átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Sport - versenyeredmények

2016/2017

sport Karate Lány Diákolimpia országos forduló,
2. hely Tóth Vanda 9. Nyek/AJTP (2016. 11. 07.)


sport Karate Magyar Bajnokság
országos 3. hely Nagy Gréta 7.A (2017. 05. 31.)


sport Mezei futás (IV. korcsoport, egyéni) megyei forduló,
8. hely Tasnádi Panna 7.B (2016. 11. 13.)

(V. korcsoport, csapat) megyei forduló,
2. hely, országos döntőbe jutottak Bendicskó Laura 9.B, Magyar Kata 9.B, Erdődi Anna 10.H, Hatvani Anna 10.H, Osváth Zsuzsanna 10.E (2016. 11. 13.)

(V. korcsoport, egyéni) megyei forduló,
4. hely, országos döntőbe jutott Erdődi Anna 10.H (2016. 11. 13.)

(VI. korcsoport, csapat) megyei forduló,
6. hely Kovács Zsófia 11.H, Pető Anita 11.H, Kiséry Anna 12.B, Tóth Edina 12.B, Planéta Dorina 12.E (2016. 11. 13.)


sport Nagypályás floorball
országos elődöntő 1. hely Mattyasovszky Gergely 9.A, Hajnal Botond 10.D, Kiss Kornél 10.H, Kocsis Donát 11.C, Marosi Márk 11.E, Sipeki Máté 11.H, Varga Dániel 11.H, Bihari Soma 12.B, Seres Márk 12.C, Luterán Péter 12.H, Nagy Bence 12.H (2017. 03. 28.) Felkészítő tanár: Letek László


sport Torna Diákolimpia (fiú, V - VI. korcsoport, kezdő, csapat)
országos 3. hely Orosz Dávid 11.D, Ignácz Bendegúz 11.D, Sóvágó Mihály 11.D, Varga Balázs 9.B, Tóth Dávid 10.E, Luterán Péter 12.H (2017. 05. 09.) ,
(fiú, V - VI. korcsoport, kezdő, egyéni összetett)
országos 3. hely Luterán Péter 12.H (2017. 05. 09.) Felkészítő tanár: Victor Benjámin


sport XVII. WKF Karate Magyar Bajnokság
országos 1. hely (kvalifikáció a 2017-es világbajnokságra) Tóth Vanda 9. Nyek/AJTP (2017. 05. 29.)


2015/2016

sport Amatőr kosárlabda
országos 12. hely Trembóczki Liliána 9.D, Varga Viktória 9.E, Nagy Bernadett 9.H, Váradi Lilla 9.H, Jámbor Lili 11.C, Paszternák Csenge 11.C, Szabó Rebeka 11.C, Letek Nóra 11.H, Petrik Eszter 11.H, Kőhegyi Zsófia 11.E, Téglás Anna 12.B, Kiss Lívia Mira 12.H (2016. 04. 05.) Felkészítő tanár: Letek László


sport Mezei futás (Fiú csapat IV. korcsoport)
országos 21. hely Keresztes Kornél 8.B, Kiss Balázs 7.A, Kiss Tamás 9.H, Pap Arion 8.B, Somody Máté 9.D (2016. 04. 05.) ,
(Fiú csapat VI. korcsoport)
országos 14. hely Kovács Richárd 12.C, Kovács Soma 12.H, Magyar Milán12.C, Purzsa Ákos 11.B, Varga Máté 11.C (2016. 04. 05.) ,
(Fiú egyéni, IV. korcsoport)
országos 4. hely Keresztes Kornél 8.B (2016. 04. 05.) ,
(Fiú egyéni, V. korcsoport)
országos 42. hely Jambrich Sámuel 10.E (2016. 04. 05.) Felkészítő tanár: Victor Benjámin


sport mezei futás (Fiú egyéni, VI. korcsoport)
országos 37. hely Kovács Soma 12.H (2016. 04. 05.) Felkészítő tanár: Victor Benjámin


sport Torna (egyéni kategória)
országos 5. hely Luterán Péter 11.H (2016. 04. 11.) ,
(fiú, III-IV. korcsoport)
országos elődöntő 4. hely Laczai Előd 7.B, Varga Attila 8.A, Pércsi Balázs 8.B, Tálas Tibor 8.B (2016. 04. 11.) ,
(fiú, V-VI. korcsoport, kezdő kategória)
országos 6. hely Szemán Szilárd 13.A, Kovács Erik 10.C, Sóvágó Mihály 10.D, Ignácz Bendegúz 10.D, Simkó Kornél 10.D, Luterán Péter 11.H (2016. 04. 11.) ,
(haladó kategória)
országos 9. hely Tóth Dávid 9.E, Bunda Boldizsár 10.H, Orosz Kristóf 11.C, Sajgó Mátyás 10.D, Orosz Dávid 10.D (2016. 04. 11.) Felkészítő tanár: Victor Benjámin

(Leány, III-IV. korcsoport) megyei forduló,
5. hely Ferencsák Boglárka 7.A, Veréb Vanda 7.A, Viszlai Zsófia 7.A, Bunda Ágota 7.B, Ocsenás Lili 7.B, Czaga Gabriella 8.A (2016. 02. 21.) ,
(Leány, V-VI. korcsoport, haladó) megyei forduló,
4. hely Váradi Martina 10.C, Bubenkó Lilla 10.H, Galajda Eszter 10.H, Kondás Zsuzsanna 10.H, Egyed Flóra 11.H, Juhász Katalin 12.H (2016. 02. 21.) Felkészítő tanár: Péter Ágnes


sport Úszás (IV. korcsoport, 4x50 m gyorsváltó)
(2016. 02. 21.)


