átváltás akadálymentes nézetre

Eredmények

kémia - OKTV I. kategória

országos 27. helyen végzett

Fenyvesi Bence (11.B)

Felkészítők: Szepesiné Medve Judit, Nyéki Attila

Irinyi János Országos Kémiaverseny

országos 22. helyen végzett

Fejedelem Zsolt (9.D)

Felkészítő: Endrész Gyöngyi

német nyelv - MNÁMK Országos Német Verseny

országos 12. hely helyen végzett

Kun Tamás (10.B), Kéki Edit (10.B), Major Ádám (10.B)

Felkészítő: Sebő Sára

testnevelés - Foci HB

iskolai 1. helyen végzett

Vértessy Bence (11.A)

Felkészítő: Túróczy Attila

matematika - Arany Dániel III.kategória

országos fordulóban részt vett

Kiss Hunor (9.C)

Felkészítők: Grallert Krisztina, Kovács Attiláné, Madarász Péter, Pál Mihály

matematika - Arany Dániel III.kategória

országos 4. helyen végzett

Fehérvári Donát (10.B)

Felkészítők: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Madarász Péter

matematika - Arany Dániel III.kategória

országos 3. helyen végzett

Molnár István Ádám (9.B)

Felkészítők: Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Kovács Attiláné, Madarász Péter, Tóth Tibor

BARCS Országos Angol nyelvi Verseny 2. kategória

országos 21. helyen végzett

Varga Ildikó Kata (10.B)

Felkészítő: Szalontainé Batta Barbara

BARCS Országos Angol nyelvi Verseny 2. kategória

országos 16. helyen végzett

Kéki Edit (10.B)

Felkészítő: Szalontainé Batta Barbara

BARCS Országos Angol nyelvi Verseny 2. kategória

országos 11. helyen végzett

Manuel Dominik Ádám (10.D)

Felkészítő: Dr. Ladányiné Varga Karolina

Aktuális eredmények

  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Polgár Sándor Bendegúz (11.C)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Lajgut Attila Álmos (10.D)

    Felkészítő: Endrész Gyöngyi

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Zalasch Bence Csaba (11.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 4. helyen végzett

    Fehérvári Donát (10.B)

    Felkészítők: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Madarász Péter

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 3. helyen végzett

    Molnár István Ádám (9.B)

    Felkészítők: Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Kovács Attiláné, Madarász Péter, Tóth Tibor

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fenyvesi Bence (11.B)

    Felkészítők: Nyéki Attila, Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fekete Martin (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Kárpáti Donát (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 9. helyen végzett

    Tóth Kinga (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 6. helyen végzett

    Rácz Kata (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     

Gratulálunk!