átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Diákolimpián 2020-21.

A 2020-21. tanévben, a Nemzetközi Nyelvészeti Diákolimpián szereplő magyar csapat tagja
Sebák Fruzsina Jázmin 11.C osztályos tanuló
Felkészítő tanára: Pászthy-Sipos Andrea
Gratulálunk!

2021.04.28.

Aktuális eredmények

  • irodalom - "Miért itt?- 101 szóban iskolámról" -pályamunka

    városi 3. helyen végzett

    Varga Boglárka (11.B)

    Felkészítő: Túróczyné Bényei Szilvia

     
  • irodalom - "Miért itt?- 101 szóban iskolámról" -pályamunka

    városi 3. helyen végzett

    Rékó Balázs (10. A)

    Felkészítő: Pólik Magdolna

     
  • Mikola Sándor Országos Középiskolai Tehetségkutató Fizika Verseny

    országos 36. helyen végzett

    Malinkó Dioméd (9.B)

    Felkészítők: Biró István, Pál Mihály Imre

     
  • Mikola Sándor Országos Középiskolai Tehetségkutató Fizika Verseny

    országos 4. helyen végzett

    Molnár István Ádám (10.B)

    Felkészítő: Kovács Benedek

     
  • Medve Szabadtéri Matematikaverseny, Nagymedve

    regionális 8. helyen végzett

    Gaál Gergely (8.B), Szörényi Zalán András (8.B), Gaál Gergely (8.B), Szörényi Zalán András (8.B)

    Felkészítők: Gulyás Tibor, Grallert Krisztina

     
  • Medve Szabadtéri Matematikaverseny, Jegesmedve

    regionális 9. helyen végzett

    Elekes Sándor (8.B)

    Felkészítők: Gulyás Tibor, Grallert Krisztina

     
  • Medve Szabadtéri Matematikaverseny, Jegesmedve

    regionális 9. helyen végzett

    Biró Kata (10.B), Mészáros Lilla (10.B), Peiker Flóra (10.B)

    Felkészítők: Grallert Krisztina, Tóth Tibor

     
  • Medve Szabadtéri Matematikaverseny, Jegesmedve

    regionális 9. helyen végzett

    Elekes Sándor (8.B)

    Felkészítők: Gulyás Tibor, Grallert Krisztina

     
  • Medve Szabadtéri Matematikaverseny, Jegesmedve

    regionális 9. helyen végzett

    Biró Kata (10.B), Mészáros Lilla (10.B), Peiker Flóra (10.B)

    Felkészítők: Grallert Krisztina, Tóth Tibor

     
  • Medve Szabadtéri Matematikaverseny, Jegesmedve

    regionális 8. helyen végzett

    Hajdu István Károly (10.B), Hegedűs Olivér (10.B), Polgár Dominik Noel (10.B), Hajdu István Károly (10.B), Hegedűs Olivér (10.B), Polgár Dominik Noel (10.B)

    Felkészítők: Grallert Krisztina, Tóth Tibor

     

Gratulálunk!