átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Eredmények

Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

megyei fordulóba jutott

Szlivka Mihály (9.B)

Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

megyei fordulóba jutott

Szabó András (9.B)

Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

megyei fordulóba jutott

Fürjes Evelin (9.D)

Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

megyei fordulóba jutott

Töttös Maja (9.D)

Felkészítő: Fóris Tímea

Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

megyei fordulóba jutott

Nagy Dávid (10.B)

Felkészítő: Fóris Tímea

Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

megyei fordulóba jutott

Kádas Olivér (9.D)

Felkészítő: Fóris Tímea

Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

megyei fordulóba jutott

Jankovics Gábor (10.B)

Felkészítő: Fóris Tímea

Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

megyei fordulóba jutott

Homolya Dániel (10.B)

Felkészítő: Fóris Tímea

Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

megyei fordulóba jutott

Gyurján Lujza (9.D)

Felkészítő: Fóris Tímea

Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

megyei fordulóba jutott

Mágocs-Bahur Szente (10.D)

Felkészítő: Endrész Gyöngyi

Aktuális eredmények

  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Szlivka Mihály (9.B)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Szabó András (9.B)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Fürjes Evelin (9.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Töttös Maja (9.D)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Nagy Dávid (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Kádas Olivér (9.D)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Jankovics Gábor (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Homolya Dániel (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Gyurján Lujza (9.D)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Mágocs-Bahur Szente (10.D)

    Felkészítő: Endrész Gyöngyi

     

Gratulálunk!