átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Hasznos

LanguageCert államilag elismert nemzetközi angol nyelvvizsga

Ügyfélszolgálat
Krajnyákné Kovács Darina
Hétfő-péntek: 9:30-14:00
Telefon: 46/508-459
Email: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

 

LanguageCert angol nyelvvizsga leírása

LanguageCert Kommunikációs útmutató

LanguageCert nyelvvizsga vizsgaidőpontok 2019-ben

 

LanguageCert logo

Kérelem nyelvvizsga díjához nyújtott támogatáshoz

Gyakran ismételt kérdések az első sikeres nyelvvizsga díjának visszaigényléséről

A Kormány 503/2017. (XII. 29.) Korm. rendelete az első sikeres nyelvvizsga és az első emelt szintű idegen nyelvből tett érettségi vizsga díjához nyújtott támogatásról

LanguageCert nyelvvizsgaközpont

MEGHATALMAZÁS vizsgabizonyítvány átvételére

 

 

 

LanguageCert nyelvvizsga - jelentkezés a vizsgára

 

LanguageCert nyelvvizsga - tippek vizsgázóknak

 

LanguageCert nyelvvizsga - vizsgázz velünk

 

LanguageCert nyelvvizsga - tippek írásbeli vizsgára készülőknek

 

Aktuális eredmények

  • Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny, Programozás kategória, III. korcsoport

    regionális fordulóban részt vett

    Tárkányi Ákos Róbert (12.B)

    Felkészítő: Csató Endre

     
  • Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny, Programozás kategória, III. korcsoport

    regionális fordulóban részt vett

    Szabó Péter Bence (12.C)

    Felkészítők: Takács Imre, Csató Endre

     
  • Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny, Programozás kategória, III. korcsoport

    regionális fordulóban részt vett

    Suszter Roland (11.C)

    Felkészítők: Takács Imre, Csató Endre

     
  • Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny, Programozás kategória, III. korcsoport

    regionális fordulóban részt vett

    Csapó Alex Patrik (12.D)

    Felkészítők: Csató Endre, Takács Imre

     
  • Bolyai Természettudományi Csapatverseny

    regionális fordulóban részt vett

    Dienes Csenge (7.B)

    Felkészítő: Kondi Géza

     
  • Bolyai Természettudományi Csapatverseny

    regionális fordulóban részt vett

    Gaál Gergely (7.B)

    Felkészítő: Kondi Géza

     
  • Bolyai Természettudományi Csapatverseny

    regionális fordulóban részt vett

    Elekes Sándor (7.B)

    Felkészítő: Kondi Géza

     
  • Bolyai Természettudományi Csapatverseny

    regionális fordulóban részt vett

    Paksy-Szabó Győző (7.B)

    Felkészítő: Kondi Géza

     
  • Bolyai Természettudományi Csapatverseny

    regionális fordulóban részt vett

    Kriston Regő Márton (7.B)

    Felkészítő: Kondi Géza

     
  • Bolyai Természettudományi Csapatverseny

    regionális fordulóban részt vett

    Szörényi Zalán András (7.B)

    Felkészítő: Kondi Géza

     

Gratulálunk!