átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

EUROSCOLA 2016 Strasbourg

http://euroscola.hu/2016/11/23/az-euroscola-jatek-20162017-tanevenek-oszi-versenyidoszakaban-a-kovetkezo-iskolak-nyertek-euroscola-utat/

Az Európai Parlament magyarországi Tájékoztatási Irodája által szervezett Euroscola-játék 2016. őszi versenyidőszakában iskolánk csapata (KÖTELES ÁDÁM 12.C, PETRIK ESZTER 12.H, PÉTER GÁBOR 11.C, SERES MÁRK 12.C, SOMOSI FANNI 11.H és SZABADFALVI DÁNIEL 12.H, felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara) iskolánk 24 tanulója számára újabb részvételi lehetőséget nyert a 2017. február 17-én Strasbourgban megrendezésre kerülő EUROSCOLA napra.

A strasbourgi eseményen a kiutazó diákok egy egész napos program keretében az Európai Parlament plenáris üléstermében mérhetik össze tudásukat a többi 27 uniós tagállamból érkező középiskolás fiatallal.

Gratulálunk!

 2016.11.27.

Aktuális eredmények

  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Szabó András (9.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Rácz Kata (9.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Kövics Máté György (10.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Kelecsényi Imola Ágnes (10.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Barkai Zalán Sólyom (10.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Kőhegyi Imre (10.D)

    Felkészítő: Lőrincz Adrienne

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Biri-Hasulyó Károly (10.D)

    Felkészítő: Lőrincz Adrienne

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Windecker Csenge Zoé (10.A)

    Felkészítő: Fazekas Krisztina

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Mártonffy Benedek (10.E)

    Felkészítő: Chalupeckyné Guba Zsuzsanna

     
  • történelem - 47. Istvánffy Gyula Megyei Honismereti Gyűjtőpályázat

    megyei 3. helyen végzett (bronz minősítés)

    Karajz Gréta (12.A)

    Felkészítő: Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet

     

Gratulálunk!