átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Hírek, aktualitások

Plaszkó Noel HYPT eredmény

 

Plaszkó Noel (12.C osztályos tanuló) évfolyamán első díjat szerzett, és abszolút első helyezést ért el az International Young Physicists’ Tournament (Ifjú Fizikusok Nemzetközi Versenye) magyarországi válogatófordulóján, ezzel bekerülve a 8 fős magyar felkészülési csapatba. Noel felkészülését a MOL Tehetségtámogató Program segíti. 

Felkészítő tanárai: Pál Mihály, Zámborszky Ferenc, Bíró István

Szívből gratulálunk!

 

2015.01.06.

Kiváló eredmény a Kürschák József Matematikai Tanulóversenyen

gaspatti 

Gáspár Attila (10. H osztályos tanuló) harmadik díjat szerzett a Bolyai János Matematikai Társulat által szervezett Kürschák József Matematikai Tanulóversenyen. A versenybizottság első díjat nem adott ki.

Felkészítő tanárai: Győry Ákos, Gulyás Tibor, Kovács Attiláné, Marosszéky Gábor, Pósa Lajos, Szűcs Gábor, Dobos Sándor.

Szívből gratulálunk!

2015.12.17.

DEIK Regionális Programozó Csapatverseny 2015 - Földes siker

A Debreceni Egyetem Informatikai Kara a 2015/2016-os tanév őszi félévében is megrendezte a DEIK Regionális Programozó Csapatversenyt, amelyet iskolánk csapata nyert meg, így egy évig a Földes Ferenc Gimnázium dísze a legeredményesebb csapatnak járó vándorserleg!

Bővebben...

Kiváló eredmény az Eötvös-versenyen!

 

 

Tompa Tamás Lajos (11. C osztályos tanuló) második díjat szerzett az Eötvös Loránd Fizikai Társulat által szervezett Eötvös-versenyen. A versenybizottság első díjat nem adott ki.

Felkészítő tanárai: Zámborszky Ferenc és Kovács Benedek.

Szívből gratulálunk!

 

2015.11.24.

Kiváló honismereti munka

 

 

Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet tanárnő kiváló honismereti munkája alapján az Országos Honismereti Szövetségtől Honismereti Munkáért Emléklap elismerésben részesült.

Az Emléklapot Mezőkövesden, 2015. október 24-én,

a XX. Országos Ifjúsági Honismereti Akadémián

Debreczeni-Droppán Béla, a Honismereti Szövetség elnöke adta át.

Gratulálunk!

2015.11.02.

Érettségi témakörök 2015 ősz

Magyar nyelv és irodalom Anyanyelv tételcímek  Irodalom tételcímek  
Történelem  Témakörök    
Informatika  Témakörök    
Mozgóképkultúra és médiaismeret Filmlista   Projekt feladatok  
       

2015. 09.22.

OKTV időpontok 2015/2016

Az oktv fordulók időpontjai itt olvashatóak.

2015.09.18.

Ismét kitűnő eredmények a MEMO-n!

Iskolánk tanulója, Gáspár Attila (10. H osztály), aranyérmet szerzett a Közép-európai Matematikai Diákolimpián!

 

 

 

Bővebben...

TÁMOP-3.3.10 beszámoló

A beszámoló szövege fdf-ben.

TÁMOP-3.3.10 évközi beszámoló

A beszámoló anyaga pdf formátumban letölthető.

 

Aktuális eredmények

  • történelem - OKTV

    regionális fordulóba jutott

    Váradi István (12.C)

    Felkészítők: Fazekas Krisztina, Erdődi István

     
  • magyar nyelv - "Édes anyanyelvünk" nyelvhasználati verseny

    megyei 1. helyen végzett

    Sári Kata Lilian (12.A)

    Felkészítő: Túróczyné Bényei Szilvia

     
  • matematika - Dürer

    megyei 26. helyen végzett

    Csoma Hunor (7.B), Varga Vanda (7.B)

    Felkészítők: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Tóth Tibor

     
  • matematika - Dürer

    megyei 26. helyen végzett

    Riedlinger Rajnold (7.B)

    Felkészítők: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Grallert Krisztina

     
  • matematika - Dürer

    megyei 25. helyen végzett

    Mikó Petra (7.B), Szabó Péter (7.B), Vascsák Vince (7.B)

    Felkészítők: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Grallert Krisztina

     
  • matematika - Dürer

    megyei 21. helyen végzett

    Forinyák Anna Vanda (7.B), Gazda Zalán (7.B), Kecskés Katalin (7.B)

    Felkészítők: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Tóth Tibor

     
  • matematika - Dürer

    megyei 17. helyen végzett

    Elekes Sándor (8.B), Gaál Gergely (8.B)

    Felkészítők: Gulyás Tibor, Grallert Krisztina

     
  • matematika - Dürer

    megyei 17. helyen végzett

    Tóth Emma Luca (7.B)

    Felkészítők: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Grallert Krisztina

     
  • matematika - Dürer

    megyei 15. helyen végzett

    Bihi Boglárka (8.B), Hunyák Tamás (8.B)

    Felkészítők: Gulyás Tibor, Grallert Krisztina

     
  • matematika - Dürer

    megyei 15. helyen végzett

    Vermes András (7.B)

    Felkészítők: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Grallert Krisztina

     

Gratulálunk!