átváltás akadálymentes nézetre

Eredmények

fizika - Mikola Sándor Országos Középiskolai Tehetségkutató Verseny

megyei 5. helyen végzett

Bódi Áron Csanád (9.C)

Felkészítő: Biró István

fizika - Mikola Sándor Országos Középiskolai Tehetségkutató Verseny

megyei 4. helyen végzett

Töreczki Gábor (10.B)

Felkészítő: Pál Mihály

fizika - Mikola Sándor Országos Középiskolai Tehetségkutató Verseny

megyei 10. helyen végzett

Fekete Martin (10.B)

Felkészítő: Pál Mihály

fizika - KöMal

országos 9. helyen végzett

Zsova Levente (10.C)

Felkészítő: Pál Mihály

fizika - KöMal

országos 7. helyen végzett

Biró Kata (9.B)

Felkészítő: Kovács Benedek

fizika - KöMal

országos 7. helyen végzett

Bódi Áron Csanád (9.C)

Felkészítő: Biró István

fizika - KöMal

országos 5. helyen végzett

Novák Péter (10.C)

Felkészítő: Pál Mihály

fizika - KöMal

országos 2. helyen végzett

Fehérvári Donát (10.B)

Felkészítő: Pál Mihály

fizika - KöMal

országos 10. helyen végzett

Novák Péter (10.C)

Felkészítő: Pál Mihály

fizika - KöMal

országos 10. helyen végzett

Fáklya Balázs Zoltán (10.C)

Felkészítő: Pál Mihály

Aktuális eredmények

  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Polgár Sándor Bendegúz (11.C)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Lajgut Attila Álmos (10.D)

    Felkészítő: Endrész Gyöngyi

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Zalasch Bence Csaba (11.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 4. helyen végzett

    Fehérvári Donát (10.B)

    Felkészítők: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Madarász Péter

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 3. helyen végzett

    Molnár István Ádám (9.B)

    Felkészítők: Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Kovács Attiláné, Madarász Péter, Tóth Tibor

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fenyvesi Bence (11.B)

    Felkészítők: Nyéki Attila, Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fekete Martin (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Kárpáti Donát (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 9. helyen végzett

    Tóth Kinga (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 6. helyen végzett

    Rácz Kata (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     

Gratulálunk!