átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Versenyeredmények

15. történelmi-művelődéstörténeti csapatverseny

November 14-én rendezte iskolánk történelem munkaközössége – immár 15. alkalommal – megyénk általános iskolás 7-8. osztályos tanulói számára a hagyományos történelem versenyt.

Az idei vetélkedőn Bethlen Gábor erdélyi fejedelem hatalomra lépésének 400. évfordulójáról emlékeztünk meg.

A zsűri tagja volt Fazekas Róbert igazgatóhelyettes, Dr. Turnyánszkiné Soczó Kinga tanárnő, a zsűri elnöke Jobbágy László tanár úr volt. A versenyt vezette: Dr. Szabó Istvánné tanárnő.

Az írásbeli feladatlap összeállításában Kovács Soma és Simon Bence (10.H) vett részt.

A vetélkedő eredménye:

1. hely             Berecz Marcell, Mihalik Márk, Szögeczki Luca

Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola, Miskolc

Felkészítő tanár: Laskóné Sándor Ágnes

2.hely              Lukács Flóra, Iványi Fruzsina, Csőre Csaba

                        Nyékládházi Kossuth Lajos Általános Iskola

                        Felkészítő tanár: Tóth Balázs

3. hely             Danika Gábor, Hágen Ferenc, Nagy Martin

                        Pollack Mihály Általános Iskola, Kazincbarcika

                        Felkészítő tanár: Somosiné Csík Zsuzsanna

4. hely             Dévai Gergely, Makó Dávid, Szlukovinyi Áron

Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola, Miskolc

Felkészítő tanár: Laskóné Sándor Ágnes

5. hely             Gál Petra, Balkányi Kiara, Nyilasi Boglárka

                        Diósgyőri Szent Ferenc Római Katolikus Általános Iskola

                        Felkészítő tanár: Vodila Józsefné

 

Gratulálunk a csapatoknak és felkészítő tanáraiknak!

 

Történelem - versenyeredmények

2015/2016

történelem Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny
2. fordulóba jutott Simon Bence 12.H (2016. 01. 17.) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné, Jobbágy László

3. fordulóba jutott Csendi Balázs 11.H (2016. 01. 17.) Felkészítő tanár: Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet


Savaria Országos Történelem Tanulmányi Verseny
megyei 6. hely Martin Norbert 10.H (2016. 04. 25.) Felkészítő tanár: Jobbágy László


történelem Savaria Országos Történelmi Tanulmányi Verseny országos forduló,
16. hely Illés Dorka 9.H (2016. 04. 25.) Felkészítő tanár: Jobbágy László


Gratulálunk!

Bővebben...

Versenyeredmények


angol nyelv Litteratum (7. évfolyam)
megyei 1. hely Csomós Bence 7. B Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara, Pilz Mónika

megyei 3. hely Kun Borostyán 7. A Felkészítő tanár: Dr. Ladányiné Varga Karolina

megyei 4. hely Révész Máté 7. B Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara, Pilz Mónika

(8. évfolyam)
megyei 1. hely Kurmai Márton 8. A Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara

megyei 2. hely Ézsöl András 8. B ,
megyei 3. hely Faragó Zsombor 8. B Felkészítő tanár: Pilz Mónika

megyei 4. hely Kocsis Bálint 8. A ,
megyei 5. hely Maticsek Márta 8. A Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara


ERKEL DIÁKÜNNEPEK 2017 (Irodalmi színpad kategória)
1. hely Földes Diákszínpad Felkészítő tanár: Szűcs Tamás

3. hely Földes KIS Színpad,
legjobb férfi színész Puskás Balázs Felkészítő tanár: Dr. Puskás István

(kamarazene kategória)
1. hely FFG Line Oktett Felkészítő tanár: Petrány Mihály


sport Karate Magyar Bajnokság
országos 3. hely Nagy Gréta 7.A


magyar nyelv és irodalom MCC Debate Országos Vitaverseny
országos 3. hely Hatvani Anna 10.H, Nagy Marcell 10.H, Schweickhardt Gyula 10.H Felkészítő tanár: Jobbágy László, Pólik Magdolna


Nemzetközi Kémia Diákolimpia
Magyarországot képviselő csapat tagja Sajgó Mátyás 11. D Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


német nyelv Városi Kommunikációs Verseny
városi 1. hely Farkas Angéla 7.A Felkészítő tanár: Sebő Sára

angol nyelv városi 1. hely Kun Borostyán 7.A Felkészítő tanár: Dr. Ladányiné Varga Karolina

informatika városi 3. hely Nácsa Dominik 7. B Felkészítő tanár: Csató Endre

magyar nyelv és irodalom városi 3. hely Papp Adrienn 7.A Felkészítő tanár: Jobbágy László


Informatika Microsoft Imagine Learn to Win Contest (országos, progromozói csapatverseny, középiskolai kategória) 3., döntő forduló,
országos 1. hely Bagány Viktor (12.e) Lencsés Ádám (12.c) Robotka Adrián (11.c),
országos 2. hely Suszter Ágnes (9.a) Tóth Anna (9.a) Révész Máté (7.b) Felkészítő tanár: Csató Endre


Középiskolai Kémiai Lapok pontversenye (Feladatmegoldó (K) - kategória, 10. évfolyam)
országos 2. hely Al-Hag Johanna 10.D Felkészítő tanár: Szepesiné Medve Judit

(Német szakfordítói kategória)
országos 1. hely Al-Hag Johanna 10.D Felkészítő tanár: Barna László


sport XVII. WKF Karate Magyar Bajnokság
országos 1. hely (kvalifikáció a 2017-es világbajnokságra) Tóth Vanda 9. Nyek/AJTP


Gratulálunk!

Gratulálunk!