átváltás akadálymentes nézetre

Eredmények

Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

megyei fordulóba jutott

Fejedelem Zsolt (10.D)

Felkészítő: Endrész Gyöngyi

Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

megyei fordulóba jutott

Dienes Benedek (10.D)

Felkészítő: Endrész Gyöngyi

Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

megyei fordulóba jutott

Bodor Zétény (10.D)

Felkészítő: Endrész Gyöngyi

magyar nyelv - Bolyai Anyanyelvi verseny

regionális 84. helyen végzett

Kömlei Viktor (9.B), Pusztai Zsombor (9.B), Tóth Kinga (9.B), Vojcsik Liliom (9.B)

Felkészítő: Pólik Magdolna

magyar nyelv - Bolyai Anyanyelvi verseny

regionális 74. helyen végzett

Engi Zita (9.C), Nagy Nándor (9.C), Nádasdi Lara Zoé (9.C), Török Borbála (9.C)

Felkészítő: Pólik Magdolna

magyar nyelv - Bolyai Anyanyelvi verseny

regionális 72. helyen végzett

Bereczki Szabolcs Márton (9.C), Gyöngyösi Dorottya (9.C), Harmati Lőrinc Kenese (9.C), Kozicska Dóra (9.C)

Felkészítő: Pólik Magdolna

magyar nyelv - Bolyai Anyanyelvi verseny

regionális 66. helyen végzett

Barsi Kíra Jázmin (9.B), Illés Hanna Jázmin (9.B), Kajati Csilla (9.B), Kovács Nóra (9.B)

Felkészítő: Pólik Magdolna

magyar nyelv - Bolyai Anyanyelvi verseny

regionális 54. helyen végzett

Fábián Bertalan (9.B), Kondi Ádám (9.B), Kárpáti Donát György (9.B), Szilágyi Balázs (9.B)

Felkészítő: Pólik Magdolna

magyar nyelv - Bolyai Anyanyelvi verseny

regionális 31. helyen végzett

Csima Márton (10.B), Kövics Máté György (10.B), Monos Máté (10.B), Pocsay Levente László (10.B)

Felkészítő: Horváth Ibolya

magyar nyelv - Bolyai Anyanyelvi verseny

regionális 23. helyen végzett

Kiss Hunor (10.C), Pónus Marcell (10.C), Simon Bálint (10.C), Éliás Kristóf (10.C)

Felkészítő: Pólik Magdolna

Aktuális eredmények

  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Szlivka Mihály (9.B)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Szabó András (9.B)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Fürjes Evelin (9.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Töttös Maja (9.D)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Nagy Dávid (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Kádas Olivér (9.D)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Jankovics Gábor (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Homolya Dániel (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Gyurján Lujza (9.D)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Mágocs-Bahur Szente (10.D)

    Felkészítő: Endrész Gyöngyi

     

Gratulálunk!