átváltás akadálymentes nézetre

Eredmények

matematika - Varga Tamás

városi fordulóban részt vett

Kriston Regő Márton (8.B)

Felkészítők: Gulyás Tibor, Grallert Krisztina

matematika - Varga Tamás

városi fordulóban részt vett

Kolencsik Nándor (8.B)

Felkészítők: Gulyás Tibor, Grallert Krisztina

matematika - Varga Tamás

városi fordulóban részt vett

Elekes Sándor (8.B)

Felkészítők: Gulyás Tibor, Grallert Krisztina

matematika - Varga Tamás

városi fordulóban részt vett

Dienes Csenge (8.B)

Felkészítők: Gulyás Tibor, Grallert Krisztina

matematika - Varga Tamás

városi fordulóban részt vett

Kecskés Katalin (7.B)

Felkészítők: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Tóth Tibor

matematika - Varga Tamás

városi fordulóban részt vett

Gulyás Péter (7.B)

Felkészítők: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Tóth Tibor

matematika - Varga Tamás

városi fordulóban részt vett

Fazekas Dávid (7.B)

Felkészítők: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Tóth Tibor

matematika - Varga Tamás

városi fordulóban részt vett

Vermes András (7.B)

Felkészítők: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Grallert Krisztina

matematika - Varga Tamás

városi fordulóban részt vett

Tóth Emma Luca (7.B)

Felkészítők: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Grallert Krisztina

matematika - Varga Tamás

városi fordulóban részt vett

Szabó Péter (7.B)

Felkészítők: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Grallert Krisztina

Aktuális eredmények

  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Szlivka Mihály (9.B)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Szabó András (9.B)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Fürjes Evelin (9.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Töttös Maja (9.D)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Nagy Dávid (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Kádas Olivér (9.D)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Jankovics Gábor (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Homolya Dániel (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Gyurján Lujza (9.D)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Mágocs-Bahur Szente (10.D)

    Felkészítő: Endrész Gyöngyi

     

Gratulálunk!