átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Tájékoztató a köznevelés változásáról

A Földes Ferenc Gimnáziumban a 7-8. évfolyamon 2021. április 19-én NEM kezdődik meg a rendes oktatás. A tanulók digitális munkarendben folytatják a tanévet.

2021. 04. 14.

 

145/2021. (III. 27.) Korm. rendelet alapján
1. § (1) A köznevelési intézmények rendes munkarendben működnek.
2. § Ez a rendelet 2021. április 19-én lép hatályba.

A Kormány 167/2021. (IV. 9.) Korm. rendelete alapján
„1. § (1) A köznevelési intézmények 9. és magasabb évfolyamai kivételével a köznevelési intézmények rendes munkarendben működnek.
(2) A köznevelési intézmények 9. és magasabb évfolyamai 2021. május 9. napjáig tantermen kívüli, digitális munkarendben működnek.
(3) A köznevelési intézmények 9. és magasabb évfolyamai 2021. május 10. napjától rendes munkarendben működnek.
(5) A köznevelési és szakképző intézmények működése kapcsán a kormányzati intézkedések végrehajtásáról a köznevelésért, valamint a szakképzésért felelős miniszter határozatban rendelkezik.

A rendeletek értelmében 2021. április 19-én, hétfőn megkezdődik a Földes Ferenc Gimnázium 7. és 8. évfolyamos tanulóinak a személyes jelenléti (rendes) oktatása az érvényben lévő órarend alapján, a hibrid- és digitális munkarend idejére kialakított csengetési rend szerint (rövidített 5. óra utáni szünet).

2021. 04. 13.

Aktuális eredmények

  • Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny, Programozás kategória, III. korcsoport

    regionális fordulóban részt vett

    Tárkányi Ákos Róbert (12.B)

    Felkészítő: Csató Endre

     
  • Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny, Programozás kategória, III. korcsoport

    regionális fordulóban részt vett

    Szabó Péter Bence (12.C)

    Felkészítők: Takács Imre, Csató Endre

     
  • Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny, Programozás kategória, III. korcsoport

    regionális fordulóban részt vett

    Suszter Roland (11.C)

    Felkészítők: Takács Imre, Csató Endre

     
  • Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny, Programozás kategória, III. korcsoport

    regionális fordulóban részt vett

    Csapó Alex Patrik (12.D)

    Felkészítők: Csató Endre, Takács Imre

     
  • Bolyai Természettudományi Csapatverseny

    regionális fordulóban részt vett

    Dienes Csenge (7.B)

    Felkészítő: Kondi Géza

     
  • Bolyai Természettudományi Csapatverseny

    regionális fordulóban részt vett

    Gaál Gergely (7.B)

    Felkészítő: Kondi Géza

     
  • Bolyai Természettudományi Csapatverseny

    regionális fordulóban részt vett

    Elekes Sándor (7.B)

    Felkészítő: Kondi Géza

     
  • Bolyai Természettudományi Csapatverseny

    regionális fordulóban részt vett

    Paksy-Szabó Győző (7.B)

    Felkészítő: Kondi Géza

     
  • Bolyai Természettudományi Csapatverseny

    regionális fordulóban részt vett

    Kriston Regő Márton (7.B)

    Felkészítő: Kondi Géza

     
  • Bolyai Természettudományi Csapatverseny

    regionális fordulóban részt vett

    Szörényi Zalán András (7.B)

    Felkészítő: Kondi Géza

     

Gratulálunk!