2014/2015

sport Atlétika Ügyességi Csapatbajnokság - Távolugró csapat (IV. korcsoport)
országos 8. hely Fegyverneki Bence 10.B, Táncos Tamás 12.E, Dienes Balázs 12.C, Máté-Kiss Bence 12.C, Macsok Ádám 12.C (2015. 03. 28.) Felkészítő tanár: Murinkó István


sport Duatlon (IV. korcsoport, fiú csapat)
megyei 2. hely, országos döntő 10. hely Bunda Boldizsár 9.H, Miskolci Ádám 8.H, Nagy Marcell 8.H, Rátkai Ádám 8.H, Kormos Gergely 8.H (2014. 10. 14.) ,
(IV. korcsoport, fiú egyéni)
megyei 1. hely, országos döntő 10. hely Bunda Boldizsár 9.H (2014. 10. 14.) Felkészítő tanár: Victor Benjámin, Letek László

(V. korcsoport, fiú csapat) megyei forduló,
4. hely Simkó Kornél 9.D, Szabó Levente 9.D, Fürjész Péter 9.H, Mócz Márton 9.H (2014. 10. 01.) ,
(V. korcsoport, fiú egyéni) megyei forduló,
1. hely Simkó Kornél 9.D (2014. 10. 01.) Felkészítő tanár: Victor Benjámin

(V. korcsoport, leány csapat)
megyei 1. hely, országos döntő 4. hely Kovács Zsófia 9.H, Szuhai Barbara 9.C, Dancsó Bianka 10.B, Tóth Edina 10.B (2014. 10. 14.) Felkészítő tanár: Péter Ágnes, Letek László

(V. korcsoport, leány egyéni) megyei forduló,
1. hely Szuhai Barbara 9.C (2014. 10. 01.) ,
3. hely Kovács Zsófia 9.H (2014. 10. 01.) Felkészítő tanár: Péter Ágnes

(VI korcsoport, fiú csapat) megyei forduló,
4. hely Kovács Richárd 11.C, Magyar Milán 11.C, Kis Bence 12.C, Kiséry Soma 12.C (2014. 10. 01.) ,
(VI korcsoport, fiú egyéni) megyei forduló,
4. hely Magyar Milán 11.C (2014. 10. 01.) Felkészítő tanár: Victor Benjámin

(VI korcsoport, leány csapat) megyei forduló,
3. hely Barabási Dóra 11.B, Blaga Tekla 12.B, Rostás Edina 12.E, Takács Franciska 12.C (2014. 10. 01.) Felkészítő tanár: Péter Ágnes


sport Fekete László Teremlabdarúgó Kupa
1. hely Bihari Soma 10.B, Szakos Gábor 12.H, Demeter Ákos 13.E, Hegyi Zoltán 13.E, Kiséry Soma 12.C, Dienes Balázs 12.C, Magyar Milán 11.C, Sipeki Gergely 11.H, Rachev Patrik 9.E, Rémiás Márton 9.E, Táncos Tamás 12.E, Borbély Ágoston 10.H (2015. 03. 28.) Felkészítő tanár: Túróczy Attila


sport Floorball országos forduló,
7. hely Karajz Fruzsina 10.H, Kiss Dorottya 10.H, Letek Nóra 10.H, Osztermann Anna 10.H, Paszternák Csenge 10.C, Szobonya Csenge 10.C (2015. 01. 18.) Felkészítő tanár: Vanczákné Darai Dóra, Letek László


sport Futsal Teremfoci
városi 4. hely Bihari Soma 10.B, Szakos Gábor 12.H, Demeter Ákos 13.E, Hegyi Zoltán 13.E, Kiséry Soma 12.C, Dienes Balázs 12.C, Magyar Milán 11.C, Sipeki Gergely 11.H, Rachev Patrik 9.E, Rémiás Márton 9.E, Táncos Tamás 12.E, Borbély Ágoston 10.H (2015. 03. 28.) Felkészítő tanár: Túróczy Attila


sport Kosárlabda (leány csapat)
megyei 3. hely Varga Viktória 9.Nyek/AJTP, Antal Georgina 10.C, Jámbor Lili 10.C, Paszternák Csenge 10.C, Szabó Rebeka 10.C, Letek Nóra 10.H, Petrik Eszter 10.H, Kovács Rita 11.B, Téglás Anna 11.B, Tóth Lili 11.B, Kiss Lívia Míra 11.H, Molnár Veronika 13.D (2015. 03. 28.)

(VI. korcsoport, fiú csapat)
megyei 4. hely Kovács Attila 12.B, Gazsi Ádám 12.B, Tenkely Péter 12.C, Macsok Ádám 12.C, Lukács Ábel 12.H, Kurusta Zsolt 12.H, Labancz Péter 12.H, Kormos Balázs 12.H, Géczi Levente 11.B, Tóth Marcell 11.C (2015. 03. 28.) Felkészítő tanár: Murinkó István


sport Röplabda (amatőr fiú)
megyei 2. hely Kormos Balázs 12.H, Kocsis Donát 9.C, Huszák Dominik 10.C, Rachev Patrik 9.E, Taskó Levente11.C, Magyar Milán 11.C, Veres Marcell 9.H (2015. 03. 28.) Felkészítő tanár: Vanczákné Darai Dóra


sport Sakk Diákolimpia (csapat, értékszámos fiú V. korcsoport) megyei forduló,
2. hely Papp Levente 7.B, Csendi Balázs 10.H, Mengyán Márton 9.C, Molnár Ádám 9.C (2015. 03. 17.)

(egyéni értékszámos lány, V. korcsoport)
megyei 3. hely, országos 7. hely Szuhai Beáta Barbara 9.C (2015. 04. 13.)

(egyéni, amatőr lány)
megyei 1. hely, és országos 12. hely Béla Izabella 12.E (2015. 04. 13.)

(egyéni, értékszámos fiú IV. korcsoport)
megyei 1. hely, és országos 8. hely Papp Levente 7.B (2015. 04. 13.)

(egyéni, értékszámos fiú V. korcsoport)
megyei 3. hely, és országos 14. hely Csendi Balázs 10.H (2015. 04. 13.)

(egyéni, értékszámos fiú V. korcsoport) megyei forduló,
4. hely Mengyán Márton 9.C (2015. 03. 17.)


sport Szertorna Diákolimpia (Fiú)
megyei 2. hely, országos elődöntőbe jutottak Máté Kiss Bence 12.C, Ignácz Bendegúz 9.D, Simkó Kornél 9.D, Vad Gergely 9.C, Szemán Szilárd 12.A, Luterán Péter 10.H (2015. 01. 26.) Felkészítő tanár: Viktor Benjámin

(leány, V-VI. korcsoport) országos forduló,
14. hely Kmetz Fanni 9.C, Váradi Martina 9.C, Bubenkó Lilla 9.H, Galajda Eszter 9.H, Egyed Flóra 10.H, Fekete Csenge 13.D (2015. 03. 26.) Felkészítő tanár: Péter Ágnes, Tar Miklós

(Leány, V-VI. korcsoport, haladó)
megyei 3. hely, országos elődöntőbe jutottak Kmetz Fanni 9.C, Galajda Eszter 9.H, Egyed Flóra 10.H, Bódis Brigitta 11.C, Juhász Katalin 11.H, Fekete Csenge 13.D, (2015. 03. 26.) Felkészítő tanár: Péter Ágnes


sport Tájfutás Diákolimpia (IV. korcsoport, lány) megyei forduló,
3. hely Magyar Kata 7.B (2015. 04. 19.)

(V. korcsoport, lány) megyei forduló,
3. hely Koleszár Réka 10.B (2015. 04. 19.)

(VI. korcsoport, fiú) megyei forduló,
2. hely Magyar Milán 11.C (2015. 04. 19.)


sport Úszás 100 m fiú hát (IV. korcsoport, "A" kategória)
megyei 2. hely Keresztes Kornél 7.B (2015. 03. 26.) ,
megyei 4. hely Csordás Henrik 7.B (2015. 03. 28.) Felkészítő tanár: Victor Benjámin


sport Úszás 100 m fiú pillangó (IV. korcsoport, "A" kategória)
megyei 2. hely Csordás Henrik 7.B (2015. 03. 28.) Felkészítő tanár: Victor Benjámin


sport Úszás 4x50m leány gyors váltó (IV. korcsoport, "B" kategória)
megyei 4. hely Hallai Gréta 7.B, Bendicskó Laura 7.B, Barkai Gyöngy 8.H, Laczkó Lili 8.H (2015. 03. 28.)


2013/2014

sport Atlétika 100 m megyei forduló,
3. hely Levenda Zsófia 10.H (2014. 05. 29.)


sport Atlétika 200 m megyei forduló,
3. hely Levenda Zsófia 10.H (2014. 05. 29.)


sport Atlétika 400 m megyei forduló,
1. hely Kovács Richárd 10.C (2014. 05. 29.)


sport Atlétika 4x100 m megyei forduló,
3. hely Ferencsák Dóra 11.A, Letek Nóra 9.H, Levenda Zsófia 10.H, Szobonya Csenge 9.C (2014. 05. 29.)


sport Atlétika 4x400 m megyei forduló,
3. hely Fegyverneki Bence 9.B, Szabó Ádám 11.A, Tánczos Tamás 11.E, Kovács Richárd 10.C (2014. 05. 29.)


sport Atlétika 800 m megyei forduló,
1. hely Varga Máté 9.C (2014. 05. 29.)


sport Atlétika magasugrás megyei forduló,
3. hely Szobonya Csenge 9.C (2014. 05. 29.)


sport Atlétika súlylökés megyei forduló,
1. hely Kiss Péter 11.B (2014. 05. 29.)

2. hely Bódis Brigitta 10.C (2014. 05. 29.)


sport Atlétika távolugrás megyei forduló,
1. hely Letek Nóra 9.H (2014. 05. 29.)

2. hely Szobonya Csenge 9.C (2014. 05. 29.)

3. hely Máré-Kiss Bence 11.C (2014. 05. 29.)


sport Atlétika Ügyességi Csapatbajnokság (magasugró csapat) országos forduló,
2. hely Fürjész Péter 8.H, Kovács Levente 8.H, Sipeki Máté 8.H, Török Ábel 8.H, Vad Gergely 8.H (2013. 10. 09.) Felkészítő tanár: Letek László


sport B 33 Kosárlabda Diákolimpia országos forduló,
5. hely Druzsba Dalma 12.A, Kovács Alexandra 12.H, Papp Réka 12.H, Tóth Krisztina 12.H (2014. 04. 08.) Felkészítő tanár: Letek László

országos forduló,
5. hely Nyilasi Martin 12.A, Kurusta Zsolt 11.H, Kovács Attila 11.B, Tenkely Péter 11.C (2014. 04. 08.) Felkészítő tanár: Murinkó István

országos elődöntő forduló,
1. hely (országos döntőbe jutottak) Druzsba Dalma 12.A, Kovács Alexandra 12.H, Lukács Flóra 12.H, Papp Réka 12.H (2014. 03. 09.) Felkészítő tanár: Letek László


sport Duatlon (csapat, V. kcs, lány) megyei forduló,
3. hely Paszternák Csenge 9.C, Szobonya Csenge 9.C, Tóth Edina 9.B, Dancsó Bianka 9.B (2013. 10. 01.) ,
(csapat, V. kcs,fiú) megyei forduló,
4. hely Magyar Milán 10.C, Kovács Richárd 10.C, Géczi Levente 10.B, Varga Máté 9.C (2013. 10. 01.) ,
(csapat, VI. kcs, lány) megyei forduló,
3. hely Havril Katalin 12.H, Bánóczy Zsuzsanna 11.B, Blaga Tekla 11.B, Gulyás Eszter 12.H (2013. 10. 01.) ,
(csapat, VI. kcs,fiú) megyei forduló,
5. hely Dobronyi Benjámin 13.E, Faitli Tamás 12.C, Tálas Péter 12.H, Kiséry Soma 11.C, Lippai Ádám 12.C (2013. 10. 01.) ,
(egyéni, fiú) megyei forduló,
2. hely Magyar Milán 10.C (2013. 10. 01.) ,
(egyéni, lány) megyei forduló,
1. hely Havril Katalin 12.H (2013. 10. 01.) Felkészítő tanár: Letek László


sport Kosárlabda (amatőr)
megyei 1. hely, országos 5. hely Letek Nóra 9.H, Kiss Kamilla 11.H, Molnár Veronika 12.D, Druzsba Dalma 12.A, Havril Kata 12.H, Kovács Alexandra 12.H, Lukács Flóra 12.H, Palágyi Petra 12.H, Papp Réka 12.H, Tóth Krisztina 12.H, Tóth Lilla 12.H (2014. 03. 30.) ,
(V. korcsoport) megyei forduló,
3. hely Erdődi Anna 7.H, Majoros Míra 7.H, Gulyás Debóra 9.Nyek, Pertik Eszter 9.H, Bodrogi Julianna 9.E, Riczkó Zsófia 8.H, Letek Nóra 9.H, Benkő Glória 9.H, Földesi Dorina 10.C (2014. 05. 29.) Felkészítő tanár: Letek László


sport Megyei Torna Verseny (V-VI. korcsoport, fiú csapat) megyei forduló,
1. hely, és országos elődöntőbe jutottak Luterán Péter 9.H, Szemán Szilárd 11.A, Mayer Attila 12.B, Filep Atád 12.B, Tálas Péter 12.H (2014. 02. 19.) Felkészítő tanár: Victor Benjámin

(V-VI. korcsoport, leány csapat) megyei forduló,
3. hely, és országos elődöntőbe jutottak Bódis Brigitta 10.C, Virág Flóra 10.C, Domokos Dominika 10.H, Juhász Katalin 10.H, Pavlikovics Zsuzsanna 12.B, Zsuga Kyra 12.B (2014. 02. 19.) Felkészítő tanár: Péter Ágnes


sport Megyei Úszás Verseny (IV. korcsoport, "A" kategória, 100 m fiú mell) megyei forduló,
4. hely Ivancsó Marcell Mihály 7.H (2014. 02. 19.) ,
5. hely Kormos Gergely 7.H (2014. 02. 19.) ,
(IV. korcsoport, "B" kategória, 100 m fiú mell) megyei forduló,
3. hely Fürjész Péter 8.H (2014. 02. 19.) ,
(IV. korcsoport, "B" kategória, 100 m leány gyors) megyei forduló,
6. hely Somosi Fanni 8.H (2014. 02. 19.) ,
(IV. korcsoport, "B" kategória, 4x50 m leány gyors váltó csapat) megyei forduló,
2. hely Barkai Gyöngy 7.H, Szabó Lili 7.H, Pető Anita 8.H, Somosi Fanni 8.H (2014. 02. 19.) Felkészítő tanár: Péter Ágnes


sport Országos Szertorna (csapat) országos forduló,
5. hely Luterán Péter 9.H, Szemán Szilárd 11.A, Sinkovics Dániel 12.A, Filep Ajtony Atád, Mayer Attila 12.B, Tálas Péter 12.H Bodolai Máté 9.E (2014. 04. 16.) Felkészítő tanár: Victor Benjámin


sport Sakk Diákolimpia (egyéni) országos forduló,
9. hely Béla Izabella 11.E (2014. 06. 10.)


sport Tájfutás (F. 5 kategória) országos forduló,
1. hely Magyar Milán 10.C (2014. 05. 29.)


sport Ügyességi Csapatbajnokság, kislabdahajítás
városi 1. hely, megyei 5. hely Kovács Levente 8.H, Sipeki Máté 8.H, Fürjész Péter 8.H, Vad Gergely 8.H, Bunda Boldizsár 8.H (2013. 10. 01.) Felkészítő tanár: Letek László


sport Ügyességi Csapatbajnokság, magasugrás megyei forduló,
1.hely Kovács Levente 8.H, Sipeki Máté 8.H, Fürjész Péter 8.H, Vad Gergely 8.H, Török Ábel 8.H (2013. 10. 01.) Felkészítő tanár: Letek László


sport Ügyességi Csapatbajnokság, távolugrás városi forduló,
4. hely Kovács Levente 8.H, Sipeki Máté 8.H, Fürjész Péter 8.H, Vad Gergely 8.H, Veres Marcell 8.H (2013. 10. 01.) Felkészítő tanár: Letek László


2012/2013

sport Atlétika Ügyességi Bajnokság (leány csapat) városi forduló,
bronz Benkő Glória (8.H), Bódis Brigitta (9.C), Domokos Dominika (9.H), Juhász Katalin (9.H), Levenda Zsófia (9.H) (2012. 09. 24.) Felkészítő tanár: Dióssi Erika


sport Atlétika Ügyességi Bajnokság, lány súlylökő csapat (4. korcsoport) megyei forduló,
4. hely Benkő Glória (8.H), Bódis Brigitta (9.C), Domokos Dominika (9.H), Juhász Katalin (9.H), Levenda Zsófia (9.H) (2012. 09. 30.) Felkészítő tanár: Dióssi Erika


sport Atlétikai Diákolimpia (svédváltó csapat) országos forduló,
11. hely Druzsba Dalma (11.A), Lukács Flóra (11.H), Gantner Petra (9.H), Fónagy Gabriella (12.B) (2012. 10. 18.) Felkészítő tanár: Dióssi Erika


sport B 33 Kosárlabda Diákolimpia országos forduló,
1. hely Druzsba Dalma 11.A, Havril Kata 11.H, Kovács Alexandra 11.H, Papp Réka 11.H (2013. 04. 16.) Felkészítő tanár: Letek László


sport Diákolimpia 300m-es síkfutás (egyéni atlétika, IV. korcsoport) megyei forduló,
4. hely Osztermann Anna 8.H (2013. 05. 16.) Felkészítő tanár: Dióssi Erika


sport Diákolimpia 4x100 m-es váltó megyei forduló,
3. hely Letek Nóra 8.H, Bódis Brigitta 9.C, Osztermann Anna 8.H, Levenda Zsófia 9.H (2013. 05. 16.) Felkészítő tanár: Dióssi Erika


sport Diákolimpia Atlétika Többpróba (csapat) megyei forduló,
4. hely Bódis Brigitta 9.C, Karajz Ágnes 8.H, Letek Nóra 8. H, Levenda Zsófia 9. H, Osztermann Anna 8. H, Kiss Lívia Míra 9.H (2013. 05. 16.) Felkészítő tanár: Dióssi Erika


sport Diákolimpia súlylökés (egyéni atlétika, IV. korcsoport) megyei forduló,
2. hely Bódis Brigitta 9.C (2013. 05. 16.) Felkészítő tanár: Dióssi Erika


sport Diákolimpia Úszás (100m hátúszás) megyei forduló,
3. hely Fürjész Péter 7. H (2013. 01. 29.) ,
(100m mellúszás) megyei forduló,
4. hely Fürjész Péter 7. H (2013. 01. 29.) ,
5. hely Vad Gergely 7. H (2013. 01. 29.) ,
(4x50m fiú gyorsváltó, "A" kategória) megyei forduló,
2. hely Bunda Boldizsár 7. H, Fürjész Péter 7. H, Kormos Dániel 7. H, Vad Gergely 7. H (2013. 01. 29.) ,
(4x50m leány gyorsváltó, "A" kategória) megyei forduló,
2. hely Pető Anita 7. H, Somossi Fanni 7. H, Rab Zita 9. E, Szanyi Bianka 9. E (2013. 01. 29.) Felkészítő tanár: Dióssi Erika


sport Duatlon Diákolimpia (5. kcs., csapat) megyei forduló,
3. hely Ferencsák Dóra (10.a), Kupcsok Veronika (10.a), Bánóczy Zsuzsanna (10.b), Blaga Tekla (10.b) (2012. 09. 24.) ,
(5. kcs., fiú, egyéni) megyei forduló,
1. hely Magyar Milán (9.c) (2012. 09. 24.) ,
(6. kcs. csapat) megyei forduló,
3. hely Dobronyi Benjamin (12.e), Szeszák Viktor (12.a), Országh Mátyás (12.h), Simon Jordán (12.h) (2012. 09. 24.) ,
3. hely Gulyás Eszter (11.h), Havril Kata (11.h), Hilóczki Gabriella (12.a), Müller Adrienn (12.c) (2012. 09. 24.) Felkészítő tanár: Letek László


sport Kosárlabda (5. korcsoport, fiú) megyei forduló,
2. hely Zöld Gergő 8.H, Kovács Richárd 9.C, Zsúdel Szabolcs 9.C, Tóth Marcell 9.C, Géczi Levente 9.B, Kovács Attila 10.B, Tenkely Péter 10.C, Kiséry Soma 10.C, Kurusta Zsolt 10.H, Labancz Péter 10.H, Lukács Ábel 10.H (2013. 04. 24.) Felkészítő tanár: Murinkó István

(5. korcsoport, lány) megyei forduló,
2. hely Benkő Glória 8.H, Letek Nóra 8.H, Bódis Brigitta 9.C, Földesi Dorina 9.C, Vincze Tamara 10.A, Kiss Kamilla 10.H, Druzsba Dalma 11.A, Kovács ALexandra 11.H (2013. 04. 24.) Felkészítő tanár: Letek László


sport Kosárlabda Amatőr Diákolimpia
megyei 1. hely, országos 4. hely Havril Kata 11.H, Kovács Alexandra 11.H, Lukács Flóra 11.H, Palágyi Petra 11.H, Papp Réka 11.H, Tóth Krisztina 11.H, Tóth Lilla 11.H, Druzsba Dalma 11.A, Kiss Kamilla 10.H, Vincze Tamara 10.A, Molnár Veronika 11.D, Bódis Brigitta 9.C (2013. 03. 12.) Felkészítő tanár: Letek László


sport Súlylökés (VI. korcsoport) országos forduló,
6. hely Kiss Péter 10.B (2013. 06. 03.)


sport Úszás Diákolimpia (100m-es gyorsúszás, egyéni, "A" kategória V-VI. korcsoport) megyei forduló,
6. hely Bogyay Botond 9. H (2013. 02. 03.) ,
(100m-es gyorsúszás, egyéni, "B" kategória) megyei forduló,
2. hely Szabó Péter 12. H (2013. 02. 03.) ,
(100m-es hátúszás, egyéni, "A" kategória V-VI. korcsoport) megyei forduló,
2. hely Bogyay Botond 9. H (2013. 02. 03.) ,
(100m-es hátúszás, egyéni, "B" kategória) megyei forduló,
3. hely Boros Bence 8. H (2013. 02. 03.) ,
(100m-es mellúszás, egyéni, "B" kategória) megyei forduló,
1. hely (országos döntős) Kis Bence 10. C (2013. 02. 03.) ,
2. hely Szabó Péter 12. H (2013. 02. 03.) ,
(4x50m-es gyorsváltó "A" kategória) megyei forduló,
5. hely Tóth Róbert 9. H, Bogyay Botond 9. H, Boros Bence 8. H, Hojnyák Dávid 11. A (2013. 02. 03.) ,
(4x50m-es gyorsváltó "B" kategória) megyei forduló,
2. hely Domos Tamás 12. B, Simon Jordán 12. H, Kis Bence 10. C, Szabó Péter 12. H (2013. 02. 03.) Felkészítő tanár: Dióssi Erika


sport Úszó Diákolimpia (100 m mellúszás) országos forduló,
4. hely Kis Bence 10. C (2013. 03. 03.) Felkészítő tanár: Dióssi Erika


2011/2012

"Megye Jó Tanulója, Jó Sportolója" díjban részesült
Fónagy Gabriella (11.b) (2011. 12. 19.) Felkészítő tanár: osztályfőnök: Endrész Gyöngyi testnevelő tanár: Túróczy Attila edző: László István


sport Atlétika, Svédváltó leány országos forduló,
6. hely Fónagy Gabriella (11.B), Farkas Fanni (12.B), Kébel Zsófia (12.H), Lukács Flóra (10.H), Ferencsák Dóra (9.A) (2012. 01. 30.) Felkészítő tanár: Vanczákné Darai Dóra


sport Diákolimpia, kézilabda (V-VI. kcs., fiú, amatőr) megyei döntő forduló,
4. hely Boldizsár Csongor (11.H), Huszka Máté (11.C), Ferencsák Tamás (11.A), Szeszák Viktor (11.A), Polyák Patrik (11.C), Simon Viktor (10.A), Molnár István (12.C), Tenkely Péter (9.C), Demeter Ákos (10.E), Varga Bálint (12.E) (2012. 03. 22.) Felkészítő tanár: Vanczákné Darai Dóra


sport Diákolimpia, röplabda (V-VI. kcs., lány) megyei döntő forduló,
4. hely Bém Xémia (12.H), Cioara Adél (10.A), Farkas Fanni (12.B), Mokri-Kovács Boglárka (12.B), Mikler Melinda (12.H), Gombaszögi Tünde (10.C), Gyurik Glória (9.B), Kéméndi Beáta Vivien (12.C), Lövei Laura (9.B) (2012. 03. 22.) Felkészítő tanár: Vanczákné Darai Dóra


sport Diákolimpia. városi mezei futóbajnokság (IV. kcs., fiú, egyéni)
1. hely Tóth Róbert (8.H) (2012. 03. 22.) ,
(IV. kcs., lány)
4. hely Levenda Zsófia (8.H), Simon Evelin (8.H), Kiss Dorottya (7.H), Osztremann Anna (7.H) (2012. 03. 22.) Felkészítő tanár: Dióssi Erika


sport Duatlon (5. kcs., fiú) megyei forduló,
5. hely Simon Jordán (11.H), Tóth Gergely (10.B), Szobóczki Ákos (10.C) (2012. 01. 30.) ,
(6. kcs., fiú) megyei forduló,
3. hely Dobronyi Benjamin (11.E), Országh Mátyás (11.H), Taraszovics Károly (11.C), Dulai Ádám (11.C) (2012. 01. 30.) Felkészítő tanár: Letek László


sport Egyéni Országos Sakk Döntő döntő forduló,
VIII. hely Bakó Bianka 12.A (2012. 04. 25.)


sport Floorball (fiú csapat, 5-6. kcs.) megyei forduló,
3. hely Tóth-Jávor Ádám (11.A), Ferencsák Tamás 11.A), Tóth Balázs (11.A), Kocsis Elek (11.A), Paszternák Tamás (11.A) (2012. 01. 30.) Felkészítő tanár: Letek László


sport Kosárlabda országos forduló,
4. hely Csapattagok: Havril Kata 10.H, Kovács Alexandra 10.H, Lukács Flóra 10.H, Palágyi Petra 10.H, Papp Réka 10.H, Tóth Krisztina 10.H, Tóth Lilla 10.H, Druzsba Dalma 10.A, Molnár Veronika 10.D, Hok Zsófia 12.A (2012. 04. 02.) Felkészítő tanár: Letek László


sport Mezei futás Országos Diákolimpia (országos)
7. hely Tóth Róbert (8.H) (2012. 04. 18.) Felkészítő tanár: Túróczy Attila, Dióssi Erika


sport Mezei Futóverseny Országos Döntő
VII. helyezés Tóth Róbert 8.H (2012. 04. 25.)


sport Pályaíjász Terem Országos Bajnokság (országos, ifjúsági (női) kategória)
1. hely Keresztessy Zsuzsa Orsolya (12.b) (2011. 11. 16.)


2010/2011

sport Atlétika (100m gát) országos forduló,
1. hely Fónagy Gabriella (10.b) (2011. 06. 05.)

(110m gát) országos forduló,
11. hely Koós Donát (10.h) (2011. 06. 05.)

(1500m) megyei forduló,
2. hely Tóth Róbert (7.h) (2011. 06. 05.)

(200m) megyei forduló,
1. hely Fónagy Gabriella (10.b) (2011. 06. 05.)

2. hely Kébel Zsófia (11.h) (2011. 06. 05.)

(400m) országos forduló,
5. hely Fónagy Gabriella (10.b) (2011. 06. 05.)

(400m gát) országos forduló,
5. hely Fónagy Gabriella (10.b) (2011. 06. 05.)

(magasugrás) megyei forduló,
2. hely Gantner Petra (7.h) (2011. 06. 05.)

(távolugrás) megyei forduló,
2. hely Fónagy Gabriella (10.b) (2011. 06. 05.)


sport Darts országos forduló,
4. hely Faitli Tamás (9.c) (2011. 06. 05.)


sport Fiú kosárlabda (6. k.cs.) megyei forduló,
4. hely Velenyák Tamás (12.h), Dubabér István (12.h), Balogh Ádám (12.c), Székely Péter (12.c), Hajdú Márton (12.a), Lukács Péter (12.a), Demkó Bence (11.c), Keczer Bánk (11.c), Berecz Máté (11.c), Molnár István (11.c) Felkészítő tanár: Murinkó István


sport Gyorskorcsolya megyei forduló,
3. hely Popovics Polett (12.h),
(hosszú táv) országos forduló,
11. hely Müller Adrienn (10.c) Felkészítő tanár: Túróczy Attila

(rövid táv) megyei forduló,
2. hely Müller Adrienn (10.c) (2011. 06. 05.)

3. hely Popovics Polett (12.h) (2011. 06. 05.)

(rövid táv) országos forduló,
10. hely Müller Adrienn (10.c) (2011. 06. 05.)

10. hely Müller Adrienn (10.c) Felkészítő tanár: Túróczy Attila


sport Kosárlabda (amatőr) országos forduló,
8. hely Untisz Andrea (13.e), Hok Zsófia (11.a), Molnár Veronika (9.d), Palágyi Petra (9.h), Havril Kata (9.h), Papp Réka (9.h), Lukács Flóra (9.h), Tóth Lilla (9.h), Tóth Krisztina (9.h) (2011. 06. 05.)


sport Leány kosárlabda (6. k.cs.) megyei döntő forduló,
3. hely Palágyi Petra (9.h), Havril Kata (9.h), Papp Réka (9.h), Tóth Krisztina (9.h), Lukács Flóra (9.h), Tóth Lilla (9.h), Untisz Andrea (13.e), Tóth Eszter (12.h), Popovics Polett (12.h), Hok Zsófia (11.a),
(amatőr, megyei döntő)
1. hely Palágyi Petra (9.h), Lukács Flóra (9.h), Tóth Lilla (9.h), Havril Kata (9.h), Papp Réka (9.h), Tóth Krisztina (9.h), Untisz Eszter (10.e), Molnár Veronika (9.d), Hok Zsófia (11.a), Untisz Andrea (13.e) Felkészítő tanár: Letek László


sport Sakk (egyéni) megyei forduló,
1. hely Bakó Bianka (2011. 06. 05.)

(egyéni megyei döntő)
1. hely Bakó Bianka (11.a)

7. hely Halmi Bence (12.c)

(fiú csapat) országos forduló,
17. hely Halmi Bence (12.c), Runda Bence (12.h), Farkas Gábor (12.h), Mátyus Tibor (12.b) (2011. 06. 05.)

(leány csapat) megyei forduló,
2. hely Hercsik Tímea, Bakó Bianka, Tóth Fanni (2011. 06. 05.)

(megyei csapatdöntő, fiúk)
2. hely Halmi Bence (12.c), Runda Bence (12.h), Farkas Gábor (12.h), Mátyus Tibor (12.b),
(megyei csapatdöntő, lányok)
2. hely Hercsik Tímea (7.h), Bakó Bianka (11.a), Tóth Fanni (9.h) Felkészítő tanár: Letek László


sport országos forduló,
2. hely Ritter Hajnalka (11.a) (2011. 06. 05.)

4. hely Kébel Zsófia (11.h) (2011. 06. 05.)

5. hely Szabó Zsolt (9.h) (2011. 06. 05.)

(országos döntő)
2. hely Ritter Hajnalka (11.a),
4. hely Kébel Zsófia (11.h),
5. hely Szabó Zsolt (9.h),
13. hely Ferencsák Tamás (10.c) Felkészítő tanár: Dióssi Erika


sport Torna (megyei)
4. hely Orosz Flóra (11.a), Bene Martina (12.b), Hajdu-Toldi Anita (12.b), Luterán Kinga (11.h), Géczi Réka (12.b), Schultz Vera Magdolna (10.c) Felkészítő tanár: Dióssi Erika, Péter Ágnes


sport Úszás (100 m hát) országos forduló,
9. hely Bogyay Botond (7.h) (2011. 06. 05.) ,
(100m gyors) országos forduló,
8. hely Bogyay Botond (7.h) (2011. 06. 05.) Felkészítő tanár: Dióssi Erika

(6x50m gyorsváltó) megyei forduló,
3. hely Gyüre Marcell (9.d), Hojnyák Dávid (9.a), Mészáros Máté (12.b), Takács Péter (12.h), Taraszovics Károly (10.c), Velenyák Tamás (12.h) (2011. 06. 05.)

(megyei, Szerencs "A" kat., IV. kcs. 100 m gyors)
4. hely Tóth Róbert (7.h),
(megyei, Szerencs "A" kat., IV. kcs. 100 m hát)
4. hely Tóth Róbert (7.h) Felkészítő tanár: Dióssi Erika


Gratulálunk!

Versenyeredmények


matematika KöMaL 2016/2017 (A-jelű (nehezebb) matematika feladatok versenye)
5. díj Gáspár Attila 11.H ,
(B-jelű matematika feladatok versenye, 11. évf.)
1. díj Gáspár Attila 11.H Felkészítő tanár: Győry Ákos, Kovács Attiláné, Gulyás Tibor, Pósa Lajos, Szűcs Gábor, Dobos Sándor

(B-jelű matematika feladatok versenye, 12. évf.)
dicséret, 22. hely Bodolai Előd 12.H Felkészítő tanár: Győry Ákos, Gulyás Tibor

(C-jelű matematikai gyakorlatok versenye, 1 – 8. évf.)
dicséret, 22. hely Győrffi Ádám György 8.B Felkészítő tanár: Grallert Krisztina, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

(C-jelű matematikai gyakorlatok versenye, 9 – 10. évf.)
dicséret, 17 – 22. hely Ajtai Boglárka 10.C Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Merkelné Vodila Noémi


Gratulálunk!

Gratulálunk!