átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Hírek, aktualitások

Tájékoztató a központi felvételi vizsgáról

Hat évfolyamos tanulók részére

Nyolcadik évfolyamos tanulók részére

Hat évfolyamos tanulók részére

Érettségi témakörök 2020

Magyar nyelv és irodalom   12.A   12.B   12.C   12.D   12.E   -   
Történelem   12.A   12.B   12.C   12.D   12.E   -  
Fizika   -   12.B   12.C   -    -   -  
Informatika   12.A   12.B   12.C   12.D   12.E   előrehozott  
Kémia   -   -   -   12.D   -   -   
Testnevelés   12.A   -   -   -   12.E   -  

2020.02.24.

OKTV továbbjutók a 2019/20. tanévben

2020.01.22.

Graphisoft-díj 2019

Gratulálunk Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Grallert Krisztina  tanárnőnek, és Fejér Szabolcs tanárúrnak, akik országosan is kiemelkedő tehetséggondozó munkájukért Graphisoft-díjat kaptak.

 

2019.06.04.

OKTV döntőbe jutottak 2018/2019

 

Aktuális eredmények

  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Szabó András (9.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Rácz Kata (9.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Kövics Máté György (10.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Kelecsényi Imola Ágnes (10.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Barkai Zalán Sólyom (10.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Kőhegyi Imre (10.D)

    Felkészítő: Lőrincz Adrienne

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Biri-Hasulyó Károly (10.D)

    Felkészítő: Lőrincz Adrienne

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Windecker Csenge Zoé (10.A)

    Felkészítő: Fazekas Krisztina

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Mártonffy Benedek (10.E)

    Felkészítő: Chalupeckyné Guba Zsuzsanna

     
  • történelem - 47. Istvánffy Gyula Megyei Honismereti Gyűjtőpályázat

    megyei 3. helyen végzett (bronz minősítés)

    Karajz Gréta (12.A)

    Felkészítő: Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet

     

Gratulálunk!