átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Irinyi János Kémiaverseny, megyei döntő 2016

I. A kategória

1. helyezett:       Reviczki Dénes 9. d      országos döntőbe jutott

                            Felkészítő tanár: Szepesiné Medve Judit

I. B kategória

1. helyezett:       Al-Hag Johanna Iman          9. d   országos döntőbe jutott

                            Felkészítő tanár: Szepesiné Medve Judit

2. helyezett:       Tóth Gergely Zoltán    9. d   országos döntőbe jutott

                            Felkészítő tanár: Szepesiné Medve Judit

3. helyezett:                   Forgó Krisztián             9. d

                            Felkészítő tanár: Szepesiné Medve Judit

II. B kategória

1. helyezett:       Sajgó Mátyás     10. d           országos döntőbe jutott,             

                                                                                 kupagyőztes

                            Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi

2. helyezett:       Kiss Gábor          10. d           országos döntőbe jutott

                            Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi

3. helyezett:        Molnár Ádám      10. c          

                            Felkészítő tanár: Kenéz Erika

4. helyezett:        Orosz Dávid        10. d

                            Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi

5. helyezett:        Lükő Levente       10. d

                            Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi

                                                                  GRATULÁLUNK!

2016.03.11.

Aktuális eredmények

  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Szabó András (9.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Rácz Kata (9.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Kövics Máté György (10.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Kelecsényi Imola Ágnes (10.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Barkai Zalán Sólyom (10.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Kőhegyi Imre (10.D)

    Felkészítő: Lőrincz Adrienne

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Biri-Hasulyó Károly (10.D)

    Felkészítő: Lőrincz Adrienne

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Windecker Csenge Zoé (10.A)

    Felkészítő: Fazekas Krisztina

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Mártonffy Benedek (10.E)

    Felkészítő: Chalupeckyné Guba Zsuzsanna

     
  • történelem - 47. Istvánffy Gyula Megyei Honismereti Gyűjtőpályázat

    megyei 3. helyen végzett (bronz minősítés)

    Karajz Gréta (12.A)

    Felkészítő: Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet

     

Gratulálunk!