átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

OKTV helyezések 2020/21. tanévben

INFORMATIKA II. KATEGÓRIÁBAN
Győrffi Ádám György 15.,
Révész Máté 28. helyezést ért el.
Felkészítő tanáruk
Csató Endre.


MAGYAR IRODALOM KATEGÓRIÁBAN
Varga Borbála Kincső 18. helyezést ért el.
Felkészítő tanárai
Dr. Vékony Katalin és Merkelné Vodila Noémi


INFORMATIKA I. KATEGÓRIÁBAN
Komáromi Brigitta Tünde 19. helyezést ért el.
Felkészítő tanárai
Csató Endre és Takács Imre


DRÁMA KATEGÓRIÁBAN
Varga Borbála Kincső 19. helyezést ért el.
Felkészítő tanárai
Dr. Vékony Katalin, Merkelné Vodila Noémi, Pászthy-Sipos Andrea


MAGYAR NYELV KATEGÓRIÁBAN
Venczel Luca 13. helyezést ért el.
Felkészítő tanára
Pászthy-Sipos Andrea


MATEMATIKA III. KATEGÓRIÁBAN
Révész Máté 21. helyezést ért el,
Felkészítő tanárai
Grallert Krisztina, Fejér Szabolcs, Vass Iván

Győrffi Ádám György 35. helyezést ért el.
Felkészítő tanárai
Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Grallert Krisztina, Győry Ákos, Gulyás Tibor

Gratulálunk!

2021.04.08.

Aktuális eredmények

  • Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny, Programozás kategória, III. korcsoport

    regionális fordulóban részt vett

    Tárkányi Ákos Róbert (12.B)

    Felkészítő: Csató Endre

     
  • Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny, Programozás kategória, III. korcsoport

    regionális fordulóban részt vett

    Szabó Péter Bence (12.C)

    Felkészítők: Takács Imre, Csató Endre

     
  • Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny, Programozás kategória, III. korcsoport

    regionális fordulóban részt vett

    Suszter Roland (11.C)

    Felkészítők: Takács Imre, Csató Endre

     
  • Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny, Programozás kategória, III. korcsoport

    regionális fordulóban részt vett

    Csapó Alex Patrik (12.D)

    Felkészítők: Csató Endre, Takács Imre

     
  • Bolyai Természettudományi Csapatverseny

    regionális fordulóban részt vett

    Dienes Csenge (7.B)

    Felkészítő: Kondi Géza

     
  • Bolyai Természettudományi Csapatverseny

    regionális fordulóban részt vett

    Gaál Gergely (7.B)

    Felkészítő: Kondi Géza

     
  • Bolyai Természettudományi Csapatverseny

    regionális fordulóban részt vett

    Elekes Sándor (7.B)

    Felkészítő: Kondi Géza

     
  • Bolyai Természettudományi Csapatverseny

    regionális fordulóban részt vett

    Paksy-Szabó Győző (7.B)

    Felkészítő: Kondi Géza

     
  • Bolyai Természettudományi Csapatverseny

    regionális fordulóban részt vett

    Kriston Regő Márton (7.B)

    Felkészítő: Kondi Géza

     
  • Bolyai Természettudományi Csapatverseny

    regionális fordulóban részt vett

    Szörényi Zalán András (7.B)

    Felkészítő: Kondi Géza

     

Gratulálunk!