átváltás akadálymentes nézetre

Eredmények

matematika - Varga Tamás

városi fordulóban részt vett

Pocsay Bence Máté (7.B)

Felkészítők: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Grallert Krisztina

matematika - OKTV III

regionális 28. helyen végzett (döntőbe jutott)

Fehérvári Donát (11.B)

Felkészítők: Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Fejér Szabolcs, Madarász Péter

MATEGYE Megyei Matematikaverseny

megyei fordulóban részt vett

Kiss Hunor (10.C)

Felkészítő: Pál Mihály Imre

MATEGYE Megyei Matematikaverseny

megyei fordulóban részt vett

Nagy Edömér Tamás (10.C)

Felkészítők: Merkelné Vodilla Noémi, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

MATEGYE Megyei Matematikaverseny

megyei fordulóban részt vett

Szlivka Mihály (9.B)

Felkészítők: Merkelné Vodilla Noémi, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

MATEGYE Megyei Matematikaverseny

megyei fordulóban részt vett

Simon Bálint (10.C)

Felkészítők: Merkelné Vodilla Noémi, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

MATEGYE Megyei Matematikaverseny

megyei fordulóban részt vett

Farkas Roland (11.C)

Felkészítők: Kovács Attiláné, Nagy Edina

MATEGYE Megyei Matematikaverseny

megyei fordulóban részt vett

Daruka Balázs (11.C)

Felkészítők: Kovács Attiláné, Nagy Edina

MATEGYE Megyei Matematikaverseny

megyei fordulóban részt vett

Suszter Roland (12.C)

Felkészítők: Kovács Attiláné, Kurunczi Gábor

MATEGYE Megyei Matematikaverseny

megyei fordulóban részt vett

Mártonffy Ábel (12.C)

Felkészítők: Kovács Attiláné, Kurunczi Gábor

Aktuális eredmények

  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Szlivka Mihály (9.B)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Szabó András (9.B)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Fürjes Evelin (9.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Töttös Maja (9.D)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Nagy Dávid (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Kádas Olivér (9.D)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Jankovics Gábor (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Homolya Dániel (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Gyurján Lujza (9.D)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Mágocs-Bahur Szente (10.D)

    Felkészítő: Endrész Gyöngyi

     

Gratulálunk!