átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Hírek, aktualitások

A 25. Nemzetközi Magyar Matematikaverseny eredményei

            Gáspár Attila            10.H                    I. díj és Urbán János-díj

(a legkiemelkedőbb teljesítményt nyújtó hazai diák díja)

Tanárai: Győry Ákos (tehetséggondozó mentortanár), Kovács Attiláné, Gulyás Tibor, Pósa Lajos, Szűcs Gábor, Dobos Sándor

 

Bodolai Előd               11. H                   III. díj

Tóth Miklós                11. H                   dicséret

Tanáraik: Győry Ákos, Gulyás Tibor

2016.03.17.

Érettségi témakörök 2016

Magyar nyelv és irodalom   12.B   12.C   12.H     13.A   13.E   
Történelem   12.B   12.C   12.H   13.A   13.E  
Filozófia   -   -   12.H   -   -  
Fizika   12.B   12.C   12.H   13.A   -  
Informatika   12.B   12.C   12.H   13.A   13.E  
Kémia   12.B   -   12.H   -   -  
Testnevelés   -   12.C   12.H   13.A   -  

2016. 03.01.

Újabb nemzetközi siker matematikából!

Gáspár Attila 10. H osztályos tanuló ezüstérmet szerzett a Romanian Master of Mathematics nemzetközi matematikaversenyen!

Bővebben...

Bolyai Természettudományos Csapatverseny 2015/2016

Bolyai Természettudományi Csapatverseny országos döntőjébe jutott:

8. B osztály  „Csapatunk és egyéb állatfajták”  csapata

Csapattagok:   Antal Réka

Bendicskó Laura

Matiz Eszter

Purgel Dóra

Felkészítő tanáraik: Szentesi Csilla, Kondi Géza, Bíró István, Rémiás Ferenc

Gratulálunk!

2016.02.24.

Európai Unió Természettudományos Diákolimpiája

Sajgó Mátyás
10. d osztályos tanuló

kémiából az EUSO-n (Európai Unió Természettudományos Diákolimpiája)
Magyarországot képviselő csapat tagja lett.
A májusban megrendezésre kerülő olimpia helyszíne Észtország lesz.
Felkészítő tanára: Endrész Gyöngyi

GRATULÁLUNK! 

2016.02.15.

OKTV döntőbe jutottak 2015/2016

NÉV, OSZTÁLY TANTÁRGY FELKÉSZÍTŐ TANÁR
Bodolai Előd 11.H matematika III. Gulyás Tibor, Győry Ákos
Lencsés Ádám 11.C informatika I. Csató Endre, Takács Imre
Lencsés Ádám 11.C informatika II. Csató Endre, Takács Imre
Kovács Rita 12.B német nyelv Sebő Sára

 

GRATULÁLUNK!

2016.02.11.

VÉGZŐS DIÁKOK FIGYELEM!

Azokat a könyvtári könyveket, tankönyveket, melyek nem szükségesek az érettségire, kérjük, hogy március 15-ig vigyétek vissza a könyvtárba. A többi könyvet a szóbeli érettségi nyitó napján kell leadni.

2016.02.10.

OKTV továbbjutók 2015

NÉV, OSZTÁLY

TANTÁRGY

FELKÉSZÍTŐ TANÁR

Csendi Balázs 11. H

történelem

Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet

Simon Bence 12. H

történelem

Jobbágy László,

Dr. Szabó Istvánné

Lencsés Ádám 11. C

informatika II:

Csató Endre, Takács Imre

Mizser Fruzsina 13. A

magyar irodalom

Pólik Magdolna

Szunyogh Örs Péter 12. H

angol nyelv I.

Dr. Ladányiné Varga Karolina

Bodolai Előd 11. H

fizika I.

Kovács Benedek

Tompa Tamás Lajos 11. C

fizika I.

Zámborszky Ferenc

Tóth Miklós 11. H

fizika I.

Kovács Benedek

Lukács Miklós Ágoston 11. C

fizika II.

Kovács Benedek

Plaszkó Noel László 12. C

fizika II.

Bíró István, Zámborszky Ferenc

Major Ábel 11. H

kémia I.

Endrész Gyöngyi, Szepesiné Medve Judit

Szabadfalvi Dániel 11. H

kémia I.

Endrész Gyöngyi, Szepesiné Medve Judit

Novák Márk 11. C

kémia II.

Endrész Gyöngyi, Szepesiné Medve Judit

Deák Orsolya 13. A

biológia I.

Szentesi Csilla, Kenéz Erika

Korpás Kristóf 11. B

biológia II.

Rémiás Ferenc

Tardi Réka 12.B

biológia II.

Nyéki Attila

Kovács Rita 12. B

német nyelv

Sebő Sára

Bogyay Botond 12. H

informatika I.

Takács Imre

Lencsés Ádám 11. C

informatika I.

Csató Endre, Takács Imre

Bodolai Előd 11. H

matematika III.

Gulyás Tibor, Győry Ákos

 
2016.01.14

Világelső Földes diákok

2016.01.13.

Aktuális eredmények

  • történelem - OKTV

    regionális fordulóba jutott

    Váradi István (12.C)

    Felkészítők: Fazekas Krisztina, Erdődi István

     
  • magyar nyelv - "Édes anyanyelvünk" nyelvhasználati verseny

    megyei 1. helyen végzett

    Sári Kata Lilian (12.A)

    Felkészítő: Túróczyné Bényei Szilvia

     
  • matematika - Dürer

    megyei 26. helyen végzett

    Csoma Hunor (7.B), Varga Vanda (7.B)

    Felkészítők: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Tóth Tibor

     
  • matematika - Dürer

    megyei 26. helyen végzett

    Riedlinger Rajnold (7.B)

    Felkészítők: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Grallert Krisztina

     
  • matematika - Dürer

    megyei 25. helyen végzett

    Mikó Petra (7.B), Szabó Péter (7.B), Vascsák Vince (7.B)

    Felkészítők: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Grallert Krisztina

     
  • matematika - Dürer

    megyei 21. helyen végzett

    Forinyák Anna Vanda (7.B), Gazda Zalán (7.B), Kecskés Katalin (7.B)

    Felkészítők: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Tóth Tibor

     
  • matematika - Dürer

    megyei 17. helyen végzett

    Elekes Sándor (8.B), Gaál Gergely (8.B)

    Felkészítők: Gulyás Tibor, Grallert Krisztina

     
  • matematika - Dürer

    megyei 17. helyen végzett

    Tóth Emma Luca (7.B)

    Felkészítők: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Grallert Krisztina

     
  • matematika - Dürer

    megyei 15. helyen végzett

    Bihi Boglárka (8.B), Hunyák Tamás (8.B)

    Felkészítők: Gulyás Tibor, Grallert Krisztina

     
  • matematika - Dürer

    megyei 15. helyen végzett

    Vermes András (7.B)

    Felkészítők: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Grallert Krisztina

     

Gratulálunk!