átváltás akadálymentes nézetre

Eredmények

angol - OÁTV 7

megyei fordulóba jutott

Szövördi Bodza (7.A)

Felkészítő: Dr. Ladányiné Varga Karolina

angol - Modell Európa Parlament

országos 29. helyen végzett (Nemzetközi MEP-re kijutott)

Kiss Hunor (10.C)

Felkészítők: Fazekas Róbert, Szalontainé Batta Barbara

angol - Modell Európa Parlament

országos 24. helyen végzett

Varga Boglárka (11.B)

Felkészítők: Fazekas Róbert, Szalontainé Batta Barbara

angol - Modell Európa Parlament

országos 19. helyen végzett

Fazekas Ádám (11.B)

Felkészítők: Fazekas Róbert, Szalontainé Batta Barbara

angol - Modell Európa Parlament

országos 10. helyen végzett (Nemzetközi MEP-re kijutott)

Bezsilla Gábor (11.B)

Felkészítők: Fazekas Róbert, Szalontainé Batta Barbara

angol - Modell Európa Parlament

országos 8. helyen végzett (Nemzetközi MEP-re kijutott)

Bottyán Márton Péter (11.B)

Felkészítők: Fazekas Róbert, Szalontainé Batta Barbara

Langwest Országos Angol Verseny

országos 5. helyen végzett

Manuel Dominik Ádám (11.D)

Felkészítő: Dr. Ladányiné Varga Karolina

Langwest Országos Angol Verseny

országos 1. helyen végzett

Kiss Hunor (10.C)

Felkészítő: Fazekas Krisztina

francia nyelv - OKTV I.

regionális fordulóba jutott

Molnár Zalán (12.B)

Felkészítő: Kéri Henriett

matematika - Varga Tamás

városi fordulóban részt vett

Szörényi Zalán András (8.B)

Felkészítők: Gulyás Tibor, Grallert Krisztina

Aktuális eredmények

  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Szlivka Mihály (9.B)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Szabó András (9.B)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Fürjes Evelin (9.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Töttös Maja (9.D)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Nagy Dávid (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Kádas Olivér (9.D)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Jankovics Gábor (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Homolya Dániel (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Gyurján Lujza (9.D)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Mágocs-Bahur Szente (10.D)

    Felkészítő: Endrész Gyöngyi

     

Gratulálunk!