett

Gáthi Donát Ádám (9.B)

Felkészítők: Gulyás Tibor, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

MATEGYE Megyei Matematikaverseny

megyei fordulóban részt vett

Glaser Dávid (11.B)

Felkészítők: Grallert Krisztina, Vass Iván

Aktuális eredmények

  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Szlivka Mihály (9.B)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Szabó András (9.B)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Fürjes Evelin (9.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Töttös Maja (9.D)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Nagy Dávid (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Kádas Olivér (9.D)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Jankovics Gábor (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Homolya Dániel (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Gyurján Lujza (9.D)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Mágocs-Bahur Szente (10.D)

    Felkészítő: Endrész Gyöngyi

     

Gratulálunk!