átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

OKTV döntőbe jutott tanulóink eredményei

NÉV, OSZTÁLY TANTÁRGY HELYEZÉS FELKÉSZÍTŐ TANÁR
Tompa Tamás 11.C fizika I. 2. Zámborszky Ferenc, Kovács Benedek, Pál Mihály
Lencsés Ádám 11.C informatika I. 2. Csató Endre, Takács Imre
Plaszkó Noel 12.C fizika II. 11. Bíró István, Zámborszky Ferenc
Lencsés Ádám 11.C informatika II. 15. Csató Endre, Takács Imre
Bodolai Előd 11.H matematika III. 15. Gulyás Tibor, Győry Ákos
Bodolai Előd 11.H fizika I. 20. Kovács Benedek
Major Ábel 11.H kémia I. 25. Endrész Gyöngyi, Szepesiné Medve Judit
Kovács Rita 12.B német nyelv 28. Sebő Sára

GRATULÁLUNK!

2016.04.21.

Aktuális eredmények

  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Szabó András (9.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Rácz Kata (9.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Kövics Máté György (10.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Kelecsényi Imola Ágnes (10.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Barkai Zalán Sólyom (10.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Kőhegyi Imre (10.D)

    Felkészítő: Lőrincz Adrienne

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Biri-Hasulyó Károly (10.D)

    Felkészítő: Lőrincz Adrienne

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Windecker Csenge Zoé (10.A)

    Felkészítő: Fazekas Krisztina

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Mártonffy Benedek (10.E)

    Felkészítő: Chalupeckyné Guba Zsuzsanna

     
  • történelem - 47. Istvánffy Gyula Megyei Honismereti Gyűjtőpályázat

    megyei 3. helyen végzett (bronz minősítés)

    Karajz Gréta (12.A)

    Felkészítő: Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet

     

Gratulálunk!