átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Pedagógiai program és helyi tantervek

Pedagógiai Program (NAT 2020)

A pedagógia program 4. számú melléklete

Helyi tantervekNAT 2020NAT 2012*
AJTP tanulásmódszertan AJTP tanulásmódszertan  
Angol nyelv Angol nyelv AJTP
Angol nyelv NYEK
Első idegen nyelv 6-os
Első idegen nyelv angol 9-10.
Második idegen nyelv angol 9-10.
Angol nyelv 7-12.
Állampolgári ismeretek Állampolgári ismeretek 8. -
Biológia Biolgóia 7-10. hatosztályos
Biológia 9-10.
Biolgóia 9-10. tagozat
Biológia 10-12.
Digitális kultúra
(informatika)
Digitális kultúra 7-8.
Digitális kultúra 9-10.
Digitális kultúra 9-11. (felnőttoktatás)
Digitális kultúra 9.AJTP
Digitális kultúra 9.NYEK
Informatika 7-10. általános
Informatika 7-10. spec. matematika
Informatika 11-12. emelt szintű érettségi felkészítő
Dráma és tánc - Dráma 9.
Ének-zene Ének-zene 7-8.
Ének-zene 9-10.
Ének-zene 9-10.
Művészetek-Ének-zene 11-12.
Etika - Etika 11.
Fizika Fizika 7-8.
Fizika 9-10.
Fizika 9-10. Tagozat
Fizika 7-12.
Földrajz Földrajz 7-10.
Földrajz fakultáció 11.
Földrajz 9-10.
Francia nyelv Francia nyelv (2. idegen nyelv) Francia nyelv 9-12.
Kémia Kémia 7-10. (hatosztályos)
Kémia 9-10. Tagozat
Kémia 9-10.
Kémia 9-10. (biológia tagozatnak)
Kémia fakultáció 11-12.
Kémia tagozat 11-12.
Kémia 7-10.
Magyar nyelv és irodalom Irodalom 7-8.
Irodalom 9-12.
Magyar nyelv 7-8.
Magyar nyelv 7. (felzárkóztatás és tehetséggondozás)
Magyar nyelv 8. (felzárkóztatás és tehetséggondozás)
Magyar nyelv 9-12.
Magyar nyelv és irodalom 9. (felzárkóztatás )
Magyar nyelv és irodalom NYEK/AJTP
Magyar nyelv és irodalom 9-12.
Matematika Matematika 7-8. (4 órás)
Matematika 7-8. (hatos, speciális, 6 órás)
Matematika 9-10. (3 órás)
Matematika 9-10. (4 órás)
Matematika 9. (AJTP, 5 órás)
Matematika 11-12. (3 órás)
Speciális matematika 9-10. (6 órás)
Matematika 9-12.
Spec. Matematika 9-12.
Német nyelv Német nyelv 7-12. (1. idegen nyelv)
Német nylev (2. idegen nyelv)
Német nyelv 9. NYEK
Német nyelv NYEK
Német nyelv 7-12.
Orosz nyelv Orosz nyelv Orosz nyelv 9-12.
Technika és tervezés Technika és tervezés 7. -
Testnevelés Testnevelés 7-8.
Testnevelés 9-12.
Testnevelés 7-12.
Történelem Történelem 7.
Történelem 9-10.
Történelem 9-10. (orientáció)
Történelem,
társadalmi és állampolgári ismeretek 7-12.
Vizuális kultúra Vizuális kultúra Vizuális kultúra 7-10
Művészetek-Vizuális kultúra 11-12

 


 

* Pedagógiai Program 2013 (NAT 2012)
A 2018/19-ban és 2019/20-ban indult hat évfolyamos 7.A és 7.B (a 2022/23-as tanévben 11.A, 11.B, illetve 10.A, 10.B) esetén hatályos.

Aktuális eredmények

  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Szlivka Mihály (9.B)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Szabó András (9.B)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Fürjes Evelin (9.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Töttös Maja (9.D)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Nagy Dávid (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Kádas Olivér (9.D)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Jankovics Gábor (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Homolya Dániel (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Gyurján Lujza (9.D)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Mágocs-Bahur Szente (10.D)

    Felkészítő: Endrész Gyöngyi

     

Gratulálunk